Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na jednu stranu je pro mě TR obdivuhodné množství práce, fantastické videa a super textury Montekland, skvělá Čeložnice TR magazín.. Opravdu velký respekt kvám. Exclamation
Na druhou stranu je problém vyřídit pár emailů, ale chápu, že už to Michala po 2,5 roce nebaví...

Idea No chtělo by to najít někoho, kdy by si licence a to vyřizování meilů vzal na starost, není natom nic složitého, akorát je těžké někoho najít, Exclamation mnozí jen naslibují a pak nehnou ani prstem. Arrow
Nezlobte se na mě, ale říct konec Exclamation a budte rádi že ste rádi, je pro mě amatérizmus.

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: po leden 18, 2010 13:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Romane ono to není o "pár" meilech. A máš pravdu - všichni jen slibují a .............. kritizují.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po leden 18, 2010 13:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já vím vo co go, Laughing taky sem dával licence, sice méně kolem 600, a bylo to pár jen asi 1500 meilů. Ale zas to bylo těžší, protože 3/4 lidí neumělo anglicky, a 1/2 neuměla anglicky ani česky Very Happy Very Happy
Edit: někteří frajeři neuměli ani čínsky Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: po leden 18, 2010 14:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Spíš mě to připadá Romane, že nevíš vo co go. Ano licence jsi rozdával, ale odjelo se 10 podniků IRC, kde jsi neřešil textury, skladby podniků, vyhlášení, TR Shop atd. Takže celkem nechápu, že si dovolíš tady psát nějakej blábol o amaterismu. Rolling Eyes Navíc jsi to vydržel ve větším měřítku jednu sezónu...

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po leden 18, 2010 15:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To opatření beru jako součást přirozeného vývoje. Nelíbí se mi, že to přišlo bez předchozího oznámení uprostřed sezony, ale plně to chápu. Příští rok se dá do pravidel, že se od půlky sezony licence více rozdávat nebudou a je po problému Smile

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: po leden 18, 2010 16:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano Jakube, tak nějak bych to viděl.

Napadla mě jedna varianta drobného ústupku. Doufám že to nebude horší varianta než to totálně stopnout. V případě že některému týmu se určitý jezdec přestane v průběhu sezóny aktivně RBR věnovat, může manažer týmu požádat pomocí mailové zprávy o výměnu licence. Tzn, že když jednomu jezdci licenci odeberu, novému můžu přidělit. Jenom ještě nevím, jak to pravidlo vyladit, abych si tím zase jenom nepřidal práce. Nešlo mě tímto samozřejmě o to, abych odstřihl některé týmy z možnosti boje o celkové body. Důvodem bylo pouze omezení administrativních úkonů v průběhu sezóny. Do zítřka sesmolím formulaci pravidla za jakých podmínek bude možné ještě "vyměnit" licenci u jezdců v týmu.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po leden 18, 2010 16:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Není pravda, že nevydržel, ve skutečnosti sem nemohl...

A že já vůbec tady řeším TR, když mě to vlastně může být úplně jedno.

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: po leden 18, 2010 16:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak muj nazor je takovy pravda ze toho ma Michal moc, tudis bych videl ulehceni v tom ze by jednotlivec vubec nemohl zadat o licenci! Tr je o tymech a za kazdy odpovida manazer. Verim tomu ze ti by zadost o licenci vyplnil spravne a tim by se i Michalovi ulehcilo.

ps: sry za diakritiku pisu ze spitalu z Tel.

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: po leden 18, 2010 18:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To bohužel určitě není zárukou, že by manažer týmu vyplnil žádost o licenci správně... Sad

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po leden 18, 2010 18:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To mozna ne ale zadosti spatne vyplnenych by urcite ubylo, jak rikam
jen napad.

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: po leden 18, 2010 19:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Velmi by registracim pomohl jednoduchy formular primo zde na webu, kdy veskere pozadavky prekontroluje formular sam, pocinaje formatem loginu a konce poctem odjetych turnaju a samozrejme i odeslanim komunikace na jezdce. Na poradateli by bylo, aby eventuelne pouze schvalil zadosti , aby si tam nekdo nepsal treba PRCIN Igor . Ne, ze by takove jmeno nemohlo byt. Very Happy

Dal vidim treba na posledni odjete soutezi, ze na startu bylo "pouze" 422 jezdcu. Tedy je tu asi hodne mrtvych dusi a byl bych pro odebrat licenci tem co napriklad neodjedou resp. nenastoupi 3x za sebou. Taky by slo delat automaticky .....

Bohuzel na strankach se nedeje nic uz peknou dobu a ani takova blbost jako moznost vyberu statistik i pro jine tridy nez WRC,N4,S1600 tu asi nikdy nebude (vim jak se na ni dostat jako asi vsichni, ale o tom to neni).

Ani vlastne nevim, kdo opravdu stranky pluginu v teto dobe administruje. Rolling Eyes Question
Příspěvek Zaslal: po leden 18, 2010 22:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je pravda Romane. Very Happy

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: po leden 18, 2010 22:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHUM Lukas





Založen: 26. 08. 2009
Příspěvky: 108

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ale, zase třeba já, mám registraci, odjel jsem jedno TR (KCM) od té doby mi nejdou textury, kvůli Vistě, co nevidět budu mít XP tak mě nemažte Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út leden 19, 2010 16:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BERNAT Jirka





Založen: 30. 10. 2008
Příspěvky: 100
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám Visty od té doby, co hraju RBR a textury mi za tu dobu nešly pouze na letošní HSF Rally. Tak nevím, jestli je to individuální, nebo jestli je u Tebe problém jinde. Omlouvám se za OT...

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út leden 19, 2010 16:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALUSEK Ondrej





Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 25
Bydliště: Kateřinice u Vsetína

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já mám Visty taky od začátku a vždycky mi všechny textury šly...takže na tohle se vymlouvat je blbost...jen stačí hledat kde se takový problém řeší a vždycky najdeš řešení...

jinak k těm licencím...taky si myslím že ti co delší dobu nejezdí tak ty licence mají zbytečně...ale zase odebírat je by byla další práce pro vedení TR...plně souhlasím s jejich rozhodnutím ať už se rozhodují jakkoliv Wink
Příspěvek Zaslal: út leden 19, 2010 19:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další
Strana 16 z 17

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme