Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Predohrab - zavada na strednim a zadnim diferencialu

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Predohrab - zavada na strednim a zadnim diferencialu Odpovědět s citátem

Zdravim,
priznavam ze vim ze tohle tema tu nekde proletelo. Nanestesti klicova slova pro tohle vyhledavani jsou tak nestastna, ze najdu cokoliv jen ne to kde o tom byla zminka.

O co jde. Mam nainstalovane auto Renault Clio S1600, instalovane pres "instalovatko" odsud, je nainstalovane ve slotu 2 (MG) a presto se mi uz minimalne 2x stalo ze na vypisu zavad v servisce byly uvedeny stredni a/nebo zadni diferencial ktery, pokud vim, by to auto vubec nemelo mit.

Nemohl by mi prosim nekdo osvetlit (popr. rovnou nakopnout) proc to?
Diky moc.

P.S.: Jeste mne napada jedna otazecka a sice jestli to, ze se mi na jedne RZ stalo to, ze uz od startu (i primo na startu) auto sebou rumplovalo, rozjel jsem se (relativne pomalu), pro priserny rumplovani musel zastavit a auto se na miste(!) rumplovanim dodelalo samo do uplneho umrti (co odeslo, pokud neco odeslo, jsem se uz bohuzel nedozvedel). To je bug nebo ficura? Auto bylo nacate uz z predchozi RZ, takze tu prostor pro "vlastnost" samozrejme je.
Příspěvek Zaslal: čt srpen 20, 2009 10:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To s diferenciálem se mi občas stává také,ale já jej opravuji jen když mi zbude čas z ostatních oprav, jinak to nechám jak je - když tam vlastně nemá být Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt srpen 20, 2009 22:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CERVENY Martin





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Mělník - Czech Republik

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jezdím taky předohraby a tohle se stává, nemá cenu to opravovat, jak se píše v předchozím příspěvku, pokud je málo času, na jízdu to nemá vliv i když jsou střední i zadní diferák na 100%.
Příspěvek Zaslal: pá září 18, 2009 19:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme