Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rally Bohemia 2009
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Rally Bohemia 2009 Odpovědět s citátem

Nový harmonogram Rally Bohemia:
Pátek:
20:33 Městská RZ v Mladé Boleslavi

Sobota:
8:33 Vinec
10:28 Vinec
11:29 Vinec
12:39 Sosnová

Délka trati 60 km.


Do smrti nepochopím!
Příspěvek Zaslal: čt říjen 15, 2009 20:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
BURSA Jiří





Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 135
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přijeď se podívat k nám na Liberecko ( Návarov mám takřka za humny ) a pochopíš. Wink

Ncméně nejspíš to bude nejtragičtější Bohemie jakou pamatuju ( co se týká počasí samozřejmě ) Confused

_________________
Jiří Bursa

Think, Feel, Drive
Příspěvek Zaslal: čt říjen 15, 2009 20:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANOSEK Marek





Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 139
Bydliště: Walmez

Příspěvek Předmět: Re: Rally Bohemia 2009 Odpovědět s citátem

PALASEK Michal napsal:
ořezaná bohemka, kecy v kleci blá blá 60 km


Do smrti nepochopím!


Tak to si potom trubka...
Odjet se to nedá a zrušit taky ne...takže co chceš dělat...

_________________
IRIDIUM RBR TEAM
Příspěvek Zaslal: čt říjen 15, 2009 20:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENY Martin





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Mělník - Czech Republik

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vždy se jezdila v létě a jen jednou změní termín, hned takový problém. Co se dá dělat.
Příspěvek Zaslal: čt říjen 15, 2009 20:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANOSEK Marek





Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 139
Bydliště: Walmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ono je celkem důležité to, kvůli čemu se ten termín posunul...

_________________
IRIDIUM RBR TEAM
Příspěvek Zaslal: čt říjen 15, 2009 20:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kvůli škodovce né?
Příspěvek Zaslal: čt říjen 15, 2009 21:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím,proč se navážíte do Michala,protože on má pravdu...Tato Bohemka nebude rally,ale parodie...

Dovolte mi menší zamyšlení,sice do této věci nejsem zainteresován,ale vycházím z toho,co bylo a je k dispozici na internetu.

Vysoce oceňuji schopnost pořadatelů zorganizovat Bohemia Rally,i když v této velmi ořezané podobě.Zcela určitě si takové počasí nepřáli,a když jim Policie ČR oznámila,že z důvodu kalamity musí zrušit většinu rychlostních testů soutěže,udělali z nouze ctnost.

Ale podívejme se na to i z druhé strany.Ještě před vydáním zákazu Policie ČR jsem četl názory jezdců,kteří trénovali a i když považovali podmínky za extrémně těžké,na tuto rally se těšili.Chápu,že menší týmy a závodníci v nižších třídach mají velmi napnutý rozpočet,tudíž nemají na gumy s hroty.Ovšem tyto gumy nejsou v ČR povolené,takže by celé startovní pole jelo na zimních sériových gumách.A 4 sériové gumy určitě nestojí dohromady tolik jako jeden závodní slick.

Ano,podmínky na trati by byly extrémně těžké,ale o tom je přeci rally,ne?Pořád křičíme,že tu chceme MS,že chceme Bohemku do IRC,a pak napadne sníh (uznávám,že ten stav silnic byl a je poněkud špatný),někteří "špičkoví" jezdci začli křičet,že je to nebezpečné a že nemají zimní výbavu pro svého Peugeota S2000.Ale tu zřejmě neměl nikdo,a například Vojta Štajf si dokázazl sehnat aspoň některé "části" zimního podvozku.Neříkejte mi,že by to nedokázal i mistr republiky.

Podmínky by nebyly lehké pro nikoho,a svalovat vinu na Škodu bych taky nechtěl,jako sponzor této rally má právo rozhodnout si jak a kdy chce prezentovat svoji značku.Uznávám,že počasí je na tuto dobu nestandartní,ale už před týdnem ve zprávách o počasí hlásili,že může přijít sněžení a posádky se na to mohly připravit.

Tato Rally Bohemia se do historie zapíše asi jako nejzvláštnější a nejkratší Rally Bohemia (Škoda),co se kdy jela.Ale rally je o výdrži a umění jezdců,a ne o fňukání,že nemám správnou výbavu.Tímto u mě pan "nekoukámdozrcátek" klesl ještě víc,protože vzhledem k jeho zkušenostem a dovednostem by tuto rally zvládl i na asfaltovém podvozku se zimními pneu...

Tak a teď do mě,Krestovi fanoušci... Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 7:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No pan Kresta by soutěž nepochybně zvládl, ale v případě havárie jakéhokoliv jezdce na trati zvládly by to sanitky? Člověče vždyť tam padaj stromy pod tíhou sněhu! Pokud jsi se díval včera na zprávy, tak jsi mohl vidět jak na jednom místě museli záchranáři přenášet zraněnou ženu z jedné sanitky do druhé přes spadlé stromy! A to podle mě není bezpečné!!! Myslím, že pořadatelé udělali to co bylo nejnutnější v rámci bezpečnosti. Další variantou bylo zrušení celé rally! A teď můžeš zase Ty do mě! Very Happy
P.S. Je jedno jestli se o bezpečnost bál Kresta, nebo Pech, nebo kdokoliv jiný!
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 7:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

O tom Krestovi jsem mluvil ještě před vyhlášením kalamitního stavu Policií ČR,po tom už to bylo všechno jedno,pořadatelé podle mě odporovat Policii nechtěji Smile

Ten můj příspěvěk byl spíše reakcí na prohlášení určitých jezdců a účastníků fóra na eWRC.cz Wink

A celou rally by nezrušili,už kvůli penězům...
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 7:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
ULIK Marek





Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 156
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja ti nevim Lukasi, pises o tom, ze Bohemka nebude rally, ale parodie a k tomu se dal doctu, ze i proto, ze mistr republiky nema pneu.

Rekl bych, ze v nastale situaci reditelstvi souteze moc necetlo kdo ma a nema vybavu, dle me, pokud by trate byli regulerne sjizdne, pojede se i kdyby mistr sveta psal, ze nema mokre pneu! Dovolim si taky tvrdit, ze i mistr republiky nemusim mit dost penez a prostredku k tomu, aby mel material k sehnani, jako ma Stajfl, to je o penezich a titul prachy nezajisti.

Soutez je vypsana jako asfaltova (mokra nebo sucha, proste asfalt), ale dle fotek a dle situace, kterou jsem vcera videl, tak tohle nemelo s asfaltem nic spolecneho. Je to dan za bezpecnou rally, kterou tu my vsichni chceme! Wink Tot muj nazor a psssst mezi nami, Krestovi nefandim.
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 9:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Asi jsem se vyjádřil nepřesně...Ředitelství ty RZ zrušilo kvůli zákazu vydaného Policií ČR...A beru jako fakt to,že to bylo kvůli bezpečnosti...

Parodie to bude kvůli počasí,které se tedy šeredně nevyvedlo,nikoliv kvůli pořadatelům nebo posádkam Wink

Chápu,že každá soutěž je nějak vypsána,ale to že nasněžilo neznamená,že by se musela rušit (nemluvím konkrétně k bohemce,ale obecně)...

Na eWRC.cz jeden člen fóra psal krásný příklad: před pár lety na RAC Rally taky nasněžilo,a rušila se soutěž?Nee,vymysleli to jinak.Nemůžu ten příspěvek najít,abych ti ho tu kpnul,ale myslim,že nazuli mokré šoto gumy a jelo se Smile

Chtěl jsem spíše poukázat na to,že chceme mít ty nejlepší soutěže a chceme je cpát do různých šampionátů,ale když přijde na lámání chleba,někteří "slavní" jezdci se začínají vymlouvat,že nemůžou závodit...Chápu to u jezdce třídy N1,že nemá na zimní gumy,nechápu to u jezdce,který má nejlepší techniku...
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 10:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
ULIK Marek





Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 156
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

uz si rozumime Wink

na to si musime zvyknout, ze chceme neco na co absolutne nemame

kazdopadne je skoda co se stalo, ale udelame prd, snad se nic nestane i na tech zkouskach, ktere zustali...
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 13:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Doufejme Wink snad i tak bude Rally Bohemia aspoň trochu zajímavá Wink
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 14:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
JANOSEK Marek





Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 139
Bydliště: Walmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Promiň Lukáši, ale co je špatného na tom, když jezdec otevřeně řekne, že nemá na ten daný povrch vybavený vůz, tudíž by případná jízda byla nebezpečná? Co je na tom zlého?
Kdyby Kresta řekl, že je mu jedno na čem se pojede a že mu to nedělá problém - to by zase bylo keců o tom, jak arogantní, sobecký, že se mu to mluví, když má takové zkušenosti, a podobně....ach jo, pořád a znova.

_________________
IRIDIUM RBR TEAM
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 15:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Možná ze mě mluví určitá nechuť vůči osobě Romana Kresty,ale on neřekl,že kvůli patřične nevybavenému vozu by byla jízda nebezpečná,on řekl,že tratě sou nebezpečné,a že na takové podmínky nemá nachystaný vůz...To je něco odlišného,a mě to přijde,jako by se Kresta bál,že dostane od Pecha na prdel.

Pokud je Kresta takový extra jezdec (podle některých alepsoň polobůh),tak ať ukáže,jak umí improvizovat a přizpůsobovat se podmínkám...Podle mě to totiž neumí... Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 15:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme