Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VEREB Daniel





Založen: 22. 04. 2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Košice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

aha


Diky
Příspěvek Zaslal: pá červenec 31, 2009 13:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JADAMEK Karel





Založen: 05. 11. 2007
Příspěvky: 121
Bydliště: Hodonín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už to zase začíná. Moc se těším na letošní ročník TR. Minulý byl můj první a proto jsem se na každém závodě třepal nervozitou.. Letos budu snad klidnější Laughing i když předpokládám, že konkurence bude opět silnější...
Hodně štěstí všem závodníkům a závodnicím....

_________________
>>>born to be wild<<<
Příspěvek Zaslal: pá červenec 31, 2009 14:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Asi blbej dotaz,doufám že mě za něj neukamenujete jestli se to už někde řešilo Wink ,ale nechystá se nějaká změna pravidel,například zvýšení bodovaných pozic?Myslím že 20 je sice docela dost ale když vezmu prudce vzrůstající počty lidí co to jedou tak na body se normální člověk už snad ani nemá šanci dostat,když se kouknu na první závod TR07 kde startovalo 134 jezdců,v sezoně TR08 už se sešlo v prvním závodě 262 jezdců a když ještě kouknu na rekordní podnik REVO Rally kde jelo 313 lidí tak se dá očekávat že při dalším nárůstu nových borců na pluginu se to bude pohybovat nad 300 v každým závodě a vůbec bych se nedivil kdybysme se dostávali ke čtyřem stovkám a dejme tomu skoro 100 lidí ve skupině a jen 20 bodovaných,to je docela nepoměr ale jak říkám,jen se ptám,zdá se to dost divný kdyby mělo bodovat 30 lidí ale při tom počtu startujících to zas takovej nesmysl bejt nemusí,co?A nebo prostě přidat další skupinu,i když jakou,že? Laughing Wink

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: pá červenec 31, 2009 16:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PECHA Stanislav





Založen: 03. 06. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Bratislava Dlhé Diely

Příspěvek Předmět: . Odpovědět s citátem

Podla mna su body uplne v poriadku. Body su spravene super pretoze bez SR dojde tak 30 jazdcov v skupine a tych spodnych 10 sa musi popasovat o tie najmenej bodovane priecky. Treba sa vyhnut tomu aby jazdci so SR boli na bodoch lebo to by bolo dost blbe. S timi novacikmi tiez pochybujem lebo niaka 24RZtova rally je skor pre skusenejsich jazdcov a novacik to s najvacsou pravdepodobnostou bez SR neprejde. Mne sa to mozno lahko hovori ale podla mna ani pre tych pomalsich by nemal byt problem dostavat sa pravidelne do top 20. Nevidim v tom problem pokial nevolaju 5x divakov...
Příspěvek Zaslal: pá červenec 31, 2009 17:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tobě se mluví o pomalý jízdě,ty když si jedeš pomalu tak pro většinu normálních smrtelníků je to absolutně nedostižný tempo Laughing .A s tou SR souhlasím,co ji takhle ze druhý etapy úplně vypustit? Wink

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: pá červenec 31, 2009 19:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vlasto, píšeš kraviny. To by pak nemělo cenu vůbec se snažit, když by body bral i 30-tý jezdec s 50 min. SR Twisted Evil A jinak je 5 skupin a boduje 20 lidí, to je 100 pilotů dosáhne na body. Když pojede 300 je to třetina a tudíž dostatečný počet. Musíš holt jezdit více hlavou a rozumem a on se nějaký ten bod jistě najde i pro tebe Laughing Nebo více trénuj a polaď setupy Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: pá červenec 31, 2009 20:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bodování bych nechal tak,jak je.Kdo dojede,většinou boduje.Ale nápad s vypuštěním SR ve 2.etapě se mi opravdu líbí.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá červenec 31, 2009 21:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jenom to néé. Nic nevypouštět, já chci mít alespoň nějaký bod Very Happy Very Happy

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: pá červenec 31, 2009 21:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
BEZSTAROSTI Jiri





Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 711

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych třeba SR zrušil úplně, ale to asi neprojde... Laughing

_________________
WALDA Motorsport - Jiří Bezstarosti - S1600 4EVER
Příspěvek Zaslal: pá červenec 31, 2009 22:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Neprojde. Na systému závodů se nic měnit nebude, tak se zbytečně neunavujte. Wink

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá červenec 31, 2009 22:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michale proč to hned zavrhovat?♠
Mě se zdá návrh zrušení SR v druhé etapě Super nápad.
navíc jak už jsem loni připomínal zase by to bylo spestření
Wink
abych byl správně pochopen tak dodávám že nemám nic proti součastnému stavu, ale stejně si myslím že snad jen za úvahu by to stálo.
Co na to Manažeři Teamů???


Michal Šenk: Za prvé, nequotuj poslední příspěvek, to Ty už bys mohl vědět. Za druhé, jestli si to nepochopil, tak ta diskuze je zbytečná. Nic se měnit nebude.

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: pá červenec 31, 2009 23:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě současný stav plně vyhovuje. EuroCup je třeba o rychlosti, TR zase o spolehlivosti. Kdo dojede, většinou boduje, což platí i o takové jezdecké lamě, jako su já. Dávat body těm, kteří to vyklopí v půlce etapy, je hovadina, na druhou stranu SR dává možnost se svézt. Posle mě OK systém.

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: so srpen 01, 2009 9:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OK,tak to upřesním,nemyslel jsem dávat někomu body zadarmo když to vyklopí,to je jasný ale myslím že těch lidí to pojede zas o stovku víc,možná se pletu...Ale jak jsem říkal,jen jsem se ptal tak mě neukamenujte Wink .
A když je SR ve druhý etapě tak se človek stejně víc nesveze ne?Tak bych ji prostě z druhý etapy odstranil,když to někdo rozbije v první tak se ještě má možnost svézt ale nevím proč dávad body někomu kdo nedojede do cíle?Mě připadá že SR má logiku u závodů na víc etap ale dávat ji až do cíle...No to je jen můj názor takže to klidně nechte jak to je,já to neovlivním.Jinak Jirko Háze,nešlo tak ani o mě,taky jsem ve většině závodů dojel na bodech,myslel jsem to tak nějak všeobecně a pár debat na to téma počet lidí vs. počet bodovaných pozic v TR už jsem zaslechl tak jsem se jen zeptal...

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: so srpen 01, 2009 10:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak si to vem Vlasto takhle, pilot AA odjede 22 RZ bez SR a pak dá ránu,když nebude SR ve II. etapě bude K.O a nemá nic. Kdežto pilot BB rozbije auto na 8RZ dostane 5x SR, pak dojede II. etapu a je na tom lépe než AA Question Rolling Eyes

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so srpen 01, 2009 10:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ale kategoria A7 by tiez mohla byt
Příspěvek Zaslal: so srpen 01, 2009 10:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další
Strana 2 z 17

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme