Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLY MEXICO
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KOZAK Radovan





Založen: 16. 04. 2005
Příspěvky: 35
Bydliště: Šternberk, okr. Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
KORAL Vaclav napsal:
Já si taky přisadím svou - ne k výběru RZet, ale k jejich pojmenování.
V "real-life" rally se většinou jezdí několik RZ po rundách (příklad: Sádek 1 / Tochovice 1 / Vystrkov 1 / servis / Sádek 2 / Tochovice 2 / Vystrkov 2 / servis/ ...). Mike to tady řadí jinak - prosím, má na to právo, soutěž je aspoň rozmanitější. Ale nic se nesmí přehánět - RZty s podobným názvem by aspoň měly být trošku podobné (příklad: v Mexiku je El Zauco 1 z Japonska a El Zauco 2 z Anglie Rolling Eyes ), no a parádní renonc je Chichimequillas 1, která je v první etapě New Bobs 2 a v druhé etapě Chirdonhead 2. Miku, prosím tě, takhle příště tedy ne Very Happy Embarassed


nechápu o co vám jde .............. při seznamkách si stejně každý píše originální názvy ... i pro to byly vytvořeny seznamky a je mi líto že takové maličkosti hrají roli .. pro příště si to budu pamatovat ..


Seznamovačky zrušit a nechat jen jednu RZ jako shakedown s max. pěti průjezdy a hotovka. Nezveřejnovat originální názvy RZ aby to nikdo nemohl najet.... Miku děláš to dobře, ale někteří si asi myslí, že by to dokázali lépe. Pomáhá Ti někdo v organizaci?
Příspěvek Zaslal: so prosinec 03, 2005 18:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

O co nam jde? O co nejlepsi kvalitu a o co nevetsi podobnost s normalni rally. O nic vic.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: so prosinec 03, 2005 18:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZAK Radovan napsal:


Seznamovačky zrušit a nechat jen jednu RZ jako shakedown s max. pěti průjezdy a hotovka. Nezveřejnovat originální názvy RZ aby to nikdo nemohl najet.... Miku děláš to dobře, ale někteří si asi myslí, že by to dokázali lépe. Pomáhá Ti někdo v organizaci?

Na tom Shakedownu neco je. Ja bych nebyl proti. Aspon by byla vetsi prca.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: so prosinec 03, 2005 20:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZAK Radovan napsal:
OLSON Mike napsal:
KORAL Vaclav napsal:
Já si taky přisadím svou - ne k výběru RZet, ale k jejich pojmenování.
V "real-life" rally se většinou jezdí několik RZ po rundách (příklad: Sádek 1 / Tochovice 1 / Vystrkov 1 / servis / Sádek 2 / Tochovice 2 / Vystrkov 2 / servis/ ...). Mike to tady řadí jinak - prosím, má na to právo, soutěž je aspoň rozmanitější. Ale nic se nesmí přehánět - RZty s podobným názvem by aspoň měly být trošku podobné (příklad: v Mexiku je El Zauco 1 z Japonska a El Zauco 2 z Anglie Rolling Eyes ), no a parádní renonc je Chichimequillas 1, která je v první etapě New Bobs 2 a v druhé etapě Chirdonhead 2. Miku, prosím tě, takhle příště tedy ne Very Happy Embarassed


nechápu o co vám jde .............. při seznamkách si stejně každý píše originální názvy ... i pro to byly vytvořeny seznamky a je mi líto že takové maličkosti hrají roli .. pro příště si to budu pamatovat ..


Seznamovačky zrušit a nechat jen jednu RZ jako shakedown s max. pěti průjezdy a hotovka. Nezveřejnovat originální názvy RZ aby to nikdo nemohl najet.... Miku děláš to dobře, ale někteří si asi myslí, že by to dokázali lépe. Pomáhá Ti někdo v organizaci?


samozdřejmě mi pomáhají .. sám bych to rozhodně nezvládl ..

Dodis pro mne dělá veškerou grafiku, Wally s Vaškem Korálem se starají o bezproblémový chod databáze a řeší případné problémy, Petr Linhart spracovává výsledky atd .. ale OMLOUVÁM SE JESTLI SI NĚKDO MYSLÍ ŽE BY TO ZVLÁDL LÉPE TAK AŤ MÁ NA PAMĚTI ŽE JSEM ZAČAL ÚPLNĚ OD NULY A ŽE JE STÁLE CO ZDOKONALOVAT A VÍM ŽE NE VŠE JE IDEÁLNÍ ALE CHYBAMA SE ČLOVĚK UČÍ A JSEM RÁD ZA VAŠE PŘIPOMÍNKY A NÁMĚTY KTERÉ DOZAJISTA JEN TAK NEPŘECHÁZÍM ALE BUDU SE DO BUDOUCNA SNAŽIT TO CO NENÍ ZROVNA DOKONALÉ ZLEPŠIT.
Příspěvek Zaslal: so prosinec 03, 2005 21:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja sy RZ při seznamovačkach nepišu. Cool Ja si jen testnu jak auto jede jak drži a to je tak vše.Stejne ty RZ vsichni už známe naspaměť a stačí nám jen vidět orázek a víme která byje. Smile

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: so prosinec 03, 2005 21:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MICHAL Martin napsal:
KOZAK Radovan napsal:


Seznamovačky zrušit a nechat jen jednu RZ jako shakedown s max. pěti průjezdy a hotovka. Nezveřejnovat originální názvy RZ aby to nikdo nemohl najet.... Miku děláš to dobře, ale někteří si asi myslí, že by to dokázali lépe. Pomáhá Ti někdo v organizaci?

Na tom Shakedownu neco je. Ja bych nebyl proti. Aspon by byla vetsi prca.


ANO NAD TÍMTO JSEM PŘEMÝŠLEL TAKÉ A NEW ZEALAND ASI TAKTO JIŽ UDĚLÁME TZN POUZE SHAKEDOWN KTERÝ BUDE OBSAHOVAT 1 ZÁSTUPCE Z KAŽDÉHO POVRCHU KTERÝ BUDE RALLY OBSAHOVAT.
Příspěvek Zaslal: so prosinec 03, 2005 21:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ale ať jsou potom vždy stejny RZ až do servisu.Ne jak teď.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: so prosinec 03, 2005 21:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
O co nam jde? O co nejlepsi kvalitu a o co nevetsi podobnost s normalni rally. O nic vic.


je mi to jasné a budu se snažit to zdokonalit ale Vašku potřeboval bych doklepnout to přihlašování na webu .. to by mi moc pomohlo ..
Příspěvek Zaslal: so prosinec 03, 2005 21:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SAJBAN Jan





Založen: 27. 07. 2005
Příspěvky: 76
Bydliště: Slovensko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
KOZISEK Martin napsal:
Zeptám se tedy ještě jednou: Je správně to, že jsou v mexicu první 4rz s běžným povrchem, nebo je to chyba. První 4rz totiž bývají s novým povrchem a jsou tak i v seznamovacích jízdách.


ps někdo tady hulákal že noiker v novém povrchu vypadá jako asfalt nebo ne?? tak jsem to dal tak aby jako asfalt nevypadal ..


Mike ta poznamka sa tykala NOIKIER ked sa nacitala grafika tak vsetky textury na povrchu boli rozmazane, tykalo sa to cesty a travy a divaci mali biele tela,ale napr stromy a usporiadatelia boli v poriadku.Myslel som ze to urobilo iba mne,ale Petr a Jarda to tiez spomenuli.Teraz som si pustil ten replay a je to aj v nom, tak neviem ci na to mozes mat vplyv alebo nie.
Příspěvek Zaslal: so prosinec 03, 2005 22:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SAJBAN Jan napsal:
OLSON Mike napsal:
KOZISEK Martin napsal:
Zeptám se tedy ještě jednou: Je správně to, že jsou v mexicu první 4rz s běžným povrchem, nebo je to chyba. První 4rz totiž bývají s novým povrchem a jsou tak i v seznamovacích jízdách.


ps někdo tady hulákal že noiker v novém povrchu vypadá jako asfalt nebo ne?? tak jsem to dal tak aby jako asfalt nevypadal ..


Mike ta poznamka sa tykala NOIKIER ked sa nacitala grafika tak vsetky textury na povrchu boli rozmazane, tykalo sa to cesty a travy a divaci mali biele tela,ale napr stromy a usporiadatelia boli v poriadku.Myslel som ze to urobilo iba mne,ale Petr a Jarda to tiez spomenuli.Teraz som si pustil ten replay a je to aj v nom, tak neviem ci na to mozes mat vplyv alebo nie.


ano to dělá právě nastavení nového povrchu tratě
Příspěvek Zaslal: so prosinec 03, 2005 22:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S tema divakama to mam casto taky a cely to vypada jako namrzly

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: so prosinec 03, 2005 22:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
SAJBAN Jan





Založen: 27. 07. 2005
Příspěvky: 76
Bydliště: Slovensko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Aaaha,takze dalsia blbost enginu.Myslim ze tomu co bol zodpovedny za ladenie a testovanie by sme mali poslat dakovny list..a pribalit aj jednu hladnu tarantulu Smile Very Happy Laughing Exclamation
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 04, 2005 0:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja myslim, ze to ma co do cineni s nestandartnim povrchem, pocasim a dobou startu. A testeri testovali ve standartnich podminkach.
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 04, 2005 0:11
Návrat nahoru
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě k těm rz, na RBRchampu se jede mexico jen z rz USA.

Proti zrušení seznamovacích jízd nic nemam, ale rozhodně bych v tom případě napsal rz z jakých se to jede. Hlavně proto, že v servisu vidíme jen následující rz a tu další, na které může být potřeba jiné nastavení už ne. A vstupovat do rally s tím, že vlastně ani nevim co pojedu asi taky neni ideální. Prča by to asi sice byla, ale s realitou, o kterou se tu tak snažíte by to rozhodně nemělo nic společného.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 04, 2005 0:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZISEK Martin napsal:
Ještě k těm rz, na RBRchampu se jede mexico jen z rz USA.

Proti zrušení seznamovacích jízd nic nemam, ale rozhodně bych v tom případě napsal rz z jakých se to jede. Hlavně proto, že v servisu vidíme jen následující rz a tu další, na které může být potřeba jiné nastavení už ne. A vstupovat do rally s tím, že vlastně ani nevim co pojedu asi taky neni ideální. Prča by to asi sice byla, ale s realitou, o kterou se tu tak snažíte by to rozhodně nemělo nic společného.


Já osobně souhlasím s shakedownem,ale jak psal Martin to je pravda,dal bych prostě aby v servisu šli vidět 2rz dopředu.Šlo by to? Nebo je to trošku sožitější než to vypadá?Ale seznam RZ bych NEDÁVAL!!!!! hop rovnou do toho a klidně i na nový tratě Very Happy

_________________
POLAK Tomas (nijanek)
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 04, 2005 5:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 3 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme