Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Přihlášení do online turnaje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PAVLIK Mira





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: PŘÍBRAM

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

>>>>>[quote="ZAHORA Martin"]Nechápu k čemu Vám bude dobré vědět přesně co se stalo... <<<<

No například proto, aby se to už neopakovalo, nebo se snížila relativní možnost opakování této závady.
A jinak - pokud by jsi pane kolego dobře četl, tak veškerá hledání byla u mne K NIČEMU, protože soubor INI jsem měl dáááááávno upravený! Ale to nic, i já občas přehlédnu v textu podstatné sdělení. Prostě chybička se vloudí.....

_________________
Dragon Falco
Každá chvíle je další šancí.
Když tancuješ s ďáblem, ďábla nezměníš, ďábel změní tebe....
Není důležité, kolikrát jsme se ocitli na kolenou, ale to, kolikrát jsme se sami z té země dokázali zvednout...
Příspěvek Zaslal: čt říjen 01, 2009 19:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PAVLIK Mira napsal:
Zajímavé je, že já, jak jsem zjistil ze starých CD, kde mám hru nazálohovanou, jsem měl již takhle upravený soubor na jaře 2009 a hra mi fungovala bez problémů, až do dne, kdy jsem v noci dokončil jeden tzurnaj po TR... Druhý den odpoledne jsem se již přihlásit nemohl... Pak to naskočilo po mnoha a mnoha pokusech a to už tu bylo 5 stránek, které se tím zabývaly...

Špatně jsem pochopil tu první "krkolomnou" větu a tím i smysl celého příspěvku...
Přesně tak, chybička se vloudí a proto nechápu proč děláte takovou vědu s toho, že se Vám nepodaří jednou připojit... (mohlo se jednat o krátkodobý výpadek...) Rolling Eyes
V tom případě měly ostatní jiný problém než vy! (někteří neměli žádné problémy) Twisted Evil

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: čt říjen 01, 2009 20:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
PAVLIK Mira





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: PŘÍBRAM

Příspěvek Předmět: Kdyby jednou! Odpovědět s citátem

Pro upřesnění....
Nepodařilo se mi připojit ani mnoha pokusy a reinstalacemi a nikoliv pouze jeden den! Takhle totiž jak říkáte, - krátkodobý výpadek - nevypadá.
Ale nechme toho, připadá mi spíše, že spoustě lidí začíná vadit, že se má vyjasnit nějaký problém. Stejně tak se mnohdy raději zametají pod stůl věci, když nám vadí, že se o nich mluví a označí je raději za nepodstatné. Nikoho neviním, jen se chci napříště vyvarovat chyb v instalaci či připojení. A nebyl jsem sám, komu to nešlo i více jak jeden den, přesto, že se slušná řádka lidí v tu dobu po tratích proháněla a nejen z Polska či jiných států, ale i CZ....

_________________
Dragon Falco
Každá chvíle je další šancí.
Když tancuješ s ďáblem, ďábla nezměníš, ďábel změní tebe....
Není důležité, kolikrát jsme se ocitli na kolenou, ale to, kolikrát jsme se sami z té země dokázali zvednout...
Příspěvek Zaslal: čt říjen 01, 2009 21:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme