Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

SWEDISH RALLY
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To se zrovna stalo Ondřejovi, že to přetočil do vnitřku zatáčky a byl celým autem mimo cestu. V takových případech replay rozhodne... Důležitý je, jestli to byl úmysl nebo ne.
Příspěvek Zaslal: po listopad 28, 2005 12:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Zhodnocení Odpovědět s citátem

Myslím ,že pan Bisaha už tady byl proprán dostatečně a myslím ,že si to už bude pamatovat a tak bysme se měli vrátit k tomu k čemu tendle odkaz byl stvořen.
Hodnocení tédle rallye je pro mne trochu složité jelikož na sněhu nejsem zrovna dobrej a navíc mám problém se sníženým barvocitem a tudíž nevidím kde je cesta a kde pole.
První etapu už jsem někde komentoval a dost jsem se tam potrápil s nastavením auta ,které nadmíru trpělo při doskocích za horizonty.Jinak celá první etapa byla o jízdě na jistotu bez velkého riskování a v tomto stylu jsem byl rozhodnut pokračovat i nadále v druhé etapě.
Bohužel k mé smůle začal haprovat comp i připojení a já jsem musel asi čtyřikrát žádat o restart (podotýkám ,že jsem s tím nikde nebacil). Nicméně v době kdy jsem čekal na start druhé etapy jsem ještě zkusil najít lepší nastavení a myslím že se povedlo a já mohl trochu přidat a začít závodit tentokrát s Lecianem ,jelikož Dorotka a Kalivoda si jely svou soukromou rallye v takovém tempu že nebyla nejmenší šance je dohnat. Vzhledem k tomu že předchozí Monte jsem nedojel považuji mou účast za úspěch (soukromě to byl můj nejlépe odjetý sníh v kariéře) Twisted Evil

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po listopad 28, 2005 12:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dobra, tak hodnoceni Smile
Za prvni etapu se stydim. Hluboce. Absolutne jsem nemohl trefit rytmus, delal jsem jednu chybu za druhou, nakonec jsem 2x musel vzit zavdek superally. Ani druha etapa nebyla nic moc, casy jsem uz jezdil lepsi, ale nakonec jsem z premiry snahy trefil jeden stromek a nabral dalsich 5 minut penalizace. Proste rally, na kterou je treba rychle zapomenout.

Na druhou stranu, sprint mam zatim rozjety moc hezky! Uvidime, jak to dopadne.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po listopad 28, 2005 13:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pro me bylo Svedsko stejne jako Monte ve znameni dvou naprosto odlisne zvladnutych etap.
V 1.etape se mi darilo zajizdet stabilni casy bez zbytecnych chyb. Vysledny 2.misto 4sec. za Petrem Janku a 10sec. pred Ondrejem Bisahou bylo paradni - oba jeli naprosto skvele.
2.etapa se mi stejne jako v Monte vubec nepovedla. Strasne to klouzalo a ja byl nervozni z ocekavanyho souboje s Petrem a Ondrejem. Delal jsem chybu za chybou, celkem 2x jsem hodil boudu a tahlo se to se mnou az do cile. Skoro 2min. ztrata na tymovy kolegy Michala a Martina behem druhy etapy hovori za vse. Kdybych na startu 2.etapy tusil ze s tim Petr i Ondrej prasti, jel bych uplne jinak, ale na kdyby se nehraje.
Celkovy 3.misto neni ale i tak vubec spatny a jelikoz mi vcera behem sprintu odesel volant, tak jsem mel vlastne stesti ze se mi to nestalo pri velkym podniku.
Příspěvek Zaslal: po listopad 28, 2005 16:26
Návrat nahoru
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Toho anonyma sem psal ja - sklerotik Laughing
Příspěvek Zaslal: po listopad 28, 2005 16:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No co na to rict Sad Kdybych vedel ja, jakej cas bude mit vitez, tak jedu jako snek a stejne by mi to dalo asi na stupne vitezu. Ale bohuzel tu druhou etapu musim jezdit jako prvni, takze je to dost na pic.. Very Happy No ale to jsou kdyby, na ktere se nehraje. Takze slava vitezum! Smile

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: po listopad 28, 2005 17:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se tedy taky pridam k hodnoceni.Muj prvni zavod,tak velke ocekavani,bohuzel mam smisene pocity a to bohuzel ne kvuli svym chybam,kterym bych rek jsem se celkem uspesne vyhnul.Za druhe me hrozne dozira,ze s N4 Lancerem me hra pada,ale s ostatnima autama ne.A nejvic jeste ve Finsku.Tudis "jenom" jeden restart.Hlavni vec,ktera me dozrala a s kterou bych se tady s vama chtel podelit je,ze v prvni RZ se podle me auto doslova zblaznilo a tudis jsem byl nakonec nucen pouzit superally(http://student.fsid.cvut.cz/~honzalek/tm_MCRvSprintRallySWEDISHRALLY_00.rpl -replay,juknete a co si o tom myslite.Asi ve tretine zaclo auto samo skakat jako koza Rolling Eyes Question ).Takze hned na zacatek +12 min.Na konci to bylo sice 11min,ale to se dohnat nedalo.Aspon ze mam slusnou sbirku skalpu WRC Smile
btw:kdyz mam jenom prvni a pak az paty replay,tak mam poslat jen jednicku jeste nasledujici tj. petku ?


Naposledy upravil HONZALEK Vratislav dne st listopad 30, 2005 1:56, celkově upraveno 1 krát

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: út listopad 29, 2005 0:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: moje milovaná penalizace Odpovědět s citátem

Ach,tak jsem chtěl jed sprint na kterej jsem se těšil hlavně kvůli souboji s Wallym a opět mi nebylo dopřáno dojed,do 6RZ vše v pořádku pěknej boj o setinky,a najednou RZ 7(myslím ) a přišla věc která mě tak rozhodila,že jsem chtěl rozsekat PC,dostal jsem uplně stejnou neoprávněnou penalizaci jako v rally,byl jsem tak hotovej že jsem hnedka dělal hodiny a hup do závěje,a na začátku RZ 8 předčasnej start,takže mě to tak nasralo že jsem to vzdal a čím to začlo? UPLNOU PÍČOVINOU !!!!!! PENALIZACE

PS: vůbec se na to nevymlouvám,mohl jsem klidně dojed je to moje vina,ale tím bych chtěl apelovat aby se stou zatáčkou na Mustatelce něco už udělalo!!!!! A nebo je to šance že se Vám líbí jak nadávám v komentářích tak mi to děláte schválně Very HappyVery Happy: ,ale dobrý už jsem klidnej takže se už jen směju,jen mě mrzí boj s Wallym Sad

_________________
POLAK Tomas (nijanek)
Příspěvek Zaslal: út listopad 29, 2005 21:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Opravdu nechápu tvůj a nebo například Ondrovo nervový výlev. Nemam z toho dobrý pocit, že je tu spousta lidí, co se jen vztekají a nadávají, pro to jsem to všechno nedělal...
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2005 8:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Opravdu nechápu tvůj a nebo například Ondrovo nervový výlev. Nemam z toho dobrý pocit, že je tu spousta lidí, co se jen vztekají a nadávají, pro to jsem to všechno nedělal...


Neboj Wally, pokud lidi nadavaji jen na sebe a svoje chyby, je to jeste v pohode - az zacnou nadavat nam, bude to horsi Smile

Ale stejne, neni to dobre. RBR totiz vyzaduje po lidech koncentraci a sebeovladani, tak jako normalni rally. Pokud clovek nejede v psychycky pohode, dela jednu chybu za druhou a skonci to spatne. Jestli chce clovek zajet dobrej vysledek, tak se proste NESMI nechat rozhodit drobnou chybou nebo penalizaci!

Ja vim, je to mnohem jedodussi rict nez dokazat, ale pracuju na tom Very Happy
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2005 8:34
Návrat nahoru
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Opravdu nechápu tvůj a nebo například Ondrovo nervový výlev. Nemam z toho dobrý pocit, že je tu spousta lidí, co se jen vztekají a nadávají, pro to jsem to všechno nedělal...


víš Wally všechno špatné je k něčemu dobré a pokud člověk jede v pořádku podle pravidel tak ho nějaká penalizace která je zaručeně neoprávněná nemůže rozhodit. A pokud ho rozhodí, tak je to jenom známka toho že si asi byl vědom svého prohřešku.
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2005 9:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Olson:Tak mě taky penalizace neprávem nerozhodila i když jsem udělal 2 kotrmelce.Protože jsem věděl že mě ju zrušíte tak jsem byl v klidu a ty 2 kotrmelce nebo divaci ja už nevim co to bylo, tak ty byli z vlastní blbosti. Wink Laughing

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2005 11:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LINHART Petr





Založen: 23. 05. 2005
Příspěvky: 13
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
Wally napsal:
Opravdu nechápu tvůj a nebo například Ondrovo nervový výlev. Nemam z toho dobrý pocit, že je tu spousta lidí, co se jen vztekají a nadávají, pro to jsem to všechno nedělal...


víš Wally všechno špatné je k něčemu dobré a pokud člověk jede v pořádku podle pravidel tak ho nějaká penalizace která je zaručeně neoprávněná nemůže rozhodit. A pokud ho rozhodí, tak je to jenom známka toho že si asi byl vědom svého prohřešku.


Tak s tím já nesouhlasím. Mě třeba dokáže rozhodit i to blbé okno s mezičasama Surprised A pokud se objeví informace o penalizaci, minimálně ten jezdec začne přemýšlet, jestli byla oprávněná nebo ne. A už to je špatně, protože se přestává koncentrovat na jízdu a přemýšlí o něčem jiném...
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2005 12:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musíš rychle přemýšlet. Mr. Green A pak to jde samo a nebo na to nemyslet a řict si že si to přehraju jako replay. Smile

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2005 12:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LINHART Petr





Založen: 23. 05. 2005
Příspěvky: 13
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PRIKRYL Roman napsal:
Musíš rychle přemýšlet. Mr. Green A pak to jde samo a nebo na to nemyslet a řict si že si to přehraju jako replay. Smile


No, já mám ten problém, že jezdím tak strašně pomalu, že stejně za jízdy přemýšlím o všem možném okolo, takže koncentrace je stejně v háji Razz
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2005 12:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 5 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme