Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLY MEXICO
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

POLAK Tomas napsal:

větě prostě si to nepamatuju(Ty tratě) se mi nechce věřit,protože každý kdo hraje rbr tak zná tratě minimálně z 60% na zpamět akritická místa zná tak z 80-90 % a to mi nikdo nevymluví.Jinak jsem moc rád,že nejsem sám kterýho neoprávněná penalizace rozhodí.aspon nejsem za blázna!!!!!!


Presne tak, tyhle mista kazdej zna. Kdyz mi nekdo vypne zvuk, tak taky nejsem schopnej jet, uz ty noty posloucham podvedome. Ale tohle je kazdyho vec, ale ze nekdo jede trate jenom podle komentare, tak to mu opravdu verit nebudu. A navic pokud jezdi takovy casy. Realnej cas podle komentare je ten, kterej jel Richard Burns v Chalange. Ale tak treba jsou tady lide, kteri maji vetsi talent, nez mel byvaly mistr sveta Very HappyVery HappyVery Happy

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 08, 2005 20:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
POLAK Tomas napsal:

větě prostě si to nepamatuju(Ty tratě) se mi nechce věřit,protože každý kdo hraje rbr tak zná tratě minimálně z 60% na zpamět akritická místa zná tak z 80-90 % a to mi nikdo nevymluví.Jinak jsem moc rád,že nejsem sám kterýho neoprávněná penalizace rozhodí.aspon nejsem za blázna!!!!!!


Presne tak, tyhle mista kazdej zna. Kdyz mi nekdo vypne zvuk, tak taky nejsem schopnej jet, uz ty noty posloucham podvedome. Ale tohle je kazdyho vec, ale ze nekdo jede trate jenom podle komentare, tak to mu opravdu verit nebudu. A navic pokud jezdi takovy casy. Realnej cas podle komentare je ten, kterej jel Richard Burns v Chalange. Ale tak treba jsou tady lide, kteri maji vetsi talent, nez mel byvaly mistr sveta Very HappyVery HappyVery Happy


no jestli ty noty dělal Burns .. teda jejich rozložení .....tak nevím .. ale problém je asi v angličtině ... do češtiny je potřeba ty noty předělat ... můžu ti nějakou takovou rz poslat a uvidíš .. skusíš a uznáš že mám pravdu ........... podle stávajících not máš pravdu se nedá jet rychle ... ale když si to přispůsobíš tak jedeš doraz ani o tom nevíš ...
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 08, 2005 21:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak kluci, né že mne budete chtít zbít, stejně by se vám to nepovedlo, ale jak tak čtu ty jhlášky s tou penalizací, a jak vám pořád vadí. Tak mne to taky sralo, ale vyřešil sem to prostě jednoduše počesku a to, roztáhněte si monitor nahoru, a je po problému, jen si hlavně teď nestěžujte, že zase nevíte, kde vám jí to napočítalo. Idea Jo, je to jen nápad, aby ste se nemusely nervovat, já to tak projistotu dělam, abych se pak nemusel na něco mvymlouvat Hmm, tak co?

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 08, 2005 21:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
Skorpion napsal:
POLAK Tomas napsal:

větě prostě si to nepamatuju(Ty tratě) se mi nechce věřit,protože každý kdo hraje rbr tak zná tratě minimálně z 60% na zpamět akritická místa zná tak z 80-90 % a to mi nikdo nevymluví.Jinak jsem moc rád,že nejsem sám kterýho neoprávněná penalizace rozhodí.aspon nejsem za blázna!!!!!!


Presne tak, tyhle mista kazdej zna. Kdyz mi nekdo vypne zvuk, tak taky nejsem schopnej jet, uz ty noty posloucham podvedome. Ale tohle je kazdyho vec, ale ze nekdo jede trate jenom podle komentare, tak to mu opravdu verit nebudu. A navic pokud jezdi takovy casy. Realnej cas podle komentare je ten, kterej jel Richard Burns v Chalange. Ale tak treba jsou tady lide, kteri maji vetsi talent, nez mel byvaly mistr sveta Very HappyVery HappyVery Happy


no jestli ty noty dělal Burns .. teda jejich rozložení .....tak nevím .. ale problém je asi v angličtině ... do češtiny je potřeba ty noty předělat ... můžu ti nějakou takovou rz poslat a uvidíš .. skusíš a uznáš že mám pravdu ........... podle stávajících not máš pravdu se nedá jet rychle ... ale když si to přispůsobíš tak jedeš doraz ani o tom nevíš ...


símmm já bych chtěl lepší rozpis Smile,pokud je to možné Very Happy

_________________
POLAK Tomas (nijanek)
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 08, 2005 21:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Hodnocení Odpovědět s citátem

Hodnotit toto rallye je dosti složité jelikož to bylo zatím nejtěžší , které jsme jeli .
Nejvěčím oříškem pro mne bylo udělat univerzální setup na tak rozdílné povrchy (dle Olsona - stejná šotolina). Povedlo se nastavit auto tak ,že bylo konkurence schopné na anglii a austrálii ale na japonsku jsem musel jet s citem a hlavou abych ho neposlal někam mezi stromy .
Během první etapy jsem měl dvě krizová místa a to hned na první RZ a poté na 12 RZ (chyba na 12 RZ mě stála cca 40 s a to díky špatně vyjeté zatáčce a lidičkám ,kteří stály hned za zatáčkou).
V druhé etapě už jsem se držel zpátky a volil klidnou jízdu na jistotu abych se vyvaroval jakývkoliv krizovek a to se celkem povedlo, takže druhou etapu jsem projel naprosto čistě jen s drobnými problémy v podobě odcházejícího těsnění.
Pořadatelům patří díky za super připravenou rallye ,která nebyla jen o tom jak kdo umí naspamět tratě ,ale taky o sebe kontrole.
Zároveň chci jen napsat ,že ty penalizace poškodili některé jezdce myslím neprávem , ale zároveň jsou tady lidičky ,kteří na 100% zkracujou přes příliš a kvůli těm s těmi penalizacemi souhlasím. Twisted Evil

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 09, 2005 8:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Re: Hodnocení Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
Hodnotit toto rallye je dosti složité jelikož to bylo zatím nejtěžší , které jsme jeli .
Nejvěčím oříškem pro mne bylo udělat univerzální setup na tak rozdílné povrchy (dle Olsona - stejná šotolina). Povedlo se nastavit auto tak ,že bylo konkurence schopné na anglii a austrálii ale na japonsku jsem musel jet s citem a hlavou abych ho neposlal někam mezi stromy .
Během první etapy jsem měl dvě krizová místa a to hned na první RZ a poté na 12 RZ (chyba na 12 RZ mě stála cca 40 s a to díky špatně vyjeté zatáčce a lidičkám ,kteří stály hned za zatáčkou).
V druhé etapě už jsem se držel zpátky a volil klidnou jízdu na jistotu abych se vyvaroval jakývkoliv krizovek a to se celkem povedlo, takže druhou etapu jsem projel naprosto čistě jen s drobnými problémy v podobě odcházejícího těsnění.
Pořadatelům patří díky za super připravenou rallye ,která nebyla jen o tom jak kdo umí naspamět tratě ,ale taky o sebe kontrole.
Zároveň chci jen napsat ,že ty penalizace poškodili některé jezdce myslím neprávem , ale zároveň jsou tady lidičky ,kteří na 100% zkracujou přes příliš a kvůli těm s těmi penalizacemi souhlasím. Twisted Evil


K penalizacím se vyjádřím takto:

Omlouvám se za to pokud byli někteří jezdci poškozeni ale nedá se to otestovat jinak než c praxi .. bohužel ne vše vždy papírově v pořádku funguje v praxi správně takže nezbývá než opravovat a korigovat zjištěné chyby .
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 09, 2005 9:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja myslim, ze presne tohle je duvod na absolvovani seznamovacich jizd.

A jestli ma nekdo pocit, ze dostal penalizaci neprave, co mu brani vzit replay a poslat protest Mikovi? Smile

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 09, 2005 9:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
Ja myslim, ze presne tohle je duvod na absolvovani seznamovacich jizd.

A jestli ma nekdo pocit, ze dostal penalizaci neprave, co mu brani vzit replay a poslat protest Mikovi? Smile
Přesně.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 09, 2005 12:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

POLAK Tomas napsal:
OLSON Mike napsal:
Skorpion napsal:
POLAK Tomas napsal:

větě prostě si to nepamatuju(Ty tratě) se mi nechce věřit,protože každý kdo hraje rbr tak zná tratě minimálně z 60% na zpamět akritická místa zná tak z 80-90 % a to mi nikdo nevymluví.Jinak jsem moc rád,že nejsem sám kterýho neoprávněná penalizace rozhodí.aspon nejsem za blázna!!!!!!


Presne tak, tyhle mista kazdej zna. Kdyz mi nekdo vypne zvuk, tak taky nejsem schopnej jet, uz ty noty posloucham podvedome. Ale tohle je kazdyho vec, ale ze nekdo jede trate jenom podle komentare, tak to mu opravdu verit nebudu. A navic pokud jezdi takovy casy. Realnej cas podle komentare je ten, kterej jel Richard Burns v Chalange. Ale tak treba jsou tady lide, kteri maji vetsi talent, nez mel byvaly mistr sveta Very HappyVery HappyVery Happy


no jestli ty noty dělal Burns .. teda jejich rozložení .....tak nevím .. ale problém je asi v angličtině ... do češtiny je potřeba ty noty předělat ... můžu ti nějakou takovou rz poslat a uvidíš .. skusíš a uznáš že mám pravdu ........... podle stávajících not máš pravdu se nedá jet rychle ... ale když si to přispůsobíš tak jedeš doraz ani o tom nevíš ...


símmm já bych chtěl lepší rozpis Smile,pokud je to možné Very Happy


jak toho bude víc tak dám na dl ..
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 09, 2005 12:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli nekdo mi da nekdo 60MB na FTP, muzu upnout svuj audio.dat - cesky (Tomanek), numericky (1 == nejrychlejsi, 7 == vracak).

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 09, 2005 13:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tady je moje 14. RZ
neco kolem 45 mB, format wmv.

Navod na stahnuti:Vpravo dole dejte free, a po chvilce cekani opiste kod.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: so prosinec 10, 2005 14:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych se zeptat jak to semnou vypadá?Dneska jsem po dlouhé dobře přišel trošku včas z práce tak bych chtěl jed pokud budu moct,takže mi prosím dejte co nejdřív vědět.Jinak je to ten případ jakmi ukradli kola u auta Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
POLAK Tomas (nijanek)
Příspěvek Zaslal: út prosinec 13, 2005 17:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

POLAK Tomas napsal:
Chtěl bych se zeptat jak to semnou vypadá?Dneska jsem po dlouhé dobře přišel trošku včas z práce tak bych chtěl jed pokud budu moct,takže mi prosím dejte co nejdřív vědět.Jinak je to ten případ jakmi ukradli kola u auta Very Happy Very Happy Very Happy


Sakra pomůže mi někdo? čas utíká a přes tejden mám zase kvanta práce Sad,prosím kluci

_________________
POLAK Tomas (nijanek)
Příspěvek Zaslal: út prosinec 13, 2005 19:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: ATI NA RBR? NIKDY Odpovědět s citátem

Kurna to mě fakt sere. Skrz tu grafiku nemůžu dojet. Ted mě to na RZ 7 udelalo error zase a kous. Takze jsem musel restartovat. Boli to o to víc, když pravidelně od švédska ostupuju z prvního místa. Stalo se tak na každé rally kurva. Prosím nemá někdo krabici od ATI X800 GTO od sapphiru? kdyby jo, moc by me to pomohlo, aj bych ji koupil snad.

Vsem co nejeli lovu zdar a ukažte se trochu. Ten sprint se jede na sprint jaksi pomalu. Smile
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 15, 2005 18:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: ATI NA RBR? NIKDY Odpovědět s citátem

BISAHA Ondrej napsal:
Vsem co nejeli lovu zdar a ukažte se trochu. Ten sprint se jede na sprint jaksi pomalu. Smile


Jdi do haje. Ja jel moc pekne i rychle, a jak to se mnou dopadlo? Embarassed

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 15, 2005 20:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 7 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme