Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

2. CRF-RBR Rally 11. - 17.10.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já myslím, že je to stejně u většiny tratí jedno, protože většinu už by špička jela po paměti... Někteří už i poslepu... Very Happy

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 20:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PECHA Stanislav





Založen: 03. 06. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Bratislava Dlhé Diely

Příspěvek Předmět: . Odpovědět s citátem

V mojom pripade plati aj to co povedal Karel aj to co napisal Filip. Ja pouzivam iba viditelnost zaradenych rychlostnych stupnov takze ma obrazovku prazdnu a trate samozrejme poznam naspamat... I tak nechapem jak niekto moze pouzivat tie 3D znacky... Je to strasne nepekne a nerealne... Mna by to tak nebadilo ale je to induvidulne...

_________________
[url=http://www.rbrslovakia.ic.cz/Tiesto.htm][img]http://img405.imageshack.us/img405/9874/bannerrampacek.jpg[/img][/url]
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 21:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to vec každého,či šípky či nie,či ukazovatele alebo pod...,či s navigátorom alebo bez neho,je to každého vec,všetci máme rovnaké podmienky,tak načo rieśiť jeden druhého? Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 21:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SPISAK Stefan





Založen: 22. 03. 2009
Příspěvky: 205
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no tak ja ho tam mám na to, ako som zacinal som to tam mal aby som sa naucil trate.... a potom ked som si to vypol proste som nevedel ist a kde brzdit.... cize asi tak. teraaz som na to zviknuty
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 22:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mam opacnej problem - mne tam porad strasi ty cedulky sipek co jsou na prave strane a nevim jak se jich zbavit. Nekoukam na ne, akorat rozptyluji. Trate sice neznam (temer vubec), ale tohle mi docela va.
Stejne jako ty mezicasovy tabulky, uz mockrat jsem se naklanel (pochopitelne neuspesne) abych videl za ne.
Pohled jezdim "na haubne" (ajee, ted si zase neco vyslechnu Smile ) jestli to nejak rozhoduje o tech sipkach.
Jo, jeste mne napada ... v nejakym videu mel nekdo jen kvalty + kontrolka "prerazeni" (cert vi co to vlastne ma presne bejt) a nic vic. Nevite nekdo jak tohle nastavit? Kazdej kousek monitoru kterej neni zabranej serepetickama beru jako plus.
Příspěvek Zaslal: so říjen 17, 2009 0:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: PADANI Falstone II Odpovědět s citátem

Ahoj,

už podruhé mi padla hra při načítání RZ Falstone II, RZ 20. Poprvé jsem obrdžel reste, ale jak asi tuším, nebude to nic náhodného.

Ona vůbec Falstone je potížová RZ.
Nemáte někdo zkušenosti? Vidím, že zdaleka nejsem sám, kdo jí nepřekonal.

díky
Příspěvek Zaslal: so říjen 17, 2009 6:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: FLASTONE Odpovědět s citátem

mj. pokoušel jsem se nasimulovat pád FALSTONE II, bez úspěchu. Jednou padne, jednou ne. Obvykle ale padá při kombinaci
vlhko, rozbito, vecer (cokoliv s vecerem ci podvecerem ), dobre podminky.

V pluginu, mod shakedown, volbu TR ( podvecer ) ani nemam.

Jinak hra mi nespadla skoro rok. U Falstone během 4 pokusů o start 3x.

dik

edit: Tak ani u jiného turnaje jsem se přes Falstone nedostal. Tam ale žádný večer nebyl Smile
Příspěvek Zaslal: so říjen 17, 2009 7:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NOVY Karel napsal:
Naopak, myslím, že je mají všichni, nebo alespoň většina, vypnuté

Dokud se to nedá nějak zjistit, jak je to nastaveno při jízdě, tak se to nedá ani zakázat a některým to zkrátka pomáhá být rychlejší, tak pojedou klidně i 3D... (Štefan díky za upřímnost, někdo by se za to "styděl" a třeba by to nepřiznal)
Každopádně by mě to zajímalo, jak to doopravdy je. (doufám, že alespoň většina, má vypnuté) Twisted Evil

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: so říjen 17, 2009 10:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
STOCES Jakub





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Pribram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj taky mi to padlo na falstone 2....akorat ze to nemam ani ve statistikach.....jak je to možné???
Příspěvek Zaslal: so říjen 17, 2009 13:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MASTRLA Marian





Založen: 31. 07. 2008
Příspěvky: 2
Bydliště: Žitavská 2845

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj,nejde o nic a ani nejsem žádný profik v tydle soutěži,ale docela mě naštvalo,když jsem dokončil poslední rz v pohodě a po projetí cílem mi hra nahlásila dnf a 5min penalizaci,přitom jsem předčasně neodstartoval a ani si nezkrátil trať,jak je to možný?..dá se zjistit příčina,,jinak závod byl víc než super
Příspěvek Zaslal: so říjen 17, 2009 14:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOLLAR Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 207
Bydliště: Libčice nad Vltavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tento problém jsem měl taky na Rally School Stage II, je to tím, že někde řízneš trochu víc zatáčku a je to braný jako zkrácení, co jsem koukal po jednom z turnají, kde se mi to stalo, tak jsem nebyl jedinej. Tohle se mi stalo 2x a od tý doby jedu na týhle RZ jak s hnojem, abych omylem nevyjel mimo cestu Very Happy
Jinak děkuji také za skvělou rally a krásné textury, první co jsem dokončil z TR, kombinace deště a Anglie je pro mě to nejtěžší Very Happy


Naposledy upravil KOLLAR Lada dne so říjen 17, 2009 15:24, celkově upraveno 2 krát

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so říjen 17, 2009 15:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CECH Mira





Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Hodkovice n/M

Příspěvek Předmět: TR CRF Odpovědět s citátem

Ahoj všichni
Nevyjádřil jsem se dostatečně v RBR,tak aspoň zde.Velká pochvala patří pořadatelům za složení RZ a parádní textury.I když jsem nabral jednou všemi milované fotografy,celkem se mi dařilo udržet nervy na uzdě a tak i výsledek nebude špatnej.Dík moc za těžkou,ale krásnou rally.
Jezdím s 3D značkama nad tratí,spolujezdce neposlouchám,ale je fakt že když jsem ho zkoušel vypnout,zjistil jsem že mi něco chybí Smile .Každej ať si jezdí jak chce a s čím chce.Je demokracie a když ty možnosti jsou,tak ať je každý využije podle svého.

_________________
Míra Čech - Maximálně si užívám RBR a maximálně se snažím aby si RBR neužívalo mě.
Příspěvek Zaslal: so říjen 17, 2009 15:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MASTRLA Marian





Založen: 31. 07. 2008
Příspěvky: 2
Bydliště: Žitavská 2845

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak to jo,to je možný,takže příště nakládám na startu hnůj nebo raději porcelán,ten tolik nesmrdí a jedu s klidem Laughing ,,takže bráška měl jsi z pekla,vlastně z hnoje štěstí,jinak jsem byl před tebou,,blahopřeju Very Happy ,,ale závod to byl stejně skvělý,velký dík ptří organizátorům,DÍKY kluci
Příspěvek Zaslal: so říjen 17, 2009 15:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Re: TR CRF Odpovědět s citátem

CECH Mira napsal:
Je demokracie a když ty možnosti jsou,tak ať je každý využije podle svého.
Jj, souhlas. Nechapu proc nekdo ma chut narizovat jak to kazdy musi jezdit. A je jedno jestli jde o 3D znacky, kopilota, jizdu na haubne(spojleru) nebo z kabiny. To je kazdyho vec. Dulezity je snad ze se vsichni bavime, ne? Smile
Příspěvek Zaslal: so říjen 17, 2009 15:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podzimní soutěže jsou prostě nejkrásnější, když teda nemusim stát na oraništi a zhora nepadají kápěje.

Jako loni. Stejnej šutr za skokem na Harwoodu. Tentokrát jsem ještě ujel pár RZ, ale poškození bylo neslučitelné s dokončením.

Díky Kluci.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: so říjen 17, 2009 15:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 6 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme