Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLY MEXICO
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tady jde o to, že ty RZ jsou naskládány jak kosti psovi.Jede se Ausrálie a hned na to japonsko a to bez servisu.Jinak ja bych Mexiko dělal z USA a Austrálie.Ale když používám standartní nastavení na šoto, tak je mě to jedno.Very Happy Very Happy

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 02, 2005 18:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PRIKRYL Roman napsal:
Tady jde o to, že ty RZ jsou naskládány jak kosti psovi.Jede se Ausrálie a hned na to japonsko a to bez servisu.Jinak ja bych Mexiko dělal z USA a Austrálie.Ale když používám standartní nastavení na šoto, tak je mě to jedno.Very Happy Very Happy


Já jsem taky myslel,že se pojede Austrálie a USA,ale jelikož mám jedno nastavení takže mi to je jedno stejně jako Romanovi.Ale pro Ty kluky co mají hodně nastavení je to blbý,a to,že my máme jen jedno nastavení je naše mínus,i když v tomdle sestavení RZ by mě to akorát sralo Very HappyVery Happy:

PS: já vím už jsem zase sprostej Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
POLAK Tomas (nijanek)
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 02, 2005 19:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě jedna věc: Při seznamovacích j. jsou vždy u každé etapy první 4rz s novým povrchem, další 4rz s běžným povrchem a poslední 4rz s rozbitým povrchem. U samotné rally mexico je ale prvních 8rz s běžným a další 4rz s rozbitým povrchem.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 02, 2005 19:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ačkoliv se snažím nekritizovat toho kdo mě dělá zábavu tak dnes si to po seznamovacích jízdách neodpustím - řazení RZ jsem mě jeví jako nešťastné a dovolil bych si připomenout organizátorům ,že v počátku příprav se tady o tom problému mluvilo a tehdy si prohlásil ,že taková věc se nestane ,aby se kombinovaly různé povrchy a bum je to tu. No nic - pojedu a budu se snažit udělat nějakej výsledek i když to nebude prča. Rolling Eyes

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 02, 2005 21:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
Ačkoliv se snažím nekritizovat toho kdo mě dělá zábavu tak dnes si to po seznamovacích jízdách neodpustím - řazení RZ jsem mě jeví jako nešťastné a dovolil bych si připomenout organizátorům ,že v počátku příprav se tady o tom problému mluvilo a tehdy si prohlásil ,že taková věc se nestane ,aby se kombinovaly různé povrchy a bum je to tu. No nic - pojedu a budu se snažit udělat nějakej výsledek i když to nebude prča. Rolling Eyes


střídáním povrchů jsem samozdřejmě myslel šotolina s asfaltem .. pozor na to .. podle mého názoru je šotolina šotolinou v jakékoli zemi ..... !!

a je to proto aby to nebyla prča, aby to bylo těžké a aby se body rozdělovaly podle zásluh ..
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 02, 2005 22:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SEBESTA Petr





Založen: 31. 10. 2005
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: stabilita Odpovědět s citátem

Nebudu se tu vyjadřovat k výběru RZ, protože se mi ještě rally nepodařilo spustit. Je to jak loterie, s tou stabilitou by se mělo něco dělat Sad Švédsko jsem spustil cca na 10. pokus (bez jakýchkoliv změn v čemkoli)
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 02, 2005 22:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Cas Odpovědět s citátem

Ahoj,

ja mam teda jinej problem nez stridani sotoliny Laughing . Chtel bych se zeptat jestli bude ten casovej rozestup mezi jednotlivejma rally i nadale tak kratkej. Jeste neskonci jedna a uz musi byt poslane prihlasky, ale jak je videt, tak ani nejsou na webu...... Je to hrozne narocny na cas a myslim si, ze i pro lidi co tomu venuji nejvice casu pri organizaci a vyvoji.Nejsou aktualizovane stranky atd. Nikde neni popis sprintu atd...
Neslo by to malinko roztahnout at nejsou vsichni v takovym casovym stresu?

Diky
Příspěvek Zaslal: so prosinec 03, 2005 8:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

me to hodi trat neodpovida originalu a smitec

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: so prosinec 03, 2005 8:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Re: Cas Odpovědět s citátem

KUCERA Michal napsal:
Ahoj,

ja mam teda jinej problem nez stridani sotoliny Laughing . Chtel bych se zeptat jestli bude ten casovej rozestup mezi jednotlivejma rally i nadale tak kratkej. Jeste neskonci jedna a uz musi byt poslane prihlasky, ale jak je videt, tak ani nejsou na webu...... Je to hrozne narocny na cas a myslim si, ze i pro lidi co tomu venuji nejvice casu pri organizaci a vyvoji.Nejsou aktualizovane stranky atd. Nikde neni popis sprintu atd...
Neslo by to malinko roztahnout at nejsou vsichni v takovym casovym stresu?

Diky


Časový rozestup který je nyní nastolen ve finální fázi znamená že se sezona jede 8 měsíců a to je podle mého mínění optimální.
K těm přihláškám .. po uzávěrce jedné rally jsou spřístupněny propozice na další aby se nemíchaly do sebe... to samé platí pro aktualizaci webu ...
Příspěvek Zaslal: so prosinec 03, 2005 9:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mike: a je to proto aby to nebyla prča, aby to bylo těžké a aby se body rozdělovaly podle zásluh ..

Stačí doject do cíle a mám body, ani se nemusim snažit, vzhledem k tomu jakým způsobem se boduje Confused

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: so prosinec 03, 2005 13:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zeptám se tedy ještě jednou: Je správně to, že jsou v mexicu první 4rz s běžným povrchem, nebo je to chyba. První 4rz totiž bývají s novým povrchem a jsou tak i v seznamovacích jízdách.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: so prosinec 03, 2005 14:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZISEK Martin napsal:
Zeptám se tedy ještě jednou: Je správně to, že jsou v mexicu první 4rz s běžným povrchem, nebo je to chyba. První 4rz totiž bývají s novým povrchem a jsou tak i v seznamovacích jízdách.


ps někdo tady hulákal že noiker v novém povrchu vypadá jako asfalt nebo ne?? tak jsem to dal tak aby jako asfalt nevypadal ..
Příspěvek Zaslal: so prosinec 03, 2005 17:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZAK Radovan





Založen: 16. 04. 2005
Příspěvky: 35
Bydliště: Šternberk, okr. Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
KOZISEK Martin napsal:
Zeptám se tedy ještě jednou: Je správně to, že jsou v mexicu první 4rz s běžným povrchem, nebo je to chyba. První 4rz totiž bývají s novým povrchem a jsou tak i v seznamovacích jízdách.


ps někdo tady hulákal že noiker v novém povrchu vypadá jako asfalt nebo ne?? tak jsem to dal tak aby jako asfalt nevypadal ..

Upřímě, mě je jedno jestli jedu na rozbitym nebo novym povrchu a taky je mi uplně jedno jestli jedu 3 RZ Australii a potom 3RZ Japonsko bez zmeny setupu. S timhle nemam absolut problem. Horší je to samozřejmě při změně podmínek (vlko, déšt atd..)
Příspěvek Zaslal: so prosinec 03, 2005 17:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já si taky přisadím svou - ne k výběru RZet, ale k jejich pojmenování.
V "real-life" rally se většinou jezdí několik RZ po rundách (příklad: Sádek 1 / Tochovice 1 / Vystrkov 1 / servis / Sádek 2 / Tochovice 2 / Vystrkov 2 / servis/ ...). Mike to tady řadí jinak - prosím, má na to právo, soutěž je aspoň rozmanitější. Ale nic se nesmí přehánět - RZty s podobným názvem by aspoň měly být trošku podobné (příklad: v Mexiku je El Zauco 1 z Japonska a El Zauco 2 z Anglie Rolling Eyes ), no a parádní renonc je Chichimequillas 1, která je v první etapě New Bobs 2 a v druhé etapě Chirdonhead 2. Miku, prosím tě, takhle příště tedy ne Very Happy Embarassed

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: so prosinec 03, 2005 18:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
Já si taky přisadím svou - ne k výběru RZet, ale k jejich pojmenování.
V "real-life" rally se většinou jezdí několik RZ po rundách (příklad: Sádek 1 / Tochovice 1 / Vystrkov 1 / servis / Sádek 2 / Tochovice 2 / Vystrkov 2 / servis/ ...). Mike to tady řadí jinak - prosím, má na to právo, soutěž je aspoň rozmanitější. Ale nic se nesmí přehánět - RZty s podobným názvem by aspoň měly být trošku podobné (příklad: v Mexiku je El Zauco 1 z Japonska a El Zauco 2 z Anglie Rolling Eyes ), no a parádní renonc je Chichimequillas 1, která je v první etapě New Bobs 2 a v druhé etapě Chirdonhead 2. Miku, prosím tě, takhle příště tedy ne Very Happy Embarassed


nechápu o co vám jde .............. při seznamkách si stejně každý píše originální názvy ... i pro to byly vytvořeny seznamky a je mi líto že takové maličkosti hrají roli .. pro příště si to budu pamatovat ..
Příspěvek Zaslal: so prosinec 03, 2005 18:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 2 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme