Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLY MEXICO
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dokud si neprohlídneš odmítnuté replaye z RBR Rank, nemá cenu se o tom fakt bavit...
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 08, 2005 10:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj uz jsem videl a uznavam.

Ted mam jeden problem, ze jsem pred chvili cetl prispevek od Olsona a on zmizel, ale mozna to byla fata morgana Very Happy

Ale k tomu bych se chtel ohranit. To ze jsem u tebe klesl je mi jedno, ja jsem nikdy nebyl na vysi Very Happy
A ted bych se chtel zase ohradit za ja jezdce RBR rank! Nikdy jsem to nejle, ale na tom nezalezi. Myslis, ze by nikdo z nich nedojel MCR do konce? Very HappyVery Happy Dovol abych se zasmal Very Happy Nalozili by ti tolik, ze by jsi sel brecet! A s tim se smir! Schvalne nekdy vytvorime testovaci turnaj a napiseme jim at se zucastni.
Jinak podle stavajicich pravdidel jsem na Chirdonhead nic neriznul. To ani nahodou. Ale jak jsem napsal Wallymu, pokud se mu to bude zdat jako podvod, verejne se omluvim.

S tema repley ze svedska to na me nevytahuj, sam sem ti nabidnul, ze ti je poslu, tak toho prosim nech. Uz je mam bohuzel smazane, ale taky bych se podival nekdy na tvoje, ono to taky nekdy ujede. Ale rozhodne te nepodeziram z toho, ze si neco zkracujes. To jenom ty me, ale pak sis mel nechat poslat ty replay. Ted je uz 14 dni po.

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 08, 2005 10:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No ale Mike sem prece neco napsal, vzdyt jsem to cetl. A ted to tu neni. To zase vypada, ze jsem si vsechno vymyslel.... Ale opravdu tu byl Sad

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 08, 2005 10:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Požádal jsem Mikeho, ať to raději vyřeší soukromě - proto to je smazané...

Jinak doufám, že už si se přesvědčil o smysluplnosti té kontroly. Možná kdyby sis ty replaye prohlédnul všechny, budeš na to mít stejný pohled jako já.
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 08, 2005 10:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, tak to potom jo. Diky

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 08, 2005 10:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
jj uz jsem videl a uznavam.

Ted mam jeden problem, ze jsem pred chvili cetl prispevek od Olsona a on zmizel, ale mozna to byla fata morgana Very Happy

Ale k tomu bych se chtel ohranit. To ze jsem u tebe klesl je mi jedno, ja jsem nikdy nebyl na vysi Very Happy
A ted bych se chtel zase ohradit za ja jezdce RBR rank! Nikdy jsem to nejle, ale na tom nezalezi. Myslis, ze by nikdo z nich nedojel MCR do konce? Very HappyVery Happy Dovol abych se zasmal Very Happy Nalozili by ti tolik, ze by jsi sel brecet! A s tim se smir! Schvalne nekdy vytvorime testovaci turnaj a napiseme jim at se zucastni.
Jinak podle stavajicich pravdidel jsem na Chirdonhead nic neriznul. To ani nahodou. Ale jak jsem napsal Wallymu, pokud se mu to bude zdat jako podvod, verejne se omluvim.

S tema repley ze svedska to na me nevytahuj, sam sem ti nabidnul, ze ti je poslu, tak toho prosim nech. Uz je mam bohuzel smazane, ale taky bych se podival nekdy na tvoje, ono to taky nekdy ujede. Ale rozhodne te nepodeziram z toho, ze si neco zkracujes. To jenom ty me, ale pak sis mel nechat poslat ty replay. Ted je uz 14 dni po.


jasně že je po ... nic ti nehrozí ... a já jsem bohužel tak hloupej že jezdím po silnici a ani se nesnažím hledat cesty kama se dá jet ... po roce jezdění ale začínám zjišťovat jednu zásadní věc a to že hra rbr je pro mne zábavou a mé dosažené časy po silnici mě uspokojují ... i když dostávám od lidí 20 na rz ... a taky vím proč tomu tak je a nestydím se to napsat a říct .......... jde o přístup k hraní rbr jako takové ..... podle mého názoru je rozhodně špatně když člověk v prvé řadě hledá na rz místa ke krácení a natrénuje si všechny rz ... naučí se je na zpaměť atd... atd ....

ale to rozhodně není můj případ a ani by mě netěšilo vyhrávat jen proto že vím kama jet a nazpaměť se to rozhodně učit nehodlám jen kvůli tomu že nějaký Janků to nazpaměť umí a díky tomu mi dá 20... víš to není rally ale jenom hloupé zapamatování .... já si jedu podle rozpisů které si postupně upravuji podle sebe a jedu podle něj a ne na oči jako ti co to znaj ......... a ani by mě t nebavilo ...... jestli to baví vás .. prosím ale s rally to má pramálo společného a podle toho se řídím ...

uvidíme jaké budou časy u nových rz pro lidi kteří jedou na oči a paměť ..

pokud vím tak rbr rank sbírá rekordy rz ..... ale rally se nejede na rekordy tak bych to sem netahal

a jak jsem řekl .... neposuzuj ostatní české jezdce ..... jestli se ti konkurence nelíbí ... jdi jezdit jinam ...... pokud si myslíš že na to máš .. a nezahazuj se tady s pomalými lidmi ......
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 08, 2005 10:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja se rozhodne neradim mezi rychle jezdce. Na to nemam. Me se zda, ze vubec nectes to co pisu, nebo nevim.
Jezdsi si podle dikatatu, nebo to pis, ale kdyz uz jezdis porad to samy, tak si to pamatujes a ani nevykladej ze ne.
Na RZ ti nedavam 20 sec. tak nevim o co ti jde? Ale s tebo neco psat, to je jak hrach na stenu hazet.
Nema to cenu Very Happy

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 08, 2005 11:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
jj uz jsem videl a uznavam.

Ted mam jeden problem, ze jsem pred chvili cetl prispevek od Olsona a on zmizel, ale mozna to byla fata morgana Very Happy

Ale k tomu bych se chtel ohranit. To ze jsem u tebe klesl je mi jedno, ja jsem nikdy nebyl na vysi Very Happy
A ted bych se chtel zase ohradit za ja jezdce RBR rank! Nikdy jsem to nejle, ale na tom nezalezi. Myslis, ze by nikdo z nich nedojel MCR do konce? Very HappyVery Happy Dovol abych se zasmal Very Happy Nalozili by ti tolik, ze by jsi sel brecet! A s tim se smir! Schvalne nekdy vytvorime testovaci turnaj a napiseme jim at se zucastni.
Jinak podle stavajicich pravdidel jsem na Chirdonhead nic neriznul. To ani nahodou. Ale jak jsem napsal Wallymu, pokud se mu to bude zdat jako podvod, verejne se omluvim.

S tema repley ze svedska to na me nevytahuj, sam sem ti nabidnul, ze ti je poslu, tak toho prosim nech. Uz je mam bohuzel smazane, ale taky bych se podival nekdy na tvoje, ono to taky nekdy ujede. Ale rozhodne te nepodeziram z toho, ze si neco zkracujes. To jenom ty me, ale pak sis mel nechat poslat ty replay. Ted je uz 14 dni po.


mě rozhodně nesto jí za to si něco krátit ... to by bylo pod mou úroveň a styděl bych se sám před sebou ... ale někdo na to žaludek má ale já ne .... ve skutečnosti i říznutí škarpy v mnoha případech znamená konec ... a podle toho jezdím ... i když v rbr je to trochu jinak .. ale už jsem řekl mě osobně nebaví jezdit na oči a nikdy se nesnížím k tomu abych se to učil jezdit nazpaměť .. i když to znamená že budu pomalejší ale uspokojí mne to víc jak body za paměť ... omlouvám se jestli jsem se dotknul někoho ale je to můj názor tak to prosím tak berte a nestahujte to na sebe .. je to i proto že jsem skutečné rally zažil a vím o čem mluvím ..
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 08, 2005 11:16
Návrat nahoru
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to jsem psal já hernajs nepřihlášen ..
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 08, 2005 11:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Ja se rozhodne neradim mezi rychle jezdce. Na to nemam. Me se zda, ze vubec nectes to co pisu, nebo nevim.
Jezdsi si podle dikatatu, nebo to pis, ale kdyz uz jezdis porad to samy, tak si to pamatujes a ani nevykladej ze ne.
Na RZ ti nedavam 20 sec. tak nevim o co ti jde? Ale s tebo neco psat, to je jak hrach na stenu hazet.
Nema to cenu Very Happy


no v tvém případě možná ale já na to nemám ani čas ani chuť si to pamatovat ... mám rozpis a to je pro mne to důležité ... skrátka si to nepamatuji a ani se o to nesnažím .... jako první rozpis který jsem si upravil byl noiker .. na kterém jsem se díky rozpisu zrychlil o 30 sec .. bez toho abych přemýšlel co je to za rz a přemýšlet nad tím jestli náhodou zatáčka za horizontem je ta nebo ona ... skrátka s příchodem editoru není třeba paměti ...... a opravdu jsem zvědav jak již řekl Wally až bude 100 rz ..jak moc rychlí budou lidi co na oči a paměť jedou ..........

a to že mi dáváte obklady mi nevadí a jsem za to rád ... nutí mě to pracovat na rozpisech a nastaveních auta a věř tomu že s příchodem nových rz se karta obrátí ....
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 08, 2005 11:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a ještě bych rád dodal že noiker 7.11 Vladyky ..čehož jsem byl svědkem byl zajetý podle mého nového rozpisu a zajetý bez jakékoliv chyby ... čemuž se mnozí divili ...
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 08, 2005 11:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se vlozim Smile

Ja taky nejsem nejrychlejsi a neaspiruju na to - ale porad se ucim. Musim priznat, ze po roce a pul 50% trati jezdim na oci po pameti, ale rozpis posloucham porad, bez toho to proste nejde. Vrele doporucuju si pohrat v nastaveni, jak brzo dopredu mitfara hlasi zatacky, je to sakra rozdil. A na RBR me jeste porad bavi to, ze se clovek zlepsuje a zlepsuje, ve smyslu toho ze jezdi konzistentne lepsi a lepsi casy.

Ale uz se moc tesim, az budou novy trate (nebo aspon otoceny stary), pak teprve se muzeme zacit bavit o tom kdo jak ma najeto a kdo ma talent od panaboha.

A jen technicka poznamka: Na flame war prosim pouzivejte personal messages, prece jen bych nerad aby tohle forum skoncilo v bahne invektiv.

HOWGH, domluvil jsem.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 08, 2005 12:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
Tak se vlozim Smile

Ja taky nejsem nejrychlejsi a neaspiruju na to - ale porad se ucim. Musim priznat, ze po roce a pul 50% trati jezdim na oci po pameti, ale rozpis posloucham porad, bez toho to proste nejde. Vrele doporucuju si pohrat v nastaveni, jak brzo dopredu mitfara hlasi zatacky, je to sakra rozdil. A na RBR me jeste porad bavi to, ze se clovek zlepsuje a zlepsuje, ve smyslu toho ze jezdi konzistentne lepsi a lepsi casy.

Ale uz se moc tesim, az budou novy trate (nebo aspon otoceny stary), pak teprve se muzeme zacit bavit o tom kdo jak ma najeto a kdo ma talent od panaboha.

A jen technicka poznamka: Na flame war prosim pouzivejte personal messages, prece jen bych nerad aby tohle forum skoncilo v bahne invektiv.

HOWGH, domluvil jsem.


přesně tak .. souhlas .. potom se ukáže ...
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 08, 2005 12:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ja už po roce si pamatuji jen některé RZ, ale stále poslouchám rozpis.Jedu sice na oči i u těch který jezdím málo a neznám je, ale když v rozpisu něco usliším nebezpečnýho tak se podle toho zařídím. Smile Jednoduše jezdim na oči i když se snažím na rozpis, ale nejezdím na paměť.No a taky se těším na nový tratě.To pak bude mazec. Very Happy

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 08, 2005 17:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
Skorpion napsal:
Ja se rozhodne neradim mezi rychle jezdce. Na to nemam. Me se zda, ze vubec nectes to co pisu, nebo nevim.
Jezdsi si podle dikatatu, nebo to pis, ale kdyz uz jezdis porad to samy, tak si to pamatujes a ani nevykladej ze ne.
Na RZ ti nedavam 20 sec. tak nevim o co ti jde? Ale s tebo neco psat, to je jak hrach na stenu hazet.
Nema to cenu Very Happy


no v tvém případě možná ale já na to nemám ani čas ani chuť si to pamatovat ... mám rozpis a to je pro mne to důležité ... skrátka si to nepamatuji a ani se o to nesnažím .... jako první rozpis který jsem si upravil byl noiker .. na kterém jsem se díky rozpisu zrychlil o 30 sec .. bez toho abych přemýšlel co je to za rz a přemýšlet nad tím jestli náhodou zatáčka za horizontem je ta nebo ona ... skrátka s příchodem editoru není třeba paměti ...... a opravdu jsem zvědav jak již řekl Wally až bude 100 rz ..jak moc rychlí budou lidi co na oči a paměť jedou ..........

a to že mi dáváte obklady mi nevadí a jsem za to rád ... nutí mě to pracovat na rozpisech a nastaveních auta a věř tomu že s příchodem nových rz se karta obrátí ....


větě prostě si to nepamatuju(Ty tratě) se mi nechce věřit,protože každý kdo hraje rbr tak zná tratě minimálně z 60% na zpamět akritická místa zná tak z 80-90 % a to mi nikdo nevymluví.Jinak jsem moc rád,že nejsem sám kterýho neoprávněná penalizace rozhodí.aspon nejsem za blázna!!!!!!

_________________
POLAK Tomas (nijanek)
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 08, 2005 19:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme