Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

1. S.A.D.A.C. Rally 20. - 26.9.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

poněkuď netradiční představení se Matěji, ale přesto, vítej Laughing

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: po září 28, 2009 20:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, myslím, že tahle diskuze je úplně zbytečná. Všichni, kdo se v TR pohybují vědí, že vedení TR jde po podvodech a podvodnících jako nikdo jiný. O jejich nestrannosti jsme se všichni mohli přesvědčit už v minulých ročnících. Pokud je pan Kronika jiného názoru, ať raději tento pohár nejezdí a vrátí se k nějaké arkádě. Svým neopodstatněným vyjadřováním by si tady získal velice brzy spoustu "přátel".

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po září 28, 2009 20:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KAMENEC Matej





Založen: 02. 07. 2008
Příspěvky: 19
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: . Odpovědět s citátem

Tak tohle je ale smesne Very Happy....
Příspěvek Zaslal: po září 28, 2009 20:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRONIKA Matej





Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To moc dobře vím, že je to zbytečné, ale šlo mi jen o poctivost dávání resetů jezdcům co něco znamenají nabo jak daleko mohou zajít, aby ho dostali
Příspěvek Zaslal: po září 28, 2009 20:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RYBAR Jan





Založen: 17. 02. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Zarnovica/Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martin Bica posli prosim .DMP subor riaditelovy TR a ukonci tieto zbytocne dohady....je to podla mna jednoduchsie riesenie ako tu niekoho presviedcat o nestrannosti usporiadatelov TR.Je to v tvojich rukach Wink Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po září 28, 2009 20:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRONIKA Matej





Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je zbytečné pánové. Už toho necháme, ale pravda stejně jednou vyjde najevo Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: po září 28, 2009 20:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Doprdele už. To jsem to nevysvětlil dost jasně? Co tady pořád řešíte? Abych vás opravil. Normálně jsem absolvoval první sekci. Načítal jsem RZ5 a spadla hra. Dle pravidel jsem dal žádost o reset. Michal se přesvědčil, že jsem neodstartoval do RZ5 a nikoliv že jsem havaroval a tak reset povolil. V tomto případě netřeba posílat DMP soubor, i když se samozřejmě vytvořil. A ten komentář po RZ3 jsem si teď znova přečetl a bylo to vztaženo na nějakej rygol do kterýho jsem vlítnul a nějak se mi pohlo řízení. Ale v servisu stejně s autem nic nebylo, takže buď se mi pohnul centr na volantu nebo se mi to jenom zdálo.

RYBAR Jan: Kdybych musel poslat DMP, poslal bych ho, ale já nemusel.

KRONIKO: Pravda už vyšla najevo, přehraj si ty replaye který si po mě tak vehementně žádal a tam jasně uvidíš, že jsem dorazil bez potíží do cíle obou zkoušek. Nevim že se tebou vůbec zabejvám. Vůbec si nepochopil pravidla poháru, to mě mrzí. Ale omlouvá tě, že jsi začátečník.

PS: A nevim proč bych pro pořadatele měl znamenat něco víc než ty. Jsem jezdec stejnětak jako jsi ty.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: po září 28, 2009 21:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RYBAR Jan





Založen: 17. 02. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Zarnovica/Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martin ja netvrdim ze si sa previnil voci pravidlam ked si neposlal .DMP....nebolo to totiz nutne.Teraz tu vsak podla Mateja vznikli dohady o tom ci si hru nevypol sam preto aby si si mohol opravit volant...keby si jednoducho spristupnil ten .DMP pre "verejnost" tak by si umlcal vsetky pochybnosti...to je moj nazor ako by si to mohol jednoducho vyriesit

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po září 28, 2009 21:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo to je vyřešené Wink
Příspěvek Zaslal: po září 28, 2009 21:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RYBAR Jan: To ti jako nestačí podívat se na rpl těch erzet kde uvidíš, že jsem je normálně projel? Navíc jestli sis všiml, tak už i Michal Šenk potvrdil, že mi hra spadla mezi RZ, nikoliv na RZ, takže DMP nic neřeší. Nechtěl by někdo zaslat muj volant na expertýzu jestli tam neni něco v nepořádku? Třeba tam mám přimontovaný tlačítko na KERS. Very Happy
Matěja vůbec neřešim, napsal první příspěvek a hned takhle plnohodnotnej.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: po září 28, 2009 23:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine to neřeš. A pokud vím tak po dojetí RZ hra DMP neuloží Wink (aspoň teda mě ne)

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út září 29, 2009 3:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RYBAR Jan





Založen: 17. 02. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Zarnovica/Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

TO Bica:Kasli uz na to...je to v podstate jedno.Ale v tejto situacii .rpl nic neriesi-ty si presa v kolonke odstupenych nemal "havrie na RZ" ale mal si tam "nenastoupil na RZ"....z toho je jasne ze si nehavaroval pocas RZ a to tu ani neriesim.Otazka ktoru tu nahodil Matej Kronika je ci si koli problemu s volantom sam nevypol hru po dojazdeni RZ a potom si si opravil volant.Po udeleni resetu si potom mohol pokracovat dalej bez problemou....to je cisto teoreticke a vobec netvrdim ze to tak bolo.A ako som uz povedal v tomto pripade ti .rpl nic nepotvrdi ani nevyvrati....jedine co dokaze ze ti hra spadla a nevypol si ju sam je .DMP!!! Je dufam pochopitelne co pisem lebo uz to pisem asi 5x tu to iste a stale tu prichadzaju argumenty ktore pomaly narusaju aj moje presvedcenie o tom ze si ten reset dostal opravnene!!!

To BRABLEC: Tak mne sa .DMP vytvori vzdy ked padne hra (samozrejme okrem vypadku elektrickej energie)

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út září 29, 2009 7:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To KRONIKA Matej: Malá rada. Wink Pokud nemáš důkaz, tak nikoho neobviňuj. Každopádně co se týče tohoto problému, teď nechci nikomu radit jak na to (je to jen teorie), ale v tomto případě se opravdu podvádět dalo. Dojedu RZ na které mi odejde volant a "úmyslně" vyvolám pád hry při načítání další RZ a v klidu si počkám na oprávněný reset a mezitím si stihnu zpravit volant... Takže celkem chápu podezíravost, která je navíc podpořená i tím, že si někdo stěžuje v komentáři a zajíždí tak "rychlé" časy.
Nedá se to technicky uhlídat a proto musíme věřit, že nikdo nepodvádí což Martin určitě nemá zapotřebí a problém s volantem by bral jako technické potíže na autě a odstoupil by... Wink
Nějak jsem se rozjel, sorry za OT. (možná moderátor časem vhodně promaže OT, aby se to tady nezvrhlo)

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: út září 29, 2009 11:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
TESAR Jan





Založen: 04. 08. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě tady nemá nikdo žádný důvod podvádět, pokud umí prohrávat. Very Happy Já taky cely závod jel bez ani jedné chybičky a na RZ 11 mi spadla hra ale motor šel stále slyšet. Dal jsem naslepo odstoupení, ale na stránkach RBR mi to stále psalo, že jsem na trati. Asi po 3 min. mi naskočilo DNF. Uložil se mi Rapley a posléze i soubor DMP. Tyto soubory jsem odeslal pořadatelům a reset byl zamítnut. Vyžadoval jsem vysvětlení a bylo mi zděleno důrazné varování, že pokud budu někdy něco podobného zkoušet , bude mi odebrána licence TR. Question Já mezi špičku nepatřím, jezdím si pro radost a kdybych boural, dal bych si reset bez keců a s radostí bych čekal na další etapu. Jenže to byl oprávněný pád hry, proto jsem to reklamoval dále. Nevyšlo to, odjel jsem si druhou etapu a držel jsem hubu a krok. Takové dohady jsou opravdu k ničemu, proto Dámy a Pánové, těšme se na další podnik TR09 a doufejme, že vše proběhne v pořádku a všichni budeme mit radost ze Hry Wink

_________________
Image

Hafo
www.Hrabovchamp.webnode.cz
Příspěvek Zaslal: út září 29, 2009 11:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To teda nebyl oprávněný pád hry! Tobě to asi "spadlo" do lišty a pak už RBR ve Full nejede. Proto jsi boural. Na toto se prostě reset nedává. Shození RBR do lišty můžeš buď provést sám stisknutím např. klávesy win, nebo to může způsobit nějaká spuštěná aplikace (antivir, icq, skype). Samo RBR nikdy do lišty nespadne. Proto Ti byla žádost zamítnuta. Vše podle pravidel!

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út září 29, 2009 12:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 6 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme