Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rally Bohemia 2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JANOSEK Marek





Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 139
Bydliště: Walmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nebudu tady z toho dál dělat ewrc, a z mé strany končím debatu. Nemá smysl.

_________________
IRIDIUM RBR TEAM
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 15:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAMENICKY Martin





Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Plzen

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

chlapy jak tady píše lukáš že Kresta nemá nastevené auto atd.. není zrovna on mistr přes nasatvení?tak by přece neměl pro nej být problé si přenastavit auto na sníh
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 19:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETRU Stanislav





Založen: 20. 01. 2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Jasenna [Zl] / Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
tak ať ukáže,jak umí improvizovat a přizpůsobovat se podmínkám...Podle mě to totiž neumí...

Hm ty si asi nepamatujes Monte Carlo, kdyz jezdil za Bozian, nebo jak jel s Accentem co...
citace:
Možná ze mě mluví určitá nechuť vůči osobě Romana Kresty,ale on neřekl,že kvůli patřične nevybavenému vozu by byla jízda nebezpečná,on řekl,že tratě sou nebezpečné,a že na takové podmínky nemá nachystaný vůz..

Tak pro mene chapave jeste jednou: "Pokud by měla situace zůstat stejná, bylo by velmi obtížné zajistit bezpečnost. Za půl dne se těžko něco změní. Soutěž je vypsaná jako asfaltová, ne zimní. My třeba zimní výbavu nemáme." Uz to vidis? Jestli ne, tak bez pokracovat v debate na eWRC, tam najdes plno spriznenych dusi.
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 22:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Adolt Lukáš: pro mě jsi naprostý trouba a takové názory bych přiřadil 12ti letému... Rolling Eyes Chodím na rally už od 6ti a baví mě jako celek, že fandím někomu o něco více je už otom, že třeba znám osobně jezdce nebo spolujezdce. To že máš osobní nesympatie k Romanovi tě vůbec neomlouvá. Ten člověk už něco dokázal. Třeba to že sedl do fáčka postaveném v garáži a hned první sezonu vyhrát titul.

Ps: aby to nevyznělo že jsem Krestovec tak fandím i Pechovi a dokonce i Kopejdovy Wink

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so říjen 17, 2009 6:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

2 BRABLEC Jan: je to můj názor,a když to nedokážeš překousnout,jsi pro mě trouba zase ty...
Příspěvek Zaslal: so říjen 17, 2009 15:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Shocked hmm tak jste si tady chlapci na sebe nakydali špínu a už je to tu stejně fajn jako na na ewrc. Vůbec to nechápu. Jsem Lukáši přesvědčený, že Vašek Pech, necití k Romanovi ani setinu zášti co ty. A přitom jeho důvody by byly rozhodně pádnější než tvoje domněnky.

Mě se nakonec Bohemka jako divákovi líbila, protože jsem bez velkého bláznění a přejíždění viděl dneska auta 3x což by jinak nebylo možné.

Největší sranda byla, když jsme stáli s Vaškem Poustků na vjezdu do Strnic a najednou se z lese za námi objevila banda špinavých individuí. Málem jsem spadnul pod právě projíždějící auto, když mi jedno z nich řeklo: "Ahoj Karle" Very Happy

Moc pěkně jsme pokecali s Jindrou Kalivodou a Martinem Dorotkou.

Závěrem gratuluji Romanovi k titulu, který byl letos s obrovskou dávkou štěstí. A Vaškovi Pechů bych přál, aby už sebral odvahu a šel do té S2000 taky. Poslední závody jel s N4 krásně, ale na titul to v dalších letech už prostě stačit nebude.

PS: Juho předvedl v místě kde jsme stáli rozhodně nejlepší sport. Klobouk dolů.

Někdy na rally zase ahoj.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: so říjen 17, 2009 20:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ono nás Karle bylo na těch několika málo km daleko víc. Já byl s Pavlem Molitorem nad Dolním Cetnem a taky spokojenost. Pořadatelé udělali max. co mohli a nebýt rozmarů počasí, bylo by vše daleko dramatičnější. V našich serpentinách Škodovky jednoznačně nejhezčí průjezdy, Ášín jim úspěšně sekundoval, pěkně i Vojta Štajf a mnozí další. Zítra hodím na naše stránky něco fotek

edit: slíbené fotografie najdete na stránkách KCM v sekci News


Naposledy upravil NOVY Karel dne ne říjen 18, 2009 11:29, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so říjen 17, 2009 21:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
POUSTKA Vaclav





Založen: 09. 08. 2006
Příspěvky: 188
Bydliště: Třebestovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dobře jsi to napsal předsedo Very Happy Ve mě zanechal největší dojem taky Juho,Ty jeho nálety dolů z kopce na tom oslizlu braly dech.A Jindra s Martinem v tu chvíli opravdu nepůsobili zrovna důvěryhodně Laughing Jo a ještě jsi zapomněl dodat,že jsi se konečně dozvěděl proč to některým autům na tom hrbu bouchalo lyžinou o zem a jiným ne Wink
Příspěvek Zaslal: so říjen 17, 2009 22:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme