Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

2. CRF-RBR Rally 11. - 17.10.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem preinstaloval komlpet RBR a nakonec me to za 5 12 pustilo. Sice jsem jel komplet bez rozpisu, ale to uz v te beznadeji bylo tak nejak jedno.

Diky moc Michalovi Senkovi za trpelivost pri opetovnych resetech.

Jako poznatek mam, ze problem je zrejme nekde v Audiu a vznika prave jen pri kombinaci kterou popsal Chrast. Tedy sipir2-povrch rozbitý a mokrý, špatné podmínky, dopoledne, hustý déšť, zataženo
Příspěvek Zaslal: st říjen 14, 2009 22:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ona většina problémů v RBR vzniká v audiu. Proto radím neexperimentovat. Ani já nemám originál, a své už jsem si prožil, ale teď vše šlape. Čím jsem to odstranil se neptejte, začínal jsem taky reinstalem RBR, přes ovladače až po výměnu ZK.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt říjen 15, 2009 9:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TEPLY Radek





Založen: 12. 04. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Orlová

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Štefane možná máš pravdu s tím setupem.Měl jsem toho plné zuby ,chtěl jsem si potrénovat v turnajích a místo toho jsem řešil co se děje ,že nedojedu ani jeden turnaj.Takže je možné ,že jsem asi změnil i ten setup.Snad už bude vše v pohodě.
Příspěvek Zaslal: čt říjen 15, 2009 14:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STASTNY Ondra





Založen: 03. 12. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: charvatce

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Promiňte,ja se omlouvám ale já sem posilal reset po 1 na TR.tak jsem byl nějakej nezorientovanej..kdyš spadne hra potřebudeje vidět replay z předchozí rz?nebo soubor DMP?ja sem nevěděl,jeden mi řikal DMP a druhej zase replay z předchozí rz?tak nwm prosim odepište..fakt se omlouvám.stejnak uš sem nestihnul prvn etapu ale neva přište si to vynahradim.děkuji[color=red][/color]
Příspěvek Zaslal: čt říjen 15, 2009 16:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přečti si pořádně pravidla. Tam je všechno popsáno.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt říjen 15, 2009 16:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TESAR Jan





Založen: 04. 08. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Druhý závod TR09 mám za sebou až na ten pád hry na RZ 9 a to sekání na posledních 4 RZtách. Nevím proč, ale u jiných závodech a i testech to nedělalo. Nainstaloval jsem vaše KRÁSNÉ textury a u některých RZet se ten obraz strašně moc trhal

_________________
Image

Hafo
www.Hrabovchamp.webnode.cz
Příspěvek Zaslal: čt říjen 15, 2009 20:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sorry za OT - lidi marja, myslete trošku - jsou opravdu nutné tak šíleně velké bannery (a v posledním případě tady ještě popisy pod ním) ?? Když už to musíte mít, tak inspirujte u Michala Šenka, či podobných. Váš příspěvek je pravidelně daleko kratší než celý banner ...


Celému vedení TR a CRF-RBR teamu děkuji za skvěle připravený podnik (škoda těch problémů na Sipirkakimu II). Hrouda - klobouk dolů, nádherné textury, zejména v Anglii na Falstone super. Můj výsledek už je horší, ale jinak fakt pěkná skladba a rally. Very Happy
Příspěvek Zaslal: čt říjen 15, 2009 23:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Textury byly fakt pekny, chvilinku jsem mel cukani zpomalit (cti: jet jeste pomaleji nez pomalu) abych si je prohledl poradne Smile
V jedny "levy sest" (nevim ktera RZ - ja si ty trate nepamatuju Sad ) mi to na momentik cuklo, ale jinak to bylo plynule.

Podnik nemuzu uplne hodnotit neb nemam zkusenosti s jinymi, ale zatim oba mi napumpovaly "zavodni" adrenalin vic nez dostatecne Smile
Příspěvek Zaslal: čt říjen 15, 2009 23:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KULHANEK Ales





Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 197
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Do diskuzí moc nepřispívám, ale tady mi to nedá...

1) Ondro psal jsem Ti přes ajsko, kde seženeš přesný info o resetu při TR
a ty tady takovýhle výlevy?? Prosím zamysli se nad sebou, ať z toho není
nějakej větší průšvih jak psal Šnek, bylo by to úplně zbytečný!

2) Jak psal Karno, se zvukem jsou problémy. U mě to bylo loni to samé, padalo to a padalo, až jsem koupil SB X-fi a chodí to parádně...Ale je jasný, že u každýho to nemusí být stejný problém...

3) Musím říct, že textury jsou parádní a Hrouda má můj dík. Určitě si je tam nechám a přidám si je i na ostatní povrchy, protože jsem si na ně okamžitě zvykl a dokonce se mi zdá, že jsem s nima i rychlejší...

4) Ještě díky pořadatelům za bezvadný podnik, já jsem si to vážně užíval... A moc si cením jejich práce, i když jak vidím, určitě je to někdy musí být na bednu. Držím palce i ostatním co se o kolem toho točí...Šnek, Worm, Dawe, Karno, Chrást...a plno dalším co na tom mají lví podíl... Máte kluci mé velké uznání!

Páni to byl román...to mám na delší dobu s příspěvkama vybráno... Laughing
Těším se na trati a RBR zdar! Aluna.

_________________
Aluna
S.A.D.A.C. Motorsport
TR - Mitsubishi Lancer Evo 9 Gr.N4
WCN - Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A8
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 10:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Standa Pecha: koment RZ11: Stando to neni autem, ale rukama Very Happy

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 11:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

fuuu tak som došiel, pekná skladba,texturi tiež,len môj výber auta nič moc,nabudúce sa poučím,zdar Wink
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 12:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SPISAK Stefan





Založen: 22. 03. 2009
Příspěvky: 205
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak toto ma zarazilo ale velmi tvrdo.... neznasam sheperd.... fuj Evil or Very Mad Mad
http://www.youtube.com/watch?v=ppTIpLJ0G4s
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 13:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

3D šipky fuuuj Twisted Evil Tomu říkám závodník.

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 18:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na značky jezdí určitě všichni z TOP jezdců a to už je jedno jestli na 3D nebo 2D... Rolling Eyes

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 19:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Naopak, myslím, že je mají všichni, nebo alespoň většina, vypnuté

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 20:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 5 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme