Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Logitech G27
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BERNAT Jirka





Založen: 30. 10. 2008
Příspěvky: 100
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jarda Kozák: Asi je to věc názoru, ale já šel po roce ježdění na MOMU do DFGT a teď všude prohlašuju, že MOMO byla ztráta času Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 06, 2009 21:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERNY Ondra





Založen: 14. 07. 2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Tochovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PALASEK Michal napsal:
každej není bohatej jako ty...


No je mi 26, delal jsem do PC periferii a vzdy u me volant tvoril cast meho volneho casu. Je mi lito ze zareagujes na muj prvni post takto, urcite to tak nebylo mysleno, snazil jsem se jen podat informaci a prislo mi jako relevantni pokud pisu prvni post napsat historii a nasledne poznatky od posledniho kusu. Ekonomicnost reseni nehodnotim, jen pisu poznatky z volantem ktery mam doma a testuji. Peace Smile

Omlouvam se za OT:

Budu na ten volant delat nejaky mod, tak pripadne pro zajemce muzu odfotit jaka jsou streva, pokud se to uz nekde na netu nevali..

_________________
Audi S1 EVOII fascinations Smile
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 06, 2009 23:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZIKMUND Jakub





Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: město sklářu SVĚLÁ NAD SÁZAVOU

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUDLA Maros napsal:
Myslíš ten volant ??? Twisted Evil V tej video recenzii som si ho ani velmi nevsimal Laughing
sme dva Very Happy
Příspěvek Zaslal: so leden 30, 2010 23:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

neGryk: Co znamená předělat pedály na upside down?

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: so leden 30, 2010 23:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

hm, že by to znamenalo zavěšené shora? Very Happy Asi takto

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: ne leden 31, 2010 7:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
CERNY Ondra





Založen: 14. 07. 2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Tochovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dik za odpoved, presne takhle to mam v planu, lec kvuli novemu worku se k tomu nemuzu dokopat. U nikoho jsem to nemel moznost vyzkouset, ale reflektuje to presneji stav v aute a jelikoz nejsem hotlaper a snazim se o pribhlizeni k realu alespon v ramci moznosti, tak doufam ze to k necemu bude a ztrata zaruky bude vykoupena realnejsim pocitem z hrani.

_________________
Audi S1 EVOII fascinations Smile
Příspěvek Zaslal: pá únor 12, 2010 9:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To by ovšem musel bejt i krok pedálu stejně dlouhej jako v autě a to nebude. Já bych použil celou pedálovku z auta a potenciometry dal na ní.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá únor 12, 2010 12:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se jen taky zapojim do diskuze... Nevím jestli jste viděli třeba pedálovku ve Fabce S2 ale ta je normálně uchycená v podlaze (jen tak doplnující info, koukal sem za kolik se prodává, je to AP racing a stojí něco kolem 100 tisíc Smile ) Ted ještě druhej poznatek, řidič má položenou patu na podlaze, takže chodidlo opisuje stejnej oblouk, jak sou pedály origo u G25, kdežto když to dáš chycený shora, tak si představte jaký oblouk opisuje chodidlo a jakej pedály.
Takže mě to vede k tomu že uchycení shora je reálný tak maximálně k osobákům, ale ne závodnímu speciálu.
Kdyby mě někdo z téhle myšlenky mohl vyvrátit, tak dejte vědět
Příspěvek Zaslal: pá únor 12, 2010 15:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KLIMA Zdenek





Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Smržov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Milane vemu tě trošku za slovo. Historický auta maj taky zavěšení pedálů shora jako osobáci. osobně jsem měl možnost svézt se v Ladě VFTS pana Františka Fadrného, který si to auto stavěl sám přesně podle toho, jak s ním jezdil dřív. ale myslím že ta tvoje myšlenka je dobrá. Toto je můj poznatek. Možná ještě určitě budou mít zavěšení pedálů shora auta ve třídě N1,2,3,4 a možná A5,6,7, myslim si to teda, neviděl sem to na vlastní oči. takže zavěšení pedálů ze spoda maji asi jen WRCčka a S2000 možná nějaká S1600.

_________________
Image
http://www.zk-rallyefoto.cz - fotky z rally
http://www.hellspy.cz/?hd=1713956 - super stahování souborů a filmů
Příspěvek Zaslal: pá únor 12, 2010 16:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

prosím odkaz na těch 100 000. Děkuji uctivě.
Jinak pedály samozřejmě závisejí na voze, u N4 těžko bude pedal box. Hlavní důvod použití pedálů zdola ve speciálech je snadné posouvání boxu ve voze a s tím spojené jednoduché nastavování místa řidiče. Mimo to, při používání pedálu plynu u G25 rozhodně nemám patu na jednom fleku, ale zvedá se od země při pohybu s pedálem. V civilním voze, kde mám pedály zezhora se mi naopak pata ani nehne. Co teď? Smile

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: pá únor 12, 2010 16:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
RYBAR Jan





Založen: 17. 02. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Zarnovica/Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kubo no ja neviem ale ja mam tiez G25 a prava noha ktorou pridavam sa pätou vzdy dotyka zeme...mozno zalezi aj od velkosti chodidla(pozn. nosim topanky č.10 Very Happy )

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá únor 12, 2010 17:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hm, tak fakt nevim, třeba řídíš špatně Smile ne dělám si jen legraci... Těžko říct v čem to je lepší, to či ono... jen sem to bral z mého úsudku..
Trochu mi to dalo ale nakonec sem to našel, tady je takovej pěknej katalog zajímavejch věcí.. http://www.isa-racing.com/katalog/ je to na straně 92
Tak se omlouvám za nepřesnou cenu, ani nevim kolik je ted jouro. A ani nevím jestli je to i s pumpama, což bych řekl že není, a taky jestli je to cena s DPH, což si myslím že taky není... pak by to těch sto litrů dalo stopro. Viděl sem tu pedálovku ve Fabce a tak sem si řekl, že bych jí taky bral Smile jako 6kvalt na sekvenci, ale ta cena je fakt raketa.. tak třeba až mi bude 80, tak na ní našetřim Smile
Příspěvek Zaslal: pá únor 12, 2010 17:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nesmíš jít po katalogovejch cenách sleva? Very Happy Mimo to, proč si to kupovat, když má na stránkách AP výkresy. Trocha šikovnosti a frézka s polohováním a sou doma pedály za cenu materiálu Wink

Co je to pumpa? Jestli tím myslíš válečky tak ty sou tak kolem 3000 kč za kus, takže to zase takový peklo nebude. Majetnější z nás si to mohou pořídit domů Laughing

Nožku mám taky 10 Smile Tím neříkám, že je zavěšení zdola/ zhora lepší, kdo má na co chuť a vyhovuje mu to, nechť to používá, já taky budu zavěšovat zhora.

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: pá únor 12, 2010 17:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
CERNY Ondra





Založen: 14. 07. 2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Tochovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dekuji za podnetne prispevky, ohledne me motivace predelat pedaly "zezhora" jsou jiz zminene tridy, kde se to bezne pouziva, jsem pomaly jako zelva, tak radsi jedu s historikem, nebo produkci Smile Dalsi problem je velikost me nohy, nosim boty s cislem 47. Konkretne jsem je u nikoho jeste netestoval, nicmene doufam, ze to bude fungovat lepe nez stavajici, alespon brzda, kterou bych chtel z pruzinove predelat na tlakovou.

_________________
Audi S1 EVOII fascinations Smile
Příspěvek Zaslal: út únor 16, 2010 15:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Stanislav





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 77
Bydliště: Doloplazy okr.Prostejov(momentalne UK)

Příspěvek Předmět: g27 Odpovědět s citátem

ahoj hosi,tak jsem presel z g25 na g27 a chci se zeptat,jak jsou na g27 ten diodovy otackomer tak ejhle nepodporuje to starsi hry a jedinou kterou hraji je rbr a tady to samozrejme nefunguje,nevite nekdo jak to obejit a udelat tak aby to fungovalo,diky
Příspěvek Zaslal: čt duben 22, 2010 21:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme