Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

2. CRF-RBR Rally 11. - 17.10.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SLIVA Ales





Založen: 15. 12. 2007
Příspěvky: 38

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nakonec jsem změnil v richardburnsrally.ini

UseEAX = false
UseSoftwareAudio = true
UseTripleScreenBuffers = true

na

UseEAX = true
UseSoftwareAudio = false
UseTripleScreenBuffers = false

a v shakedownu už mi to nepadá, uvidíme jak v závodě.
Příspěvek Zaslal: st říjen 14, 2009 13:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak me to v shaku neblbne, ale spadlo mi to po resetu opet pri nacitani. Muzete sem napsat jaka je presne konfigurace teto trate at to muzem presne nasimulovat v shaku? Myslim tim dennni dobu.... Jako prvni bych zrusil textury a pak se uvidi. Ale jsou povoleny jen dva resety na zavod Sad

Diky
Michal

Tak pokud je denni doba "neurceno" + rano zatazeno mirny dest, tak mi to pada i v shaku. Nepada mi to , kdyz premazu audio a smazu textury. Pokud necham jedno nebo druhe, tak to pada.

Tak prdlajs, pada si to jak chce, jednou ok , 2x ne a pak zas 2x ok a jednou ne.


Ted mi to 6x za sebou nepadlo po vypnuti Triple Buffers. Snad se to tim vyresilo.

Alesi diky za napad


Jsem to zakriknul.... stale to pada. Sad


Naposledy upravil KUCERA Michal dne st říjen 14, 2009 19:39, celkově upraveno 4 krát
Příspěvek Zaslal: st říjen 14, 2009 17:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

dva resety na závod jsou pro případ pádu na RZ, ne při načítání. takže zkoušej dál

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st říjen 14, 2009 18:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PECHA Stanislav





Založen: 03. 06. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Bratislava Dlhé Diely

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Trosku ma trapi zatial nulova odozva na reset... Padlo mi to pri nacitani 3ky a vcera som odoslal ziadost o reset. Dneska v skole som si ale uvedomil ze treba aj mail a tak hned ako som prisiel domov poslal som maila co bolo asi o 15:15 ale do teraz nic... Michal prosim ta pohni. Ja nejsom nocny tvor ze budem jazdit o takomto case... Neberte to zle ja len ze by neuskodilo v posledny den etapy kontrolovat ziadosti v mensich intervaloch. Uz teraz premyslam ci mi rodicia dovolia vobec este o takomto case jazdit... dovod mojho oneskorenia je ze nam robili okna v byte takze aj na mojej strane je chyba ale uz by som si to rad dojazdil do ciela... Pozdravujem vedenie a prosim ziadne negativne odpovede na moj prispevok. Myslim to len v tom najlepsom... Ahoj a GL na trati

_________________
[url=http://www.rbrslovakia.ic.cz/Tiesto.htm][img]http://img405.imageshack.us/img405/9874/bannerrampacek.jpg[/img][/url]
Příspěvek Zaslal: st říjen 14, 2009 18:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SLIVA Ales





Založen: 15. 12. 2007
Příspěvky: 38

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUCERA Michal napsal:


Tak pokud je denni doba "neurceno" + rano zatazeno mirny dest, tak mi to pada i v shaku. Nepada mi to , kdyz premazu audio a smazu textury. Pokud necham jedno nebo druhe, tak to pada.

Tak prdlajs, pada si to jak chce, jednou ok , 2x ne a pak zas 2x ok a jednou ne.


Ted mi to 6x za sebou nepadlo po vypnuti Triple Buffers. Snad se to tim vyresilo.

Alesi diky za napad


Kazdopadne stale cekam na reset , pak to bude bud pana nebo orel.


No s původním audio.dat mě to šlo, jakmile sem dal real pacenotes tak to padalo znovu, jinak padalo mi to při nastavení neurčeno a light/heavy rain.
Příspěvek Zaslal: st říjen 14, 2009 19:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TESAR Jan





Založen: 04. 08. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím všechny.
Textury nádhera,závod v pohodě až na předposlední RZ. Jako v minulém závodě,mi to opět na předposlední RZ spadlo

_________________
Image

Hafo
www.Hrabovchamp.webnode.cz
Příspěvek Zaslal: st říjen 14, 2009 19:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STASTNY Ondra





Založen: 03. 12. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: charvatce

Příspěvek Předmět: žádost Odpovědět s citátem

poslal jsem žádost o reset na TR před 2 dni.ještě jsem ho nedostal.a poslal jsem i replay. tak co to tam máte za bordel sakra.To nemá pak žádnou cenu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Příspěvek Zaslal: st říjen 14, 2009 20:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TEPLY Radek





Založen: 12. 04. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Orlová

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar.Vidím ,že nejsem jediný komu hra spadne na 2rz.Dostal jsem reset a při připojování se objevila hláška ,že nemám odpovídající vozidlo a do turnaje jsem nebyl vpuštěn.V tab turnajů se mi tento závod již neobjeví.Tím pádem 1/2závodu v tahu.V jiných turnajích mě hra začala padat po odjetí 1rz a načítání 2rz a většinou se jednalo o rz z Japonska s texturami CRF.Mám dotaz zda by šlo odjet turnaje i bez balíčků s texturami.
Příspěvek Zaslal: st říjen 14, 2009 20:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Re: žádost Odpovědět s citátem

STASTNY Ondra napsal:
poslal jsem žádost o reset na TR před 2 dni.ještě jsem ho nedostal.a poslal jsem i replay. tak co to tam máte za bordel sakra.To nemá pak žádnou cenu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Být tebou tak si pročtu pravidla, někde jsi udělal chybu při žádosti o reset. Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: st říjen 14, 2009 20:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SPISAK Stefan





Založen: 22. 03. 2009
Příspěvky: 205
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Re: žádost Odpovědět s citátem

STASTNY Ondra napsal:
poslal jsem žádost o reset na TR před 2 dni.ještě jsem ho nedostal.a poslal jsem i replay. tak co to tam máte za bordel sakra.To nemá pak žádnou cenu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ondra si poslal reset podla pravidiel?
http://rbr.onlineracing.cz/teamrally/pravidla.htm
Příspěvek Zaslal: st říjen 14, 2009 20:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SPISAK Stefan





Založen: 22. 03. 2009
Příspěvky: 205
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

TEPLY Radek napsal:
Zdar.Vidím ,že nejsem jediný komu hra spadne na 2rz.Dostal jsem reset a při připojování se objevila hláška ,že nemám odpovídající vozidlo a do turnaje jsem nebyl vpuštěn.V tab turnajů se mi tento závod již neobjeví.Tím pádem 1/2závodu v tahu.V jiných turnajích mě hra začala padat po odjetí 1rz a načítání 2rz a většinou se jednalo o rz z Japonska s texturami CRF.Mám dotaz zda by šlo odjet turnaje i bez balíčků s texturami.
Myslím že ne odpovedajúce vozidlo ale si menil na setupe. mne to robilo tež keď po pade hry a som zmenil setup a dostal som reset a tez som nemohol ist na turnaj
Příspěvek Zaslal: st říjen 14, 2009 20:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STASTNY Ondra





Založen: 03. 12. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: charvatce

Příspěvek Předmět: žádost Odpovědět s citátem

Jásem tu žadost poslal podle pravidel ..poslal jsem žádost a hnedka potom sem poslal rwplay na email jakej je na stránkách tak si tam kurva udělějte pořádek.uš mě to začíná srát :evil: :twisted: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Celkem mě teď mrzí že jsem Ti ten reset povolil, když neumíš číst a ani se neumíš chovat. Zamysli se nad sebou, nebo přijdeš o licenci! Máš první varování! Michal Šenk
Příspěvek Zaslal: st říjen 14, 2009 21:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Muze prosim nekdo z poradatelu dat vedet jaka je nastavena denni doba u rz6? Pokud tam je dopoledne, tak to ani v shaku nastavit nejde. Ted jsem bez problemu odstartoval do dvou testovacich turnaju pouze se sipir2 a bez problem. To be me zajimalo, kde je najednou zakopanej pes.
Příspěvek Zaslal: st říjen 14, 2009 21:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

povrch rozbitý a mokrý, špatné podmínky, dopoledne, hustý déšť, zataženo

Nikdy jsem přesné počasí echt nesledoval, ale mám pocit, že počasí v shaku nejde pokaždé trefit přesně jak jsou rz nastaveny v turnaji. Myslím tím, že se to netýká jen Sipi2. Nwm proč, tohle je asi otázka spíš pro Vaška Korála nebo Wallyho

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: st říjen 14, 2009 21:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LUBAS Ondrej





Založen: 16. 09. 2009
Příspěvky: 28
Bydliště: Kamenice u Prahy

Příspěvek Předmět: Načítání RZ6 Odpovědět s citátem

No,tak jdu zkusit třetí pokus o odjetí rz6,jinak už nevím co s tím a doufám,že druhá etapa,bude pro mne úspěšnější... Sad


Tak mi to spadlo znovu,tak snad zitra budu mit v 2.etape vic stesticka..

_________________
Image Focus67 NoLimitRacing - This is my life!
Příspěvek Zaslal: st říjen 14, 2009 21:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 4 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme