Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Přihlášení do online turnaje
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jan Herynk





Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: Přihlášení do online turnaje Odpovědět s citátem

Zdravím!! Jsem tu zaregistrovaný a když se přihlásím na ten online turnaj tak mi to napíše nesprávné heslo nebo jméno!! Co s tím?? Poraďte někdo!!
Příspěvek Zaslal: po srpen 10, 2009 9:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SRAMEK Tomas





Založen: 13. 10. 2008
Příspěvky: 183

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Do turnaju musis napsat stejne jmeno a heslo,jake mas tady na RBR Czech Forum.Opravte me nekdo,jestli to rikam spatne.
Příspěvek Zaslal: po srpen 10, 2009 10:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jan Herynk





Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tombasss napsal:
Do turnaju musis napsat stejne jmeno a heslo,jake mas tady na RBR Czech Forum.Opravte me nekdo,jestli to rikam spatne.
No a ja to tak dělám tak já nevim!!
Příspěvek Zaslal: po srpen 10, 2009 10:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak asi neděláš...

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: po srpen 10, 2009 12:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LAPSANSKY Robert





Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Spišska Nová Ves-Slovensko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mne dnes pri prihlaseni vypisuje data eror,neviete niekto ako to vyriesit?prihlasujem sa ako vzy a teraz toto.
Příspěvek Zaslal: st srpen 12, 2009 14:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kasal Tomáš





Založen: 10. 06. 2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Valašské Meziříčí

Příspěvek Předmět: Spojení vypršelo Odpovědět s citátem

Zdravím, od včerejšího večera mám problém s online turnaji. Po dojetí do cíle první RZ se mi zobrazí první tabulka s výsledkama, když jí odentruju, tak mi to vyhodí "Spojení vypršelo, zkusit znovu?" a dvě možnosti Ano/Ne, je jedno kterou možnost vyberu, vždy mě to hodí do nabídky Pluginu ( online turnaje, offline turnaje, shakedown....) a z turnaje jsem DNF. Nevím proč mi to dělá, když internetové připojení je stále aktivní, kdyby nebylo, tak bych neměl tu první výsledkovou tabulku. Zkoušel jsem vše přeinstalovat, ale dělá to stále. Máte někdo nějakou radu ?
Příspěvek Zaslal: ne září 20, 2009 19:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

myslím že máš problém v nastavení času v PC (kontroluj i datum a rok)

_________________
Ford Fiesta S1600

http://www.kcm-rbr.cz/
Příspěvek Zaslal: ne září 20, 2009 20:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kasal Tomáš





Založen: 10. 06. 2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Valašské Meziříčí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HOLUB Milan napsal:
myslím že máš problém v nastavení času v PC (kontroluj i datum a rok)

Takže místo září říjen, to by mě fakt nenapadlo hledat příčinu a řešení v tomhle, on i ten antivir cosik mlel o "zastarání"... díky Ti moc, ještě přijít na to, kdo mi to změnil Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: po září 21, 2009 9:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dominik Herník





Založen: 19. 07. 2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Holešov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

čau, nemohu se připojit ve hře rbr. nejede mi najednou online turnaje. co s tím? Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: út září 29, 2009 17:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Návod máš zde: http://crf-silvero.webnode.cz/news/plugin-pripojeni-selhalo/ Wink

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: út září 29, 2009 17:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Dominik Herník





Založen: 19. 07. 2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Holešov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj díky
Příspěvek Zaslal: út září 29, 2009 19:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PAVLIK Mira





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: PŘÍBRAM

Příspěvek Předmět: A důvody?! Odpovědět s citátem

Zajímavé je, že já, jak jsem zjistil ze starých CD, kde mám hru nazálohovanou, jsem měl již takhle upravený soubor na jaře 2009 a hra mi fungovala bez problémů, až do dne, kdy jsem v noci dokončil jeden tzurnaj po TR. Druhý den odpoledne jsem se již přihlásit nemohl. Psal jsem místním adminům - bezvýsledně. Pak to naskočilo po mnoha a mnoha pokusech a to už tu bylo 5 stránek, které se tím zabývaly. Napsal jsem adminům dalšá soukromou zprávu, že už mi to funguje - žádná odpověď, žádné objasnění důvodu probl´mu. A tak se tu znovu ptám: PROČ A Z JAKÉHO DŮVODU K TÉTO ZÁVADĚ DOŠLO?! Snad je nás tu dost, kteří ztratili hromadu turnajů díky nefunkčnímu spojení, abychom si zasloužili vysvětlení - jeden den něco funguje a druhý den nikoliv?! To se musí něco upravit, něco smazat, aby program začal fungovat nekorekně a jinak než běžně. Třeba to byl virus, hacker, chyba programu(té ale se snad věřit nedá, nejsme v roce 2058, aby si počítače dělaly, co chtějí), co já vím....ALE RÁD BYCH VĚDĚL PROČ A JAK....Máte snad názor, že to je fuk, hlavně když to jede aaaaa mouchy snězte si mně, hlavně když se to nebude opakovat?! Very Happy Idea

_________________
Dragon Falco
Každá chvíle je další šancí.
Když tancuješ s ďáblem, ďábla nezměníš, ďábel změní tebe....
Není důležité, kolikrát jsme se ocitli na kolenou, ale to, kolikrát jsme se sami z té země dokázali zvednout...
Příspěvek Zaslal: čt říjen 01, 2009 10:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Až se k tomu někdo kompetentní dostane (nejspíš Wally), určitě odpoví proč to tak je, ale myslím, že to není důležité (asi nějaký problém se serverem)! Je pravda, že o tomto řádku není ani zmínka při instalaci Pluginu (pokud jsem to nepřehlédl), ale jen na fóru, takže neměl být problém si to najít a vyzkoušet:
http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=1470&start=0
http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=1214&start=0
http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=1840&start=0
http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=1684&start=0

Pro úplnost jsem nenašel na fóru vysvětlení nastavené Pluginu, tak kdyby tady někdo kdo nečte pokyny při instalaci nevěděl:

Konfigurace Pluginu:
Pro konfigurování Pluginu je potřeba nejdříve přidat sekci [RBRTMSettings] do
RichardBurnsRally.ini. Možnosti v této sekci jsou:

ForceSavingReplays = true|false (Bude ukládat teplat po každé RZ a v každém turnaji)
ShowSplitTimes = true|false (vypne zobrazování mezičasů)
ShowTopSplitTable = true|false (Tabulka TOP mezičasů)
FixGasketBug = true|false (zmírnění poruchovosti těsnění v realistickém režimu)
AutoLoginName = uživatel (Automatické přihlášení na server)
AutoLoginPassword = heslo
Comments = force|disable|default (Komentáře po RZ)
ForceGearbox = manual|automatic|default (Převodovka)
CustomTournamentList = true|false (Zobrazuje v seznamu jen turnaje, které má uživatel v záložkách)
OnlineServer = rbr.onlineracing.cz (adresa serveru)
SecureLogin = true|false (Šifrované přihlášení)
KeepConnectionAlive = true|false (Udržuje spojení se serverem, nastavte na false při problémech se spojením)
LanguageFile = .\Plugins\rbrtm_xx.ini (Soubor s jazykovou mutací)

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: čt říjen 01, 2009 15:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
PAVLIK Mira





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: PŘÍBRAM

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

>>>>[quote="ZAHORA Martin"]Až se k tomu někdo kompetentní dostane (nejspíš Wally), určitě odpoví proč to tak je, ale myslím, že to není důležité (asi nějaký problém se serverem)! Je pravda, že o tomto řádku není ani zmínka při instalaci Pluginu (pokud jsem to nepřehlédl), ale jen na fóru, takže neměl být problém si to najít a vyzkoušet:<<<<<<<

Ano, ano > psal jsem, že již na jaře letošního roku 2009 jsem MĚL takto upravený soubor, takže hledání této úpravy bylo naprosto zbytečné. Hledal jsem jen odpověď proč a jak k chybě došlo, protože já neměl ani co upravovat a tak veškeré možné laborování se soubory a reinstalace pluginu byla na dvě věci na nic a na... Pak se pane kolego nedivte, že to otráví, když je chyba mimo vlastní možnosti a dodnes nemáme zprávu "vo co go?!"...Pokud je chyba u mne, rád bych jako všichni, kdo měli problém - a nebylo jich asi málo, jak se podobného excesu příště vyvarovat. Nic víc, nic míň.
A jedno velké plus po tomhle problému přece jen nastalo. Už nemusím zdlouhavě při každém on-line přihlašování vypisovat jméno a heslo. A to jsem nic ve hře neměnil, pouze asi 3x reinstaloval plugin k on-line hraní.....To je zase plus, ne?!!!! Laughing

_________________
Dragon Falco
Každá chvíle je další šancí.
Když tancuješ s ďáblem, ďábla nezměníš, ďábel změní tebe....
Není důležité, kolikrát jsme se ocitli na kolenou, ale to, kolikrát jsme se sami z té země dokázali zvednout...
Příspěvek Zaslal: čt říjen 01, 2009 18:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechápu k čemu Vám bude dobré vědět přesně co se stalo... [Pravděpodobně nastal nějaký problém, že se nepodaří automaticky spojit se serverem rbr.onlineracing.cz... (proto se nyní musí nastavit ručně do RichardBurnsRally.ini, což tam může být napsané pořád), nebo něco podobného]
Nejedná se tedy o chybu uživatele.
Předejít se tomu dá tím, že se podíváte na fórum, kde se takové problémy řeší... (univerzální rada, aby se problém neopakoval => sledovat fórum)
Není to placená služba, která musí za každou cenu na 100% fungovat a myslím, že admini nemají povinnost okamžitě každému osobně vysvětlovat, proč mu něco nejde.... Určitě jakmile to bude možné, tak o tom na webu budou informovat. Twisted Evil

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: čt říjen 01, 2009 19:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme