Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michale, to si děláš srandu snad. Nejprve se to podmíní 3 měsíce existující registrací na pluginu a 50 odjetejma závodama, tudíž např. u nás se to jednoho člena dotklo tak, že pravidlo bylo zavedeno zrovna v den, co jsme ho přijali s vyhlídkou pro TR, tak se dohodlo, že si počká. A teď jako je to pro něj úplnej konec. Fakt paráda ... Rolling Eyes

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: ne leden 17, 2010 14:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHAMOLA Mike





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 27

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem na tom uplně stejně čekal jsem na licenci na konec unora a teď se dozvim,že licence se už nepřidělují Sad
Příspěvek Zaslal: ne leden 17, 2010 14:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PECUCH Roland





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 316
Bydliště: Moldava nad Bodvou {SK}

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

aj môj jeden kamoš z Moldavy... len teraz začal jazdiť na plugine a TR licenciu nestihol získať lebo sa zaviedlo to pravidlo, takže čakal tie 3 mesiace no a teraz toto Sad inak jazdí dobre a stále sa zlepšuje, a nás Slovákov je málo takže aspoň by sme boli viacerý ale asi nič z toho ? Confused a inak aký je dôvod ? thx Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 17, 2010 14:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych to vcelku chápal,ale asi se to mělo jasně říct před sezónou,kdy,co a jak.Nebo alespoň třeba 1-2měsíce dopředu a ne najednou ze dne na den.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 17, 2010 15:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zastavuji přidělování licencí TR pro sezónu 2009-2010! Další licence budou přidělovány až na příští sezónu Team Rally.


A důvod je jaký?? To já narozdíl od jiných nechápu Shocked Question

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: ne leden 17, 2010 15:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Že by důvody byly kapacitně-organizační? Ono zvládnou turnaj při téměř 800 účastnících je skoro nad lidské síly. A Michal předpokládám není robot Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 17, 2010 15:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tomu sice věřím Karle, ale proč tu tedy bylo v prosinci to nové pravidlo? Jak tu koukám, tak nám tu vedení pár lidí úpe odřízlo, což se mi nelíbí Exclamation

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: ne leden 17, 2010 16:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SERBAUM Lukas





Založen: 17. 04. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Chrášťovice (Plzeň sever)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no já si osobně myslím že by počet vydaných licencí stačil ..ale zase na druhou stranu některý teamy čekají na to že si někteří členové teamu zařádají o chvilku díl a bez jedinýho slova se vídej licencí zastavý ... já bych to ještě chvilku pustil aspoň do další TR a oznámit přesnej damum kdy se zastavý vidávání licencí .
Příspěvek Zaslal: ne leden 17, 2010 22:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vím, že je to najednou a někomu se to určitě nelíbí, ale těžko si dokážete představit, kolik žadatelů den co den nově žádá. Je to v řádech desítek a ještě několikanásobně počet zvyšují ty žádosti neodpovídající pravidlům, která někteří zřejmě nečtou. V tom Michala plně chápu.

PS: Lukáši S. nechtěl bych být tvým češtinářem

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 17, 2010 22:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KREMEN Martin





Založen: 01. 05. 2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Klecany

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tzn., že ten kdo už přihlášku poslal dříve, ji také nedostane, nebo ty odeslané se ještě vyřídí ? Já poslal 31.12.09, znovu jsem mrkl do pravidel, jestli správně, a určitě ano. Ale dosud jsem ji nedostal a už nedostanu ? Pak patřím k těm, kterým se takové strohé oznámení nemůže líbit. Určitě je to těžké v takovém rozsahu dělat, ti rozumní to neberou jako samozřejmost a oceňují to, ale nějakou komunikaci by to zasloužilo. Dík za pochopení.
Příspěvek Zaslal: ne leden 17, 2010 22:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PURGER Radek





Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 5

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si zadost zaslal driv ale proste nemam odjeto 50 turnaju,za poslednich 5 se mi pridal do statistik 1!!!Takze me tato reakce docela stve.Tohle rict ze dne na den je docela hnusny,nevim jak to jinak rict nez ze je to svinarna kdyz takhle lidi jako ja cekaji jak idioti...
Příspěvek Zaslal: ne leden 17, 2010 23:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chápu, že se to hodně lidem líbit nebude. Ale je to přesně jak píše Karel. Denně dostávám xx mailů s žádostí o licenci. Cca dvě třetiny z toho mažu, protože to neodpovídá pravidlům. Každej ten profil si musím najít na pluginu a zkontrolovat. Navíc mě plno "dobráků" pošle ten mail třeba 5x po sobě. Je toho už opravdu dost. Máme za sebou polovinu sezóny a licencí je rozdáno 733. Myslím si že už tak je to celkem hodně. Bohužel se toto rozhodnutí dotkne i těch, co si pravidla umí přečíst a neobtěžují mě opakovanýma žádostma. Zkuste mě prosím pochopit.

KREMEN Martin: Tvá žádost byla v pořádku a licenci jsem Ti před tímto rozhodnutím přidělil.

PURGER Radek: To není chybou pluginu. Do odjetých se turnaj započítá cca do 14 dnů po jeho skončení, až se výsledky uloží do archívu. Tobě opravdu chybělo jen pár turnajů, co asi budou "na cestě" do db. Licenci Ti ještě přidělím.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne leden 17, 2010 23:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Proč se tu ale tedy objevilo v prosinci to nové pravidlo Michale? Aby jsme čekali na to, až se přidělování úplně zruší? Mně se to vůbec nelíbí a jestli je s tim opravdu taková práce, klidně bych s tim pomohl. Zastav klidně přidělování licencí, ale ne takto, ze dne na den Exclamation

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: ne leden 17, 2010 23:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SERBAUM Lukas





Založen: 17. 04. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Chrášťovice (Plzeň sever)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Karle já vím to je moje slabá stránka a když píšu rychle tak to nekontroluju .. pardon jestli to někomu vadí Smile
Příspěvek Zaslal: po leden 18, 2010 9:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já to chápu, a můžem bejt rádi, že někdo vůbec takový šampionát v takovém rozsahu vůbec pořádá. To chcete aby magazín, setřihy atd.. byly se spožděním nebo vůbec... Navíc do rozjetého vlaku se nenastupuje. možná je to trochu arogantní, ale přípravy a přihlášky, se dělají vždy před začátkem sezony. (je to tak i v MS) Tak ty co nepořídili, budte trpělivý a trénujte, dočkáte se v příští sezoně TR Wink
Příspěvek Zaslal: po leden 18, 2010 10:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Další
Strana 15 z 17

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme