Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLY NEW ZEALAND
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: RALLY NEW ZEALAND Odpovědět s citátem

RALLY NEW ZEALAND ... pište pište
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 18, 2005 22:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak u me s prvni etapou spokojenost tak na pul. Spokojenej sem s dojetim do cile bez superally a penalizaci, nespokejenej sem s velkym mnozstvim mych chyb a jednou boudou. Podle predstrav se mi povedly tak asi 4rzty, jinak nic moc.

A mel bych jeste jednu zajimavost pro PORADATELE - PLUGIN si ze me asi trochu vystrelil, protoze i kdyz sem pred 1. a 3.RZtou zvolil intermedia tak na 2. a 4.RZtu sem tam mel zpatky suchy gumy, coz byla vzhledem ke skladbe RZ dost blba kombinace.
Kdyz uz sem nucenej si vybrat nastaveni a gumy stejny pro nasledujici 2RZty, tak bych je tam rad mel. Zkuste se na to mrknout, nerad bych takovy prekvapko zazil opet v uvodu 2.etapy nebo nekdy az bude dest a trat vylozene mokra, dik.
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 18, 2005 22:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHENICEK Jarda napsal:
Tak u me s prvni etapou spokojenost tak na pul. Spokojenej sem s dojetim do cile bez superally a penalizaci, nespokejenej sem s velkym mnozstvim mych chyb a jednou boudou. Podle predstrav se mi povedly tak asi 4rzty, jinak nic moc.

A mel bych jeste jednu zajimavost pro PORADATELE - PLUGIN si ze me asi trochu vystrelil, protoze i kdyz sem pred 1. a 3.RZtou zvolil intermedia tak na 2. a 4.RZtu sem tam mel zpatky suchy gumy, coz byla vzhledem ke skladbe RZ dost blba kombinace.
Kdyz uz sem nucenej si vybrat nastaveni a gumy stejny pro nasledujici 2RZty, tak bych je tam rad mel. Zkuste se na to mrknout, nerad bych takovy prekvapko zazil opet v uvodu 2.etapy nebo nekdy az bude dest a trat vylozene mokra, dik.


pokud nepoužíváš plugin 0.81 tak je to možné .. dřívější verze přenášení nepodporují ..
Příspěvek Zaslal: po prosinec 19, 2005 10:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:

pokud nepoužíváš plugin 0.81 tak je to možné .. dřívější verze přenášení nepodporují ..


Tak to bude asi ono, s 0.81 mi to jeden cas hodne padalo tak sem zkousel dat 0.80A a asi uz mi tam zustal.
Padani ale bylo na 99% grafickou kartou, protoze ted mam novou se kterou to slape ok, takze tam dam zpatky ten 0.81. Dik za osvetu.

Jinak tentokrat je skladba RZ docela pekna, ty dva noikery za sebou....tomu rikam poradnej rally masakr. Laughing Akorat ty australsky trate s brehama po stranach se uz asi nikdy nenaucim jezdit. Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: po prosinec 19, 2005 10:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to uplne v **** fakt bych se z toho ******, spadlo mi to a nechtej mi dat reset. (protoze mi to neudelalo dmp soubor)

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po prosinec 19, 2005 18:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Michal napsal:
Je to uplne v **** fakt bych se z toho ******, spadlo mi to a nechtej mi dat reset. (protoze mi to neudelalo dmp soubor)

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Už se mi taky párkrát stalo, že to spadlo jenom do okna (dmp soubor to neudělalo) aniž bych zmáčkl win nebo se upřednostnila jiná aplikace. Prostě jsem to nemohl nijak ovlivnit. Docela mi to straší, protože kdyby se mi to stalo při MČR tak tady budu muset ty hvězdičky a ďáblíky dělat taky.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: po prosinec 19, 2005 18:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: RALLY NEW ZEALAND Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
RALLY NEW ZEALAND ... pište pište


Tak jsem z toho nějakej nasratej ,včera jsem jel a na 11RZ mě bohužel potkal pád připojení a žádal o restart ,ale chybička se vloudila a povolení jet znovu přišlo pozdě a já můžu jet znovu až dnes . Je to nahovno protože se dostanu domu nejdřív kolem páté odpoledne. Výsledek je tedy na vyliž p... ,protože budu mít penalizaci za celou 1 etapu.
Tož výsledek je víc jak blbej ,kdo pracuje má smůlu aby v případě potíží a restartu měl šanci něco stihnout. Vím ,pravidla jsou pro všechny stejný ,ale já pracuju dle toho kolik mám práce a tento týden je práce víc jak dost. Evil or Very Mad

Tímto nenadávám na pořadatele a rozhodně nehodlám končit s MČR -jen že to budu mít těžší bojovat o nějaký slušný body . Rolling Eyes


Naposledy upravil BITTNER Jan dne čt prosinec 22, 2005 8:14, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st prosinec 21, 2005 6:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LINHART Petr





Založen: 23. 05. 2005
Příspěvky: 13
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Re: RALLY NEW ZEALAND Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
OLSON Mike napsal:
RALLY NEW ZEALAND ... pište pište


Tak jsem z toho nějakej nasratej ,včera jsem jel a na 11RZ mě bohužel potkal pád připojení a žádal o restart ,ale chybička se vloudila a povolení jet znovu přišlo pozdě a já můžu jet znovu až dnes . Je to nahovno protože se dostanu domu nejdřív kolem páté odpoledne. Výsledek je tedy na vyliž p... ,protože budu mít penalizaci za celou 1 etapu.
Tož výsledek je víc jak blbej ,kdo pracuje má smůlu aby v případě potíží a restartu měl šanci něco stihnout. Vím ,pravidla jsou pro všechny stejný ,ale já pracuju dle toho kolik mám práce a tento týden je práce víc jak dost. Evil or Very Mad


Dopadl jsem hodně podobně. Kvůli nevhodnému harmonogramu druhé etapy jsem musel jet v naprosto špatný čas. Během jediné RZ jsem musel vyřizovat čtyři telefonáty, do toho pořád někdo otravoval, pohádal jsem se doma, že nepomáhám, prostě klasika. A do toho mi to naprosto nesmyslně (a celkem dost neobvykle) spadlo dvě zkoušky před koncem. Kašlu na to. Je pro mě problém najít si dvě a půl hodiny čas, kdy je opravdu klid a nikdo neotravuje. Navíc mi to spadlo už druhou soutěž po sobě, příští týden taky nebude moc času a to se nebavím o normálním roce, kdy to bude časově ještě horší. A když odinstaluju RBR z HDD, tak získám spoustu nového volného místa Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 22, 2005 0:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nesmis to tak brat, spousta veci je tady no hov.. ale je to proste jenom hra... Jedina hra, ktera by to mohla nahradit je Sturmovik. A jestli chces jinej narez, tak dopotucuju cokoliv co delas nebo hrajes ve zkutecnosti. Tomu se nikdy zadna hra nevyrovna.

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 22, 2005 3:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: RALLY NEW ZEALAND Odpovědět s citátem

LINHART Petr napsal:


Dopadl jsem hodně podobně. Kvůli nevhodnému harmonogramu druhé etapy jsem musel jet v naprosto špatný čas. Během jediné RZ jsem musel vyřizovat čtyři telefonáty, do toho pořád někdo otravoval, pohádal jsem se doma, že nepomáhám, prostě klasika. A do toho mi to naprosto nesmyslně (a celkem dost neobvykle) spadlo dvě zkoušky před koncem. Kašlu na to. Je pro mě problém najít si dvě a půl hodiny čas, kdy je opravdu klid a nikdo neotravuje. Navíc mi to spadlo už druhou soutěž po sobě, příští týden taky nebude moc času a to se nebavím o normálním roce, kdy to bude časově ještě horší. A když odinstaluju RBR z HDD, tak získám spoustu nového volného místa Twisted Evil


No já končit nehodlám a příští týden budu mít snad i čas ,bohužel mám problémy se spojením - to je život na vesnici. Ale přesto budu bojovat dál .Včera jsem o tom diskutoval s Olsonem a ty chlapi se opravdu snaží.Tak neházej flintu do žita a jezdi dál. Rolling Eyes
A s tím rušením to je celkem jednoduché - jezdím se sluchátky a tak na mně může mluvit kdo chce a co chce a já ho stejně neslyším. Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 22, 2005 6:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Nesmis to tak brat, spousta veci je tady no hov.. ale je to proste jenom hra... Jedina hra, ktera by to mohla nahradit je Sturmovik. A jestli chces jinej narez, tak dopotucuju cokoliv co delas nebo hrajes ve zkutecnosti. Tomu se nikdy zadna hra nevyrovna.

Jó, Šturmovik, to je další návykovka. Razz

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 22, 2005 20:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Anonymní








Příspěvek Předmět: Re: RALLY NEW ZEALAND Odpovědět s citátem

LINHART Petr napsal:
Je pro mě problém najít si dvě a půl hodiny čas, kdy je opravdu klid a nikdo neotravuje.......A když odinstaluju RBR z HDD, tak získám spoustu nového volného místa Twisted Evil
Ja jsem na tom s casem stejne a to byl jeden z dovodu, proc jsem se vubec neprihlasil do MCR, ale RBR nemaz Exclamation Ja jsem problem s mistem vyresil koupi dalsiho disku a hned mam 260GB volneho mista Very Happy

Hrouda
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 23, 2005 10:53
Návrat nahoru
LINHART Petr





Založen: 23. 05. 2005
Příspěvky: 13
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jen abyste vedeli, nechal jsem se lidmi od nas z tymu presvedcit, abych to zkusil jeste jednou odjet. Tak jsem se do toho pustil o pulnoci z patka na sobotu (takze uz vlastne na Stedry den) po navratu z cesty pres celou republiku. A po par RZtach prestal fungovat server na speedu, takze to ani neslo dohrat... Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: po prosinec 26, 2005 0:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No vecer se to fakt hrat neda, nevim jestli kluci delaji neco se servrem, ale je to dost pravidelne, ze ti proste ani nenaskoci stranky... Ty vetsi turnaje je asi rozumne dojet do pulnoci...

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: po prosinec 26, 2005 10:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LINHART Petr





Založen: 23. 05. 2005
Příspěvky: 13
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
No vecer se to fakt hrat neda, nevim jestli kluci delaji neco se servrem, ale je to dost pravidelne, ze ti proste ani nenaskoci stranky... Ty vetsi turnaje je asi rozumne dojet do pulnoci...


Rozumne by to bylo, ale kde na to mam vzit cas? Ja byl rad, ze jsem se k tomu dostal aspon po te pulnoci.... Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: po prosinec 26, 2005 11:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme