Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

SWEDISH RALLY
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

LINHART Petr napsal:


No, já mám ten problém, že jezdím tak strašně pomalu, že stejně za jízdy přemýšlím o všem možném okolo, takže koncentrace je stejně v háji Razz


Chlape ,tak nepřemýšlej o chujovinách ,ale o tom jak řídíš a co od auta chceš a možná i zrychlíš(ale tadle diskuze sem nepatří). Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2005 12:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

LINHART Petr napsal:
OLSON Mike napsal:
Wally napsal:
Opravdu nechápu tvůj a nebo například Ondrovo nervový výlev. Nemam z toho dobrý pocit, že je tu spousta lidí, co se jen vztekají a nadávají, pro to jsem to všechno nedělal...


víš Wally všechno špatné je k něčemu dobré a pokud člověk jede v pořádku podle pravidel tak ho nějaká penalizace která je zaručeně neoprávněná nemůže rozhodit. A pokud ho rozhodí, tak je to jenom známka toho že si asi byl vědom svého prohřešku.


Tak s tím já nesouhlasím. Mě třeba dokáže rozhodit i to blbé okno s mezičasama Surprised A pokud se objeví informace o penalizaci, minimálně ten jezdec začne přemýšlet, jestli byla oprávněná nebo ne. A už to je špatně, protože se přestává koncentrovat na jízdu a přemýšlí o něčem jiném...



Přesně jak píše wally. Hlaška o penalizacích je debilní. Měla by se zobrazovat až po závodě. Pokud jede podle pravidel jak říkáš Miku, tak ho místo penalizace nemusí zajímat, protože požádá komisaře o nápravu. A mezičasy jsou taky debilní. Ty nalevo se ještě dají, ale ta tabulka napravo je velká jak vrata. Tohle je jediná vítka k pluginu, kterou bych měl, jinak s funkčností a systemem jak je navrhut plug-in jsem velmi spokojen a jsem hrdý, že to dělá čech Smile
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2005 14:48
Návrat nahoru
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

LINHART Petr napsal:
PRIKRYL Roman napsal:
Musíš rychle přemýšlet. Mr. Green A pak to jde samo a nebo na to nemyslet a řict si že si to přehraju jako replay. Smile


No, já mám ten problém, že jezdím tak strašně pomalu, že stejně za jízdy přemýšlím o všem možném okolo, takže koncentrace je stejně v háji Razz


:-DDDDDD hovno brácho, v půlce sezony budeš výsledkově diktovat Smile) ses parádní teamovej jezdec, to nemá na nic ani na ty rychlíky, co se každou chvilku rozšvihaj
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2005 14:54
Návrat nahoru
BSH
Anonymní







Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jeej dva poslední příspěvky jsou moje
Ondřej Bisaha
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2005 14:55
Návrat nahoru
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A zkoušel si ty mezičasy nebo tu top tabulku vypnout?

A jelikož taky jezdim, tak vim, že se obojí dá prostě ignorovat. Když zrovna nemůžu, tak se nedívam...
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2005 15:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LINHART Petr





Založen: 23. 05. 2005
Příspěvky: 13
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
A zkoušel si ty mezičasy nebo tu top tabulku vypnout?

A jelikož taky jezdim, tak vim, že se obojí dá prostě ignorovat. Když zrovna nemůžu, tak se nedívam...


Neboj, já vím, že se to dá vypnout Wink Sám jsem nerozhodný, zda to nechat či ne. Takže to tam zatím nechávám. Ale občas se stejně leknu...
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2005 15:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S tou tabulkou jsem si spis vsiml,ze se kolikrat nestacim na ni ani podivat,pac jsem treba v miste,kde je treba si davat bacha a vnimam az na "bezpecnym miste".
add penalizace si myslim,ze jezdec by ji mel stacit vstrebat a jet dal.Je to o psychyce a koncentraci.Sic je pravda,ze kdyz se udela chyba tak dalsi na sebe vetsinou nedaji dlouho cekat.

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2005 16:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
Wally napsal:
Opravdu nechápu tvůj a nebo například Ondrovo nervový výlev. Nemam z toho dobrý pocit, že je tu spousta lidí, co se jen vztekají a nadávají, pro to jsem to všechno nedělal...


víš Wally všechno špatné je k něčemu dobré a pokud člověk jede v pořádku podle pravidel tak ho nějaká penalizace která je zaručeně neoprávněná nemůže rozhodit. A pokud ho rozhodí, tak je to jenom známka toho že si asi byl vědom svého prohřešku.


Kurva doprdele tak tedka jsem přišel u práce a už jsem nasranej tak já jsem udělal nějakej prohřešek v tý rally?že jsem dostal penalizaci!!!! Kurva to jsi mě pěkně nasral,tak proč jste stáhli tu penalizaci!!!! Snad jsem TI poslal replej kde to bylo uplně jasný snad né!!! tak si nech tydle keci kurva a mysli si o mě cokoliv.Furt jsem se Vás zastával ale do píčí,že řekneš,že jsem vlastně vlastně kecal i v rally kde jsem ten důkaz poslal je asi náznak v tom,že VY nesnete pocit že chyba je na Vaší stráně!!! A je mi uplně jedno že mě třeba vyloučíte, mám to v prdeli když mě nařknete z něčeho k čemu jsem dodal důkazy!!!!

_________________
POLAK Tomas (nijanek)
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2005 16:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Opravdu nechápu tvůj a nebo například Ondrovo nervový výlev. Nemam z toho dobrý pocit, že je tu spousta lidí, co se jen vztekají a nadávají, pro to jsem to všechno nedělal...


A Wally k tomudle,taky mám něco,pořád chcete realitu ale ještě jsem neviděl nikdy, že když někdo udělá chybu nebo je v něčem neprávem, že by se nevztekal!!!! myslím,že jsem viděl hodně záznamů kde třískali s helmama a vypípávali rozhovor.

_________________
POLAK Tomas (nijanek)
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2005 16:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

POLAK Tomas napsal:
OLSON Mike napsal:
Wally napsal:
Opravdu nechápu tvůj a nebo například Ondrovo nervový výlev. Nemam z toho dobrý pocit, že je tu spousta lidí, co se jen vztekají a nadávají, pro to jsem to všechno nedělal...


víš Wally všechno špatné je k něčemu dobré a pokud člověk jede v pořádku podle pravidel tak ho nějaká penalizace která je zaručeně neoprávněná nemůže rozhodit. A pokud ho rozhodí, tak je to jenom známka toho že si asi byl vědom svého prohřešku.


Kurva doprdele tak tedka jsem přišel u práce a už jsem nasranej tak já jsem udělal nějakej prohřešek v tý rally?že jsem dostal penalizaci!!!! Kurva to jsi mě pěkně nasral,tak proč jste stáhli tu penalizaci!!!! Snad jsem TI poslal replej kde to bylo uplně jasný snad né!!! tak si nech tydle keci kurva a mysli si o mě cokoliv.Furt jsem se Vás zastával ale do píčí,že řekneš,že jsem vlastně vlastně kecal i v rally kde jsem ten důkaz poslal je asi náznak v tom,že VY nesnete pocit že chyba je na Vaší stráně!!! A je mi uplně jedno že mě třeba vyloučíte, mám to v prdeli když mě nařknete z něčeho k čemu jsem dodal důkazy!!!!



hele Tomáši ...myšleno to bylo 1. obecně 2. jestli nepřestaneš sprostě nadávat tak tvé sprosté příspěvky smažu a za 3. tě nikdo z ničeho neobvinil a za 4. bylo jasné že tam v tom místě je chyba a taky jsme všem ty penále stahli(odečetli) A ROZHODNĚ TUTO CHYBU NEPOPÍRÁME, tak nechápu tvé rozhořčení.

A DŮRAZNĚ TĚ UPOZORŇUJI ŽE TO S TĚMI SPROSTÝMI SLOVY MYSLÍM VÁŽNĚ !!!


Naposledy upravil OLSA Mirek dne st listopad 30, 2005 16:56, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2005 16:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A ještě tedka čtu ten zbytek odpovědí tady ,a nesouhlasím stím že Tě to nerozhodí,protože třeba v tu chvíli jsem přemejšlel co a jak bylo špatně nebo né tka at mi nikdo nekecá že ho to nemůže rozhodit.Uvědomte si že každej jsme jinej,já třeba osobně i když vím že nejde o nic důležitýho tak při každým závodě mám trému jak svině klepu se je mi zima atd,ale prostě to většina nechápe já taky ale už jsem takovej,Mě například ty tabulky s výsledkama nevaděj ale todle mě rozhodilo,ale pokud si to přečtete ještě jendou tak jsem to jen popsal,ale přiznal jsem že byla vina na mojí straně že jsem to nedojel

_________________
POLAK Tomas (nijanek)
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2005 16:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

hele Tomáši ...myšleno to bylo 1. obecně 2. jestli nepřestaneš sprostě nadávat tak tvé sprosté příspěvky smažu a za 3. tě nikdo z ničeho neobvinil a za 4. bylo jasné že tam v tom místě je chyba a taky jsme všem ty penále stahli(odečetli) tak nechápu tvé rozhořčení.

A DŮRAZNĚ TĚ UPOZORŇUJI ŽE TO S TĚMI SPROSTÝMI SLOVY MYSLÍM VÁŽNĚ !!![/quote]

za 1. mě to tak nasralo,že jsi mě nepřímo osočil,že jsem prostě si zkrátil trat, ale uhrál jsem to na penalizaci.
za 2. at se Ti to líbí nebo né tak když jsem nasranej tak si budu mluvit jak chci
a za 3. si mě klidně vyřad todle mě tak nasralo,že mám všechno uplně v PÍČIIIIIIIIIIII


Naposledy upravil POLAK Tomas dne st listopad 30, 2005 17:21, celkově upraveno 1 krát

_________________
POLAK Tomas (nijanek)
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2005 16:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

POLAK Tomas napsal:
A ještě tedka čtu ten zbytek odpovědí tady ,a nesouhlasím stím že Tě to nerozhodí,protože třeba v tu chvíli jsem přemejšlel co a jak bylo špatně nebo né tka at mi nikdo nekecá že ho to nemůže rozhodit.Uvědomte si že každej jsme jinej,já třeba osobně i když vím že nejde o nic důležitýho tak při každým závodě mám trému jak svině klepu se je mi zima atd,ale prostě to většina nechápe já taky ale už jsem takovej,Mě například ty tabulky s výsledkama nevaděj ale todle mě rozhodilo,ale pokud si to přečtete ještě jendou tak jsem to jen popsal,ale přiznal jsem že byla vina na mojí straně že jsem to nedojel



ANO TO MÁŠ PRAVDU A VÁŽÍM SI TOHO ŽE JSI TO PŘIZNAL .. A NEMYSLI SI .. NEJSEŠ SÁM KDO SE TŘEPE PŘED STARTEM .. Surprised)
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2005 17:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
POLAK Tomas napsal:
A ještě tedka čtu ten zbytek odpovědí tady ,a nesouhlasím stím že Tě to nerozhodí,protože třeba v tu chvíli jsem přemejšlel co a jak bylo špatně nebo né tka at mi nikdo nekecá že ho to nemůže rozhodit.Uvědomte si že každej jsme jinej,já třeba osobně i když vím že nejde o nic důležitýho tak při každým závodě mám trému jak svině klepu se je mi zima atd,ale prostě to většina nechápe já taky ale už jsem takovej,Mě například ty tabulky s výsledkama nevaděj ale todle mě rozhodilo,ale pokud si to přečtete ještě jendou tak jsem to jen popsal,ale přiznal jsem že byla vina na mojí straně že jsem to nedojel



ANO TO MÁŠ PRAVDU A VÁŽÍM SI TOHO ŽE JSI TO PŘIZNAL .. A NEMYSLI SI .. NEJSEŠ SÁM KDO SE TŘEPE PŘED STARTEM .. Surprised)


mimochodem jsem se šel tedka kouknout na replej abych nekecal a bylo to jinak ale je to v pořádku sice jsem moc zatáhl ručku,že jsem škrtnul závěj ale nejvíc jsem byl v závěji 1/4 auta víc nééé a na to mám důkaz!!!!A to jsem byl jen jednu chvilku pak jsem se hnedka vrátil na trat,že jsem byl v závěji fatk jenom mžik!!!! takže se na mě nezlobte(sice zlobíte,ale to je mi jedno) ale prostě todle jste mě nasrali

_________________
POLAK Tomas (nijanek)
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2005 17:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

POLAK Tomas napsal:
OLSON Mike napsal:
POLAK Tomas napsal:
A ještě tedka čtu ten zbytek odpovědí tady ,a nesouhlasím stím že Tě to nerozhodí,protože třeba v tu chvíli jsem přemejšlel co a jak bylo špatně nebo né tka at mi nikdo nekecá že ho to nemůže rozhodit.Uvědomte si že každej jsme jinej,já třeba osobně i když vím že nejde o nic důležitýho tak při každým závodě mám trému jak svině klepu se je mi zima atd,ale prostě to většina nechápe já taky ale už jsem takovej,Mě například ty tabulky s výsledkama nevaděj ale todle mě rozhodilo,ale pokud si to přečtete ještě jendou tak jsem to jen popsal,ale přiznal jsem že byla vina na mojí straně že jsem to nedojel



ANO TO MÁŠ PRAVDU A VÁŽÍM SI TOHO ŽE JSI TO PŘIZNAL .. A NEMYSLI SI .. NEJSEŠ SÁM KDO SE TŘEPE PŘED STARTEM .. Surprised)


mimochodem jsem se šel tedka kouknout na replej abych nekecal a bylo to jinak ale je to v pořádku sice jsem moc zatáhl ručku,že jsem škrtnul závěj ale nejvíc jsem byl v závěji 1/4 auta víc nééé a na to mám důkaz!!!!A to jsem byl jen jednu chvilku pak jsem se hnedka vrátil na trat,že jsem byl v závěji fatk jenom mžik!!!! takže se na mě nezlobte(sice zlobíte,ale to je mi jedno) ale prostě todle jste mě nasrali


jasné .. nepopírám že tam byla chyba ale to opravdu nazavdává příčinu pro tak brutální komentáře .. nechápu to .. taky jsem ji tam dostal .. no a?? prostě jsem jel dál a byl jsem si jist že jsem neporušil pravidla a podle replaye se to taky potvrdilo.

a vůbec řeknu to jinak .. kdybychom měli více času tak se ta chyba určitě opravila ale tak to vše musíme řešit v průběhu tak se nezlobte ale to by MČR ještě nyní neodstartovalo .. prostě se to všecko nestíhá tak jak bychom potřebovali
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2005 17:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme