Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Montekland
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Montekland Odpovědět s citátem

Většina z Vás zaznamenala projekt Montekland. Je to modifikace amerických tratí primárně pro Team Rally. Nejdedná se o nové tratě, tak to prosím nesrovnávejte s těmi skutečně novými, to je jiná liga Wink

Na Team Rally jsem z časových důvodů uvolnil verzi 0.9 a mám v plánu dodělat to do verze 1.0 (i když se mi do toho po pravdě už moc nechce, navíc to jsou věci, které sám nezvládnu a budu hledat pomoc u odborníků). Nosné body jsou opravit chyby, kamery, rozpis a jednu tajnou ingredienci.

Sem mi prosím napište své negativní poznatky, které bych mohl ještě opravit.

Trať (zem) a rozpis je originalní, což sebou bohužel přineslo i nějaké neduhy. Ale na začátku jsem nevěděl, co všechno to bude obnášet a pak nebylo v mých silách to všechno v daném termínu ošetřit.

pár připomínek (zkráceno)

PRIKRYL Roman napsal:
Na Hroudovanech II je posunutej cil cca 5-10m pred ceduli, no spis tech 5m.
FRIC Miroslav napsal:
A na Šnekovicích II jsem toho Emila nabral. Nešlo by tam dát třeba takovou tu rovinu, co sama ukončí RZ, když ji projedeš? Brzdit kvůli tomu před cílem mi přijde hloupé Wink
MIKSOVSKY Jakub napsal:
Dotaz na tvůrce, pokaždý když mám jet Montekland, tak na lernovci spadne RBR a hází Kernel32.dll, po shození a opětovném resetu RBR to šlape v pohodě. Kde je chyba?
MIKSOVSKY Jakub napsal:
1. Díra na Lernovci, když ji vymetu seká se obraz, na Fraizeru to nedělá. Je na Lernovci díra jiná nebo je to množstvím objektů kolem trati?
2. Když jedu Uzkotín uprostřed cesty pohoda, ale jak jedu trošku ke kraji skrz větve, brutálně se seká obraz, spíš poskakuju než jedu. Ví někdo jak toto sekání odstranit?
GAJDOSIK Ivo napsal:
2) Nekde jakoby zbyly neviditelne kere v trave, o ktere se clovek zastavi, zjistil jsem to na Lernovci v posledni sekci, mozna tip do dodelavek
3) Po nahozeni Snow modu nebo Snow France Modu se trate musi preinstalovat, nevim jestli se musi zmenit trate, nebo mody
DEJMEK Vaclav napsal:
Na Úzkotíně 2 jsem sekání žádné nezaznamenal, ale ve sjezdu za druhým splitem je buď neviditelnej kamen nebo větev která mne praštila do zadku a rozhodila auto. Když tak Hroudis pošlu replay když budeš chtít aby se přesně specifikovalo místo.


Ještě mám poznamenán nějaký problém na startu Šnekovic II. Taky se často řešily díry, tak ty zůstaly z ameriky. Kouknu na Úzkotín, jestli by s tím nešlo něco udělat, protože mě taky vadi, ale varianta přemodelovat to v Maxu zamítám už předem.

Někdo ještě může narazit na problém s kamerou u Hroudovan II. Tam kamery podél tarti nejsou, na rozdíl od ostatních tratí, kde zůstaly americké, ale vyrostla před nima většinou zeleň. Stačí si přehodit na jinou kameru.

Ivo svou připomínku upřesnil, jinak prosím přesnější lokaci místa, které se Vám nezdá. "někde" se blbě hledá. Můžete využít i kontaktní email Montekland@email.cz

Co nevidět vytvoří Michal další turnaj pro všechny, aby si to mohli projet i neteerkáři. Těm už se to jistě omrzelo Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po květen 18, 2009 10:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tady jsou linky na dva testovací turnaje především pro ty co nejeli TR.
TEST 1 a TEST 2

A hlavní závod bez omezení licencemi pro všechny jezdce Montekland - RACE

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po květen 18, 2009 12:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
GRIESSL Karel





Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 10 Vrsovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Abych si je mohl projet,tak musím nainstalovat asi znovu balíček T.R.,že? Já už ho smazal. Wink
Příspěvek Zaslal: po květen 18, 2009 12:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Balíček TR není potřeba, pokud Ti zůstal nainstalovaný Montekland. Balíček TR upravoval pouze reklamy na trati. Wink

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po květen 18, 2009 12:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZPEVAK Jan





Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Hodonín, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

juchůů díky moc za tyto turnaje. já byl se vztekal jak malý kluk když jsem s tím na TR praštil v každé etapě. jsem myslel že si budu muset ted dlouho počkat na verzi 1.0 Ještě jednou díky!!! Su rád že si to můžu ještě projet.. Smile

_________________
Zádí vpřed!!!
Příspěvek Zaslal: po květen 18, 2009 16:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JADAMEK Karel





Založen: 05. 11. 2007
Příspěvky: 121
Bydliště: Hodonín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stejně jako Jan moc děkuju, v TR jsem v I.etapě odstoupil na 2.rz a do II.etapy jsem z časových důvodů ani nenastoupil, tož teda děkujeme Smile

_________________
>>>born to be wild<<<
Příspěvek Zaslal: po květen 18, 2009 16:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SVOBODA Venca





Založen: 26. 02. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Rokycany

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

což takle měřit skok vysoký na Šnekovicích II? Laughing
http://srv0110-05.oak1.imeem.com/g/p/3933b32973321a1961133153c055f669_web.jpg
Příspěvek Zaslal: po květen 18, 2009 20:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOLLAR Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 207
Bydliště: Libčice nad Vltavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem jel ty testovací turnaje, tak jsem na jednom z těch skoků doplachtil až do lesa Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po květen 18, 2009 22:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BURSA Jiří





Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 135
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci, máte moje uznání, montekland je opravdu klasa! Sice jsem dojel všeho všudy 1 SS Laughing ( tímto Vám děkuju za možnost Superaly ), ale jako ochutnávka pro nás, kdo nejezdíme TR, to bylo bezva.

Martine, kdy zhruba bude možnost svézt se znova?

Díky
Jirka

_________________
Jiří Bursa

Think, Feel, Drive
Příspěvek Zaslal: so květen 23, 2009 18:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

už bylo psáno jinde:

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=f1dc450fa49a5af20d51b0ab5b093e6a

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=621f19d3464911288cf89b3a35cf9226

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=5dbc5694fc03a28aae217c69eed302a5

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne květen 24, 2009 10:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJL Lukas





Založen: 08. 04. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek Předmět: Stage 491 neodpovídá Odpovědět s citátem

Ahoj, když chci spustit turnaj na Monteklandu, tak mi to vyhodí chybu : Trať Stage 491 neodpovídá originálu, nevíte čím by to mohlo být???
Díky
Příspěvek Zaslal: ne květen 24, 2009 11:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A stáhl jsi si new tratě Question Montekland Question Nebo jsi měl nainstalovaný SM a teď musíš instalovat Montekland znovu Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne květen 24, 2009 12:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJL Lukas





Založen: 08. 04. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sice nevím, co je SM, ale nové tratě jsem si stáhl, nainstaloval podle návodu, ale bohužel nic Sad dej mi sem prosím odkaz na ty tratě, jestli jsem stáhl správný soubor??? Já vím, že mi sem zase pak napíšeš, že je chyba v mezičlánku Very Happy Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: ne květen 24, 2009 12:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Montekland je jen jeden, ten stáhni a instaluj do kořenového adresáře se hrou,většinou si to najde cestu samo Wink Jinak SM je SNOW MOD Laughing Pokud jsi jej měl,proveď reinstal JEN Monteku Exclamation A máš pravdu,mezikus je ... ale většinou se dělá triviální chyba a odstranění je snadné Laughing

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne květen 24, 2009 13:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJL Lukas





Založen: 08. 04. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Snowmod jsem nikdy neinstaloval... tak nevím, zkusil jsem to opět přeinstalovat, tak uvidíme Smile ale kdyby to nešlo, tak se budu muset smířit s tím, že si tu parádu nezajezdím Sad

Tak jsem zkusil už všechny způsoby, dokonce nainstalovat ručně, přetaháním a stejně nic Sad jsem z toho zoufalý už Sad
Příspěvek Zaslal: ne květen 24, 2009 13:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme