Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

3. KCM Rally 1. - 7.11.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

2HAZE Jiri: Ja Tomase chapu. Aspon myslim. Herne je to fuk (tam je auto zmeneny behem pul minuty), ale zkus si predstavit realnou Rally, kde mas pulhodiny na prestaveni celeho auta ze sotoliny na asfalt. To je asi to co Tomase bije do oci.
Příspěvek Zaslal: út říjen 27, 2009 13:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Běžte už s tou pseudoreálností do .... KCM rally je založena dle pravidel TR,tak si to zařiďte s vedením soutěže Exclamation Exclamation Exclamation Twisted Evil Rolling Eyes Jak psal už Bíca,jde nastavit buď 30min. nebo až 60min. NIC mezi tím Idea

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út říjen 27, 2009 13:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RESL Jan napsal:
Já si zase myslím,že vzhledem k fungování auta na začátku a ke konci etapy,to moc věcí krom pneumatik být nemůže.A určitě to podle mě nemá moc co dělat s výkonem,když člověk je rád,když se vůbec udrží na cestě.


Je mi to vcelku jedno. Každý si může myslet co chce, třeba že auto vytváří s postupem času větší a větší vztlak, a proto nesedí. Nebo, že se auto přezouvá jenom ve velkém servisu atd. Ať si každý vymyslí vlastní chyméru, co že ten počítač s tím "autem" vyvádí.

S Mirkem Friců jsem o tom rovněž mluvil i on se pouze domnívá.

Znám i jiné teorie, ale to není podstatné.

Faktem je tedy to, že se auto opotřebovává a tím zpomaluje (více klouže, méně jede atd). Proč to tak je, neví s určitostí nikdo.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: út říjen 27, 2009 13:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HAZE Jiri napsal:
Běžte už s tou pseudoreálností do ....
Tak mne to zase tak extra netrapi*, sam bych si toho asi ani nevsiml. Ja jen psal co si myslim ze mysli Tomas Smile.

*) Teda az na to ze mi docela dlouho trva nez se chytnu na jinej povrch. Ale to je muj boj Smile.
Příspěvek Zaslal: út říjen 27, 2009 14:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně se tu děcká neperte - bezesporu to bude velmi náročná rallye jak pro techniku tak pro jezdce , ale i pro pořadatele .
Aspoň se uvidí jak kdo umí auto pošetřit aby vydrželo takovou porci Km najednou .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út říjen 27, 2009 14:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="HAZE Jiri"]Běžte už s tou pseudoreálností do ..../quote]
me nejde o pseoudorealnost ale o logiku Wink

a delka servisu je to posledni co mi vadi..

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: út říjen 27, 2009 14:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PECHA Stanislav





Založen: 03. 06. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Bratislava Dlhé Diely

Příspěvek Předmět: ! Odpovědět s citátem

Tak skladba je docela dobra len skoda ze su take jednoduche a kratke sotolinove RZty na zozname...Servis mi nijak neprekaza ale s tim poskodenim sa mi moc paci co napisal na uvodnej strane tohto fora pan PANCOCHA a je to bohuzial pravdivy argument... Na tych Hradkoch a Liptakovoch trpi i moje Evo a to mozem mat setup aky len chcem... Niektore tie prechody medzi povrchmi uplne zdevastuju zavesenia a naboje a nejde s tim nic robit... Neviem ako u Sub ale vadi mi to tam... Nic s tim ale nenarobime a musime prezit i tak Very Happy Preto GL vsetkym... Wink

_________________
[url=http://www.rbrslovakia.ic.cz/Tiesto.htm][img]http://img405.imageshack.us/img405/9874/bannerrampacek.jpg[/img][/url]
Příspěvek Zaslal: út říjen 27, 2009 17:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Reál vs RBR má jeden podstatný rozdíl... Aneb jak v tom nesedíte a nejde vám "o život" tak jde o ho*no... Takto jedeme většina na hranici možností.

Ad: Jinak bych se přikláněl asi k 45min servisu, ale ten nemáme, takže 30min jasná volba. Wink Holt to bude chtít i jiný přístup a to se mi líbí. Vo tom to je. Že TR není jako ostatní turnaje.

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: út říjen 27, 2009 18:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PASKER Ota





Založen: 16. 02. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Kolinec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den,
měl bych několik otázek : ve startovní listině na tento podnik TR není u mého jména a u jména dalšího jezdce z našeho týmu označení pohárku (nominace do poháru). Znamená to, že v případě nějakého slušného umístění nebudeme bodovat do TR?? A jak tato situace nastala a je možné ji ještě nějakým způsobem napravit? Teď jsem si všimnul, že stejná situace je i u celého týmu Montek.
Děkuji za odpověď.
Příspěvek Zaslal: út říjen 27, 2009 19:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

je to tím, že vás nenominoval manager. Přihlásili jste se sami přímo v turnaji. Obdobná situace je pravděpodobně u Monteku. Nominace nejsou uzavřené a manažeři týmů mají čas do pátku

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út říjen 27, 2009 19:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PASKER Ota





Založen: 16. 02. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Kolinec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji, už je vše v pořádku, s managerem jsem už o tom mluvil, věc mi vysvětlil. Omlouvám se za unáhlenou otázku a přeji všem jezdcům jen "kolama dolů".
Příspěvek Zaslal: út říjen 27, 2009 19:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRPELAN Michal





Založen: 18. 07. 2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Valaská Belá, Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

hmm tak to vyzera ze ani 3 turnaj z TR nedojdem do konca Sad ale posnazim sa aspon prejst po ten servis co je po 7 rz

_________________
N4,A6
RBR cars installation guide http://rbr-car-installation-guide.wz.cz/
Příspěvek Zaslal: út říjen 27, 2009 20:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Che, che......čtu, že atmosféra před startem KCM Rally pěkně houstne, no, tak hlavně si to užijme a skvěle se pobavme......GOOD LUCK pánové.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: út říjen 27, 2009 20:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine a bylo to před KCM rally někdy jinak Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út říjen 27, 2009 21:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teda to já jsem jen rád za další alespoň trochu zajímavý podnik a klukům z KCM předem děkuji Wink jen tak dál šéfe Wink
Příspěvek Zaslal: út říjen 27, 2009 22:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Další
Strana 3 z 23

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme