Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLY AUSTRALIA
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: RALLY AUSTRALIA Odpovědět s citátem

Založen další podnik:

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=46bc91034506bec5d627abbe5a128085
Příspěvek Zaslal: pá červenec 03, 2009 20:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
PECHA Stanislav





Založen: 03. 06. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Bratislava Dlhé Diely

Příspěvek Předmět: . Odpovědět s citátem

Australia mi sedi... Dlhe a technicke trate. Skusim zabojovat o top 5 a napravit si reputaciu z toho nepodareneho snehu... Vsetkym drzim palce
Příspěvek Zaslal: út červenec 07, 2009 18:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Jirkovi Dokulilovi zase sedí, doufám že zde nesklame!
Příspěvek Zaslal: út červenec 07, 2009 18:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stando budu se snažit držet co neblíž tobě Laughing Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st červenec 08, 2009 8:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PECHA Stanislav





Založen: 03. 06. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Bratislava Dlhé Diely

Příspěvek Předmět: hej?! Odpovědět s citátem

Ak to neroztrepem tak tazko Very Happy Drzim palce nech nam to vide aj v celkovom vysledku! Wink
Příspěvek Zaslal: pá červenec 10, 2009 20:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak je to špatné Jirka má problémy s volantem takže možná máte o soupeře míňSad
Příspěvek Zaslal: pá červenec 10, 2009 20:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musí zavolat nějakého Kutila Tima a ten mu to pošteluje Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so červenec 11, 2009 10:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PECHA Stanislav





Založen: 03. 06. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Bratislava Dlhé Diely

Příspěvek Předmět: . Odpovědět s citátem

Tak mne to moc vtipne nepripada. DOKULILa mam moc rad uz len preto co dokaze s Evo 7 medzi novsimi autami. HRK do neho dava dost velke sance. Snad to dokaze opravit vcas. Ak nie tak nech kupi novy volant rychlo ako ja pred 2 tyzdnami...
Příspěvek Zaslal: so červenec 11, 2009 11:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Spadlo mi to na RZ 4, o reset jsem požádal jak na pluginu tak na mail, a furt nic, už čekám asi 3 dny. Už sis to přečetl nebo kdy hodláš ten reset udělit?
Příspěvek Zaslal: út červenec 14, 2009 17:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sem se těšil na souboj ale když mi to furt padá tak así né Sad ...spadlo to poprvé před rz 5 bez DMP ale při načítání takže restart v pohodě...ale ted se mi to stalo v RZ 6 luxusní první mezičas a bum, modrá obrazovka, restart PC a dmp v pr... Crying or Very sad nedá se, musim s tim něco udělat, těším se na další

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: čt červenec 16, 2009 11:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dopadl jsem taky tak už jsem viděl tabulku cíl a v tom se to kouslo a tak zhruba co dvě minuty se to pohlo,tak jsem asi seděl deset minut i víc dal jsem si cigáro a byl ve střehu a pak to spadlo na lištu a musel jsem resetovat a bylo to, stalo se to poprvé a mohla za to zvukovka ale snad už to bude dobré,

_________________
http://www.f-r-t.wu.cz/
Příspěvek Zaslal: čt červenec 16, 2009 16:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SPISAK Pavol





Založen: 21. 03. 2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Moldava nad Bodvou (SK)

Příspěvek Předmět: replay Odpovědět s citátem

na ktoré RZ-ty treba poslat replay na kontrolu ? Confused chcem to este dneska uploadnut lebo zajtra odchadzam na tyzden Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: pá červenec 17, 2009 12:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
PECHA Stanislav





Založen: 03. 06. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Bratislava Dlhé Diely

Příspěvek Předmět: . Odpovědět s citátem

To sa vacsinou robi tak ze tam posles vsetky aby si nemal potom problemy. Inak obrovska gratulacia. Druhe miesto nadherne a nebyt chyby tak aj vitazstvo. Ja uz po druhe zemiaky Mad Asi mi neni sudene ziskat velku trofej. Na snow france 4. teraz 4. a ked bol sneh kde som mal k tomu najblizsie tak ma zradi technika... To je pech. 3. priecka celkovo sa bude tazko obhajovat s Nkom hlavne ked este nebol asfalt kde som vylozene slaby... GL vsetkym do dalsej Rally. Wink
Příspěvek Zaslal: pá červenec 17, 2009 18:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SPISAK Pavol





Založen: 21. 03. 2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Moldava nad Bodvou (SK)

Příspěvek Předmět: Diky Odpovědět s citátem

No Stanku ja ti poviem este raz diky Wink a verím ze to s Nkom nemas lachke ja som s tym jazdil ne raz tak ma to ale nebavi proste zadny tah to nema do kopca Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: pá červenec 17, 2009 19:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ted jsem dostal šok a pokažená sezoóna rbr old pro mě je tu! Nějak jsem měl špatný termín a zadal do turnaje jen do 16. 7 tedy do včerejška když by to mělo být do pátku 17. 7 a sám sem se spálil, já i bratr jsme to měli odjet dnes. jo jo moje chyba!
Příspěvek Zaslal: pá červenec 17, 2009 20:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme