Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

FAIR PLAY
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

štefane o cizincích se to ví, ale kdo se s nima bude bavit v cizím jazyce Laughing
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 19:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SPISAK Stefan





Založen: 22. 03. 2009
Příspěvky: 205
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak hej mňa už (oni) nezaujímajú Razz
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 19:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak tak svatá pravda Cool
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 19:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HYKA Michal





Založen: 13. 11. 2007
Příspěvky: 3
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, je mi z pana Pechy velmi smutno... vyhodit z pluginu Twisted Evil . Kdo podváděl jednou bude podvádět i nadále!! a body za TR - sebrat. Pardon pánové,ale tohle je vrchol drzosti a s tímto člověkem se mi tu neche jezdit. Nepatřím mezi TOP jezdce,ale jezdím protože mne to baví a po práci je to příjemné odreagování a tento pán této hře dělá jen ostudu. Je mi vás líto, že musíte takto soutěžit abyste vyhrál... Thiery Henry je proti Vám žabař.
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 20:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PECUCH Roland





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 316
Bydliště: Moldava nad Bodvou {SK}

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

podľa mňa Štefan to písal v tom zmysle (ten koment) že ten k*k*t poliak ho konečne nepredbehol lebo neskracoval alebo skracoval zle (ten Poliak) Štefan pri tom nemusel skracovať, písal o tom Poliakovi, že HA! konečne neskracoval a dal som ho... (apoň raz...)
a to že tý cudzinci (viete ktorí) skracujú stále to je v poriadku ? prečo ešte nemajú BAN ? Evil or Very Mad potom príde nejaký začiatočník a vidí tie časy a chce sa priblížiť tomu rekordu (inak neviem načo Rolling Eyes ) a tak to skúša skúša... ale nejde to tak si to niekde troška skráti... lebo inak by ten rekord proste nedal! ale samozrejme nehovorím o takých skracovačkách ako mal PECHA... to je úplne iné... Crying or Very sad ale iba troška dole z cesty ale už 4 kolesami... samozrejme je to zlé ! a nič to neospravedlňuje a nemá sa to robiť a som proti ! ale čo mal robiť ? keď niekto je taký že chce mať za každú cenu rekord?... Rolling Eyes inak nepíšem o sebe, stačí sa pozrieť na moje rekordy (teda nie rekordy lebo ani ich nemám)... som 1000% PROTI ! nechápem takých.. aj čo jazdia na rekordy... načo ? to do rally nepatrí... nemám rád toto... a aj tých "hotlaperov"... aj keď to sme už všetci lebo proste je málo tratí a naučíme sa ich... ale nie až tak ako to robia niektorí... to nie... to nikdy nechcem robiť... to už nie je rally ale to každý vie a nič s tým neurobíme bohužial... Crying or Very sad
a k PECHovi...: neviem čo k tomu povedať... ale na TR, EURO... a aj ostatných cupoch to nerobí Confused a úplne súhlasím s Janom RESLom čo písal v TR téme...
Crying or Very sad Rolling Eyes Evil or Very Mad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 20:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pořád nechápu, kde berete jistotu, že to jinde nedělá. Spíš ho ještě nikde nikdo nepřistihl - tak bych to asi formuloval. Plně zastávám názor Bruďase a je mi z toho hodně smutno.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 20:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JANAC Ondrej





Založen: 03. 01. 2007
Příspěvky: 58

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nechci se nikoho zastávat,ale nechápu proč brát licenci tr když tam mu nikdo nic nedokázal,nebo taky třeba tam nic neprovedl???
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 20:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPISAK Stefan





Založen: 22. 03. 2009
Příspěvky: 205
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Správne vyjadrenie Roland .. Úplne rovnako cítim s tebou to čo sa tu posledné časy deje
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 20:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nechci tahat rok starou věc, ale musím, je to podvodník peprného kalibru a přidávám se k názoru Brudase a Karla

http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=1502&start=75
na poslední straně
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 20:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NOVY Karel napsal:
Pořád nechápu, kde berete jistotu, že to jinde nedělá. Spíš ho ještě nikde nikdo nepřistihl - tak bych to asi formuloval. Plně zastávám názor Bruďase a je mi z toho hodně smutno.

ja uznavam zakladni spolecensko-pravni principy demokratickeho statu...
a naopak je mi lito, ze nekdo ne...

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 20:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANAC Ondrej





Založen: 03. 01. 2007
Příspěvky: 58

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

souhlasím s Tomem
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 20:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a já si zase plně uvedomuju rozdíl mezi demokracií a anarchií a k té to tady má už blíže

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 20:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli mu chcete brát licenci, tak nechápu, proč vůbec kontrolujeme replaye ze soutěží... To bych to spíš bral těm, které jsme tam přistihli při úmyslném krácení!!!

Jinak i v reálu se kolikrát jezdí dost mimo trať... Seknout retardér je ale už fakt moc. Ale dokud to neudělal jinde, tak proč mu licenci brát??? Jako uvědomte si, že tato mládež má často přemíru času na hraní a tak hledá a zkouší. Ale jinak by měla platiti presunkce neviny Exclamation

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 20:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NOVY Karel: Replayů už poslal myslím dost,dost jsem jich i viděl.Zkoumal jsem u několika lidí všechno možné i třeba jestli není podezřelé zrychlení auta v repleyi.Pomocí cam hacku se to dá docela dobře změřit.Takže bych řekl,že ve velkých Cupech spíše nepodvádí,nezkracuje a co se fyziky týká,tak motoricky by snad taky nemělo jeho Evo jet více než ostatním.
A zřejmě si ani neuvědomoval,co způsobí a radost z toho teď určitě nemá.Lekci dostal myslim že slušnou a ještě další kopaní a navážení se do něj mi přijde už opravdu ubohé.Taky mě to co udělal nepotěšilo,ale spíše bych řekl,že než že by nějaké pravidlo porušil,tak jel spíše nemorálně.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 21:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já bych mu nesebral licenci,proti TR a dalším cupum se neprovinil ,já bych mu dal rovnou BAN Evil or Very Mad

_________________
Ford Fiesta S1600

http://www.kcm-rbr.cz/
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 21:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme