Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Vylepšení do verze 0.7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No me jsou online turnaje uplne na hovno, mezicasy se mi zobrazi tak z 10% a stejne me vubec nezajimaji a navic proste musim byt stale pripojenej, ja v tom proste nevidim zadnou vyhodu....
Příspěvek Zaslal: st duben 20, 2005 19:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V offline turnaji se dá čas snadno podvrhnout - stačí si přenastavit hodiny, kdežto v online turnaji se to řídí časem serveru...
Příspěvek Zaslal: st duben 20, 2005 20:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja si myslim, ze podvadet je zbytecne, pojedes to stejne jenom jednou a to je proste jedno kdy. No a kdyz bezi hodiny na serveru, tak neni problem souteziciho preci vyradit pokud neodstartuje v ten dany cas, nebo pokud by poslal vysledky treba az 2 hodiny po skonceni turnaje...
No ale to je jedno.
Příspěvek Zaslal: čt duben 21, 2005 19:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mno tohle asi nebude verzi pluginu, ale slo by udelat to ze kazdej team by mel sveho manazera a ten by mohl vybyrat koho v teamu chce, a jako ve WRC by mohl team mit pouze 2 stale jezdce a na nektere vybrane 3.Samozrejme by manager musel nominovat dva jezdce kteri by jeli na body pro team jako ve WRC.Slo by to?

Ps:Manager by mohl byt napr zakladatel teamu ze. Wink

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: čt duben 21, 2005 20:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mikee: Určitě někdy udělam nějakou lepší správu teamu - a manager bude zakladatel. To je jasný Smile Jen ten čas ale chybí Sad
Příspěvek Zaslal: čt duben 21, 2005 21:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Jen ten čaš ale chybíSad



To verim, ty pracujes a este aby si se sr*l s timhle co?!Wink
Nemyslel sem to tak jako delej at uz to tam je to rozhodne ne.
Vklidu delej co muzes a nenech se vyvest z miry. Cool

Hodne stesti Smile

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: čt duben 21, 2005 21:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Něco škodovky Odpovědět s citátem

Jak už bylo jednou předesláno, nešla by tam povolit fyzika pro škodovku? Embarassed
Příspěvek Zaslal: so duben 23, 2005 11:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Od 0.7 si bude moct tvůrce turnaje určit, jaký auto a fyzika budou povoleny... A abych rovnou odpověděl na otázku, kdy bude 0.7, tak odpovídám - zatím nevim Smile
Příspěvek Zaslal: so duben 23, 2005 16:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: start na čas Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Další malá výhoda online turnajů bude, že se bude moct do RZ startovat na předem přidělené časy. To v offline ošetřit nedokážu. Verze 0.7 je asi tak v půlce vývoje, tak ještě tak 14 dní. Uvidíme jak to půjde...

trošku mě uniká pojinta těch startů v určitý čas, jsem kuřák a po dojetí RZ se chodím uklidnit. Teď mě počítač řekne jedeš za minutu a já si nestačím dojít ani na záchod natož na cigáro(nekouřím u PC)
Příspěvek Zaslal: pá duben 29, 2005 10:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: start na čas Odpovědět s citátem

Bobo napsal:
trošku mě uniká pojinta těch startů v určitý čas, jsem kuřák a po dojetí RZ se chodím uklidnit. Teď mě počítač řekne jedeš za minutu a já si nestačím dojít ani na záchod natož na cigáro(nekouřím u PC)


Taky bych rad, kdyby mi to nekdo vysvetlil. Ja mam nekdy problem se v dany den k tomu dostat a jezdim po vecerech a to ta koncentrace uz neni, jak ma byt. Proc startovat presne v danou hodinu s penalizaci za minutu a diskvalifikaci za dvouminutove zpozdeni? To aby byl cely turnaj za dvacet minut vyrizeny a uzavreny ??
Příspěvek Zaslal: pá duben 29, 2005 12:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nikdo neřiká, že takhle pojede každý turnaj. Jde mi o to, aby se startovalo v pořadí, v jakém se má startovat. Uvažuju o tom, že kdo nebude moct startovat v daný čas, tak bude moct jet turnaj okamžitě, ale samozřejmě bude znevýhodněn tím, že neuvidí, jaké časy jede oproti ostatním (ale pro někoho to ani nevýhoda neni). Pozdější start už ale bude penalizován...

Ale taky musim dodat, že kdyby bylo jenom na mně, tak bych to dodělal až někdy později, ale chtělo to po mě už moc lidí - asi chtěj jezdit co nejvíc jako v reálu...
Příspěvek Zaslal: pá duben 29, 2005 13:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teda nevim, ale s tou danou dobu startu to nebude moc lepší. Nevim jak ti mladší, ale spousta lidí, taky přes víkend pracuje, nebo mají na práci něco jiného než sedět cca. ve dvě odpoledne u počítače a pařit. Teď v létě to bude asi platit dvojnásob. Pokud je venku pěkně tak radši vyrazim někam ven a nebudu dřepět před monitorem v potemnělé místnosti. Chtělo by to možná vypsat hlasování, kdo je pro a kdo proti. Je zábava a zábava. Když se ráno probudim po vyčerpávající noci, tak asi taky nebudu moc nadšenej z toho, že teď musim zajet tenhle závod. Je to muj osobní názor, třeba mám něco na práci o víkendu jenom já.
Příspěvek Zaslal: ne květen 01, 2005 21:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jednoznacne souhlasim, nevidim v tom pevne danem startu takovou vyhodu. A realisticnost?? Je to hra, skvela hra, ale je to jenom hra... Taky mi vice vyhovuje jet kdy chci ja, protoze jak Lucifer pise, bude leto a sedet ve dne u pocitace je skoda.
Příspěvek Zaslal: ne květen 01, 2005 22:42
Návrat nahoru
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To bylo ode me, se pokazdy zapomenu prihlasit Sad
Příspěvek Zaslal: ne květen 01, 2005 22:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V 0.7 startování v přesný čas připravim, ale zatím se nebude používat. Taky jsem proto, zachovat u pohárů stávající model, tzn. ať si to každej jede, kdy chce. Ale připravim hlasování, kde se rozhodne, jak to bude.

0.7 už umí servis, umí podporu jiných aut a modifikací fyziky, ještě musim dodělat ten start na čas. Ale to snad do čtvrtka zvládnu.

Jinak kdo má zájem otestovat 0.7 (hlavně servis), tak to pište sem. Snad to do čtvrtka stihnu připravit. Beru prvních 5 zájemců Smile
Příspěvek Zaslal: po květen 02, 2005 10:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme