Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Jste pro zřízení občasného startovného?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní








Příspěvek Předmět: Jste pro zřízení občasného startovného? Odpovědět s citátem

Já osobně ANO. Za prvé si myslím, že by Wally měl být nějakým způsobem odměněn za svou práci a za druhé, že peníze jsou skvělý motivační nástroj. Tak co šotolinový piráti? Wink
Příspěvek Zaslal: po duben 04, 2005 18:23
Návrat nahoru
KOZAK Radek





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Re: Jste pro zřízení občasného startovného? Odpovědět s citátem

Bishop napsal:
Já osobně ANO. Za prvé si myslím, že by Wally měl být nějakým způsobem odměněn za svou práci a za druhé, že peníze jsou skvělý motivační nástroj. Tak co šotolinový piráti? Wink

HEHE naprostý souhlas s Bishopem, pokud to nebude to starnovné stejně veliké jako v reálném MS Laughing Laughing . Tak a co ostatní piráti? Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: po duben 04, 2005 18:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když to startovné nebude na každej závod tak souhlas.
Zahráváte si z ohněm. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: út duben 05, 2005 20:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: Jste pro zřízení občasného startovného? Odpovědět s citátem

Bishop napsal:
Já osobně ANO. Za prvé si myslím, že by Wally měl být nějakým způsobem odměněn za svou práci a za druhé, že peníze jsou skvělý motivační nástroj. Tak co šotolinový piráti? Wink


Ja jsem rozhodne pro odmeneni Wallyho za squelou praci a motivovat ho k dalsimu vylepsovani. Otazka je, jakou mate predstavu o castce, jestli se bude platit kazdy turnaj, nebo jednorazove startovne na nejake obdobi. Prece jen, kdyz se mrknu do vysledku, tak ty penize vetsinou pujdou stejnym lidem a to muze ty pomalejsi docela odradit a snizi se ucast a to bych nerad.
A nebo at je startovne jen pro nektere turnaje, ty budou pod heslem a kdo nechce platit, at ma moznost jet free.
Příspěvek Zaslal: st duben 13, 2005 9:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

100% pro startovne ve velkych turnajích MCR atd. Ale kdo si to vezme na triko musi to bejt pruhledny co se z penězi děje ( nákup cen ,společna akce příznivcu rbr , Wallyho honorář Laughing Laughing atd.) a to i na webu. Ale jak řikam jsem jednoznačně proooo. Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: ne březen 19, 2006 23:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S odmenou wallyho souhlasim. Podle me bylo asi nejlepsi to vzit rekneme za celou sezonu.Ale castka je osemetna.Co na to treba zalozit anketu? Kolik by byl kdo ochoten davat za "drzeni licence MCR". A se spravovanim nejak nemam zkusenosti,ale napada me treba dokumentace z nejakeo uctu.A urcit treba procentualne,kolik padne na ceny a plat wallyho Wink

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: ne březen 19, 2006 23:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REZNICEK Marcel





Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 153
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já stím taky souhlasím jen se bojím že to odradí ěkterý lidi!!!! Embarassed

_________________
Image
http://www.fidorallyteam.cz/
Příspěvek Zaslal: pá duben 06, 2007 12:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme