Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Pad RBR

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ORIESEK Lukas





Založen: 07. 09. 2009
Příspěvky: 6
Bydliště: Trenčín

Příspěvek Předmět: Pad RBR Odpovědět s citátem

Ahojte,
strucne Vam popisem problem, mozno sa niekto najde kto pomoze.

Po preinstalovani WIN som obnovil zo zalohy RBR, no po skonceni INTRA mi padne do windows. preinstaloval som rbr samozrejme odinstal, cistenie registrov a nasledny instal. Stale sa to opakuje aj ked hra je clean instal, bez pluginu, bez vsetkeho. Ak by mal niekto zaujem mozem uploadnut dmp subor ak to niekomu pomoze.

Dik za kadu radu, uz som z toho zufaly
Příspěvek Zaslal: pá září 11, 2009 0:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jaký máš OS?

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: pá září 11, 2009 9:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
JAKUS Jan





Založen: 08. 07. 2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Praha - Páleč

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, mozna poradim, mozna ne. Ale pred par dny jsem taky delal cistou instalacku na novy rocnik a nahodil si tam jen auta ze zalohy a nainstaloval vse nezbytne pro online...a take mi hra vypadavala hned po spusteni (ne po intru, protoze to mam vyple), chvilku jsem dumal cim to je a pak jsem zjistil, ze mi v adresari \Cars chybi jeden vuz, ktery byl nakonfigurovan v souboru Cars.ini. Proste jsem jedno auto zapomel ze zalohy nakopirovat a kdyz jsem tak ucinil, hra se rozbehla jak za mlada...
Snad to pomuze....zkratka zkontroluj Cars.ini (bacha na nadbytecne uvozovky na konci radku, to uz se tady resilo taky tak 1000x) a adresar s auty, zda-li spolu koresponduji a pripadne i fyziky.
Příspěvek Zaslal: pá září 11, 2009 10:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ORIESEK Lukas





Založen: 07. 09. 2009
Příspěvky: 6
Bydliště: Trenčín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OS mam windows xp sp3.

No problem je v tom je mi to robi aj cista instalacia...t.j. hned po nainstalovani, bez toho aby som v tej hre nieco menil alebo pridaval.

Skusal som aj reinstal winu a naslednu cistu instalaciu rbr, no stale ten isty efekt, hra pada aj bez akychkolvek doplnujucich instalacii...zaujimave ze predtym nebol ziadny problem. Verzia winu a SP je stala ta ista ako pred preinstalovanim
Příspěvek Zaslal: pá září 11, 2009 10:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LESKO Simon





Založen: 28. 11. 2008
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som mal dnes ten isty problem,. Stalo sa mi to pri pade hry v turnaji. Skusal som nove audio s efektami a PC to nevydrzal. Pad do win a po reštarte hry som sa nedostal nikde. Ani žiadna úvodná obrazovka. Všetko som preinštaloval. Nakoniec som vymazal súbor d3d9.dll a hra už ide. Len neviem, či tam ten súbor bol pred pádom hry. Hlavne že mi to znova ide Smile))
Příspěvek Zaslal: ne září 20, 2009 21:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B.I.G.G





Založen: 01. 06. 2007
Příspěvky: 94

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mne to robí tiež po reinstale windowsu odstranenie d3d9.dll nepomohlo ma napadlo ci to nemoze robit SP3 fakt neviem co ine by to mohlo byt uz ma to ale riadne stve

_________________
The power is nothing without control
(pirelli)
Příspěvek Zaslal: st říjen 21, 2009 15:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JUHAS Patrik





Založen: 30. 03. 2009
Příspěvky: 82

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som mal ten isty problem . ked som zapol rbr a po skonceni intra mi hra spadla. vyriesil som to tak za som dal nizsie detaili

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: st říjen 21, 2009 16:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
B.I.G.G





Založen: 01. 06. 2007
Příspěvky: 94

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no skusil som ale stale to iste idem to skusit asi dat tam SP2 a uvidim ak to nepojde ani vtedy tak je chyba inde

_________________
The power is nothing without control
(pirelli)
Příspěvek Zaslal: st říjen 21, 2009 16:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme