Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLY MEXICO
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
KORAL Vaclav napsal:
O co nam jde? O co nejlepsi kvalitu a o co nevetsi podobnost s normalni rally. O nic vic.


je mi to jasné a budu se snažit to zdokonalit ale Vašku potřeboval bych doklepnout to přihlašování na webu .. to by mi moc pomohlo ..


Dobra, tak placnu status update na verejny kanal Smile
V soucasnydobe mam ve svym testovacim prostredi hotovej novej system licenci a prihlasovani do turnaje uz taky jakz takz funguje. Co je potreba dodelat: Zmigrovat stary system licenci na novy, pridat prislusny kolonky do vytvareni turnaje, ale hlavne, musime s wallym odzkuset komunikaci s pluginem.

Prusvih je, ze mam posledni dobou minimalne casu, k tyhe praci jsem sednul za minulej tejden jednou, a to kdyz jsem mel dovolenou pac jsem mel doma remeslniky. A tenhle tejden nebude o moc lepsi Sad

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 04, 2005 7:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZISEK Martin napsal:
Ještě k těm rz, na RBRchampu se jede mexico jen z rz USA.

Proti zrušení seznamovacích jízd nic nemam, ale rozhodně bych v tom případě napsal rz z jakých se to jede. Hlavně proto, že v servisu vidíme jen následující rz a tu další, na které může být potřeba jiné nastavení už ne. A vstupovat do rally s tím, že vlastně ani nevim co pojedu asi taky neni ideální. Prča by to asi sice byla, ale s realitou, o kterou se tu tak snažíte by to rozhodně nemělo nic společného.


jasně ale to dělá někdo jinej takže jestli chceš jet mexico v usa tak to budeš muset jet u hamreuse .... ale upozorňuji že ten si dělá vlastní modifikaci což je o něčem jiném


Naposledy upravil OLSA Mirek dne ne prosinec 04, 2005 9:15, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 04, 2005 9:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZISEK Martin napsal:
Ještě k těm rz, na RBRchampu se jede mexico jen z rz USA.

Proti zrušení seznamovacích jízd nic nemam, ale rozhodně bych v tom případě napsal rz z jakých se to jede. Hlavně proto, že v servisu vidíme jen následující rz a tu další, na které může být potřeba jiné nastavení už ne. A vstupovat do rally s tím, že vlastně ani nevim co pojedu asi taky neni ideální. Prča by to asi sice byla, ale s realitou, o kterou se tu tak snažíte by to rozhodně nemělo nic společného.


no k tomu že nevím co pojedu .... heh no po roce ježdění 36 rz pořád dokola ještě nevíme co pojedem???????????????
to snad ani nemyslíš vážně že ne
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 04, 2005 9:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MICHAL Martin napsal:
S tema divakama to mam casto taky a cely to vypada jako namrzly



to je dáno prozměnu denní dobou
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 04, 2005 9:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

citace:

no k tomu že nevím co pojedu .... heh no po roce ježdění 36 rz pořád dokola ještě nevíme co pojedem???????????????
to snad ani nemyslíš vážně že ne

Nevim, jestli si to dobře pochopil. Ale nemůžeš nikomu mluvit do toho, že má mít stejný nastavení třeba na Noiker a na Tanner (i když jsou obě ze stejný rally). Proto je dobrý vědět, jaký ty 2rz se pojedou a podle toho si udělat nastavení.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 04, 2005 10:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZISEK Martin napsal:
citace:

no k tomu že nevím co pojedu .... heh no po roce ježdění 36 rz pořád dokola ještě nevíme co pojedem???????????????
to snad ani nemyslíš vážně že ne

Nevim, jestli si to dobře pochopil. Ale nemůžeš nikomu mluvit do toho, že má mít stejný nastavení třeba na Noiker a na Tanner (i když jsou obě ze stejný rally). Proto je dobrý vědět, jaký ty 2rz se pojedou a podle toho si udělat nastavení.


no to nemůžu a ani nechci ale ty se musíš přispůsobit dané situaci která je jasně zřetelná

hele fakt nechápu jak tady můžete předhazovat něco jako já mám nastavení na každou rz .. a nehodlám tomu skladbu rz přispůsobovat .. znám lidi kteří měli na swedish rally 7 setupů heh at mají ale podmínky jsou pro všechny stejné .. holt budete muset bádat nad setupy .. to je také jedna z věcí proč tomu tak je

A KONČÍM DISKUSI NA TOTO TÉMA NEBOŤ SE MI JEVÍ JAKO ZBYTEČNÉ TO TADY PSÁT POŘÁD DOKOLA.
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 04, 2005 12:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSONE přesně tak tahat jsem setup na každou RZ je blbost, ale na každou soutěž už ne. Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 04, 2005 13:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych asi seznam RZ zverejnil, kdyz se nepojedou seznamovaky. Prece jen, kdyz si clovek zvoli treba kratkou prevodovku a pak se jede Frazier Wells a New Bobs, tak to neni v poradku, ne? Smile To samy treba mokrej/suchej setup.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 04, 2005 13:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No 7 setupu na svedsko je fakt blbost, tam jsou vsechny RZ stejny, stejne jako v kterykoliv jiny rally. Ale mit jede setup na vsechno je taky blbost. Rozumne je mit na kazdou rally jeden setup.
Ale pokud se nepojedou seznamovaci jizdy a pojede se jenom shakedown, tak bych byl pro nezverejnovat zadnou RZ co se pojede. Ano pak to bude zajimave, ale porad jsem pro aby se v ramci jednoho nastaveni jely RZ z jedne rally.

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 04, 2005 14:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
No 7 setupu na svedsko je fakt blbost, tam jsou vsechny RZ stejny, stejne jako v kterykoliv jiny rally. Ale mit jede setup na vsechno je taky blbost. Rozumne je mit na kazdou rally jeden setup.
Ale pokud se nepojedou seznamovaci jizdy a pojede se jenom shakedown, tak bych byl pro nezverejnovat zadnou RZ co se pojede. Ano pak to bude zajimave, ale porad jsem pro aby se v ramci jednoho nastaveni jely RZ z jedne rally.


souhlasím ... šotolina = 1 povrch Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 04, 2005 22:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hehe Very Happy To jsem tam nenapsal... Very Happy

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 04, 2005 23:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Hehe Very Happy To jsem tam nenapsal... Very Happy


jasné ale znovu opakuji že budu rz skládat podle charakteru a ne podle povrchu ..

kdyby aspoň bylo z čeho vybírat ..
Příspěvek Zaslal: po prosinec 05, 2005 8:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je dobře že se míchají různé rally,ale složení bych udělal lepší.
Jako s nastavenim na AUS bych ANG do cile nedojel!!!
Už tak mám problém s psychikou na realistic mód odjet 12 Rz v kuse!
Podle mně:
AUS,USA stejný jízdní styl
ANG,JAP stejný jízdní styl

ale i tak mám ješte jiný nastavení na každou rally ale aspon takto bych to skládal,ne s nastavením který jezdím pořád bokem jet JAPonsko kde se musí držet čistá stopa.
Ale turnaj nepořádám já takže to jak to bude vypadat je na Olsonovi,ale vyjádřit jsem se musel Tom

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: po prosinec 05, 2005 10:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MIKL Tomas napsal:
Je dobře že se míchají různé rally,ale složení bych udělal lepší.
Jako s nastavenim na AUS bych ANG do cile nedojel!!!
Už tak mám problém s psychikou na realistic mód odjet 12 Rz v kuse!
Podle mně:
AUS,USA stejný jízdní styl
ANG,JAP stejný jízdní styl

ale i tak mám ješte jiný nastavení na každou rally ale aspon takto bych to skládal,ne s nastavením který jezdím pořád bokem jet JAPonsko kde se musí držet čistá stopa.
Ale turnaj nepořádám já takže to jak to bude vypadat je na Olsonovi,ale vyjádřit jsem se musel Tom


jezdecký styl se musí přispůsobit dané situaci .. hele tak se mi zdá že spousta lidí má problém s přispůsobením ....... zapomeňte na to že máte něco naučený ... aby se eliminovalo to že člověk má naučené kde brzdit kde je co .. jak se co chová ... na to si holt budete muset zvyknout že nic co je v default rbr nebude stejné ..

a znovu to opakuji ... dělám to proto aby rally mělo nový náboj a aby to jezdce znovu přinutilo dělat si nová nastavení .. učit se znovu jezdit stejné rz atd... vím zní to hloupě ale jsem toho názoru že rok jezdění na stejných rz .. na pořád stejně se chovajícím povrchu, s ideálním nastavením auta atd .. omrzí .. mě omrzelo už dávno a teď při MČR si připadám jako na začátku akorát už vím kam šahnout a co udělat proto aby to fungovalo .. skrátka mě to zase začalo moc bavit .. např .. nastavování auta před každou rally ... testování atd .. prostě paráda ..
Příspěvek Zaslal: po prosinec 05, 2005 10:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:

a znovu to opakuji ... dělám to proto aby rally mělo nový náboj a aby to jezdce znovu přinutilo dělat si nová nastavení .. učit se znovu jezdit stejné rz atd.....


Hehe, chtel jsi napsat: prinutit jezdce udelat jedno nastaveni .. Very Happy
Tak musel jsem si rypnout, ty jsi to udelal taky Very Happy

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: po prosinec 05, 2005 11:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 4 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme