Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

HD rozliseni
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PROFANT Martin





Založen: 17. 01. 2010
Příspěvky: 9
Bydliště: Poprad, Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CamHack si zapamata tvoje posledne nastavenie, pomer stran nastavis hranatymi zatvorkami (defaultne nastavenie) a ides!
Příspěvek Zaslal: st únor 10, 2010 13:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOTIK David





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Překrásná vesnička na Vysočině

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, tak jsem zase překvapen co se s RBR dá všecko dělat... samozřejmě mě 1900x1080 nevalí, ale zkusil jsem 1440x900 a to se mi hra spustí, na toto rozlišení je nastaven i monitor, jenom by mě zajímalo, pokud mi někdo poradíte... Při zapnutí hry... a spuštění RZ valí to nádherně a grafika je úžasná, no, ale ukazatel rychlosti, otáček, kilometrů/hodinu, turbo - prostě tahle tabulka vpravo dole, je posunuta dolů asi tak o svoji výšku, takže je vidět jenom polovina tabulky, ta druhá půlka je jakoby venku z monitoru, zajímavé, ale je, že nic ostatního tohle nedělá jako, třeba pás s poznámkama, nebo tabulka mezičasu, atd. jenom tohle. Myslíte, že to půjde nějak zpravit?
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 18:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ULIK Marek





Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 156
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: . Odpovědět s citátem

již se to řešilo ...

citace:
Pro ostatní, kteří by rádi toto řešili.
Změnil jsem si rozlišení na širokoúhlých 1440x900, bohužel mi částečně zmizel speedometr. Je třeba si pohrát s ini soubory v misc.rbz (jsou tam vždy dva, digidash(velký tachák) a minidash(malý). Hra nejspíše používá defaultně digidash/minidash_1280 (teda aspoň u mě), je tedy musel měnit údaje v těchto dvou souborech. Já používám velký tachometr, měnil jsem tedy digidash_1280.ini a první dva řádky přepsal z původních 855x755 na 1000x600 (vetší numero=více vpravo x menší numero=více nahoru).
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 20:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOTIK David





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Překrásná vesnička na Vysočině

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OK, díky mockrát, nevšiml jsem si toho
Příspěvek Zaslal: ne únor 21, 2010 12:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Stanislav





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 77
Bydliště: Doloplazy okr.Prostejov(momentalne UK)

Příspěvek Předmět: dashboard Odpovědět s citátem

hosi at tam napisu jakekoliv cislo tak se mi to nepohne nikam a zustava to porad stejny,delam to v ty slozce misc. a uz to asi chapu kde je chyba,zatim jsem to nemenil t om misc.rbz,to bude asi tim tak sorry
Příspěvek Zaslal: ne únor 21, 2010 14:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme