Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

FAIR PLAY
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stando, jsi fanatik!!! Měl by ses léčit a nebo si najít přítelkyni. Doufám, že se na Tebe traťoví komisaři pořádně zaměří!

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 21:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No už to fakt preháňate,NOVY A BRUDER,sorry ale pripadáte mi jak staré,histerické babičky pred barákom na lavičke Rolling Eyes

Teraz sa čo začnete všetci proti sebe hádať a odoberať nominácie na TR?Oplatí sa to? podľa mňa nie,Pecha si zaslúži to čo si zaslúžiť má,už sa tu ani nevyjadruje,sa mu nečudujem...
Na TR není žiadny dôkaz že podvádzal,no väčšinou sa mi to zdá fakt divné...

A prosím Vás,neobúvajte sa do fakt špičkových jazdcov ako sú napr.: bratia SPIŠÁKOVCI Wink Videl som od ních viac než dosť Evil or Very Mad

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 22:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nezdá se ti že zase obracíš kartu, jednou tak po druhe zase tak
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 23:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsme dělali kdysi WRC šampionát, který bohužel nedopadl jak bych očekával, tak jsem měl i tu možnost kontrolovat cizince: Skroban, Hirvela, Lizakowski, Lisovskis apod. Některým časům jsem opravdu nerozumněl, ale kontroloval jsem poctivě prvích 8 asi v každé kategorii a málo kdy jsem se setkal vůbec s cutováním. Zase bych neházel špínu na všechny cizince. A popravdě, když je tu nějaká rally jen tak mimo i já se uchýlím k tomu, že na některejch tratích prostě ani jedním kolem na trati nejsem, na takovém Tanneru, nebo škole je to občas i síla, ale když jedete v plném nasazení a bojujete o ty desetinky, prostě chcete ten čas sundat co nejníž, ať to stojí co to stojí, prostě to tam pošlete, protože víte, že jinak to stačit nebude ... Podívejte se i na jezdce v reálu, se kterým se snažíme stále RBR srovnávat, neviděli jste snad někdy někoho celym autem mimo cestu? Prostě v těhlech závodech kde o nic nejde se tak jezdit bude, s tim se nic neudělá ... Tím vším ale samozřejmě nechci říct, že by se mi líbilo, co Standa udělal a jak pak ještě reagoval, ale některé komentáře mi příjdou až příliš drsné.

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 23:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ještě tady něco nasmolím když už jsem se vyjádřil vedle,to se teď jako podvodníci a zkracovači budou brát všichni co jezděj na špici???To co Pecha udělal už komentovat nebudu ale házet s ním do jednoho pytle Štefana?????... Twisted Evil Evil or Very Mad
Když něco jedem a Štefan jezdí vždy na špici,tím pádem v dost velký rychlosti a s velkým rizikem,když náhodou se mu auto nějak smekne tak první co udělá hned nahraje video a pošle nám na posouzení jestli to nemůže být po závodě braný jako zkrácení.Viděl jsem už hodně věcí od Štefana a je to precizní čistá jízda,že to někde vezme kousek přes trávu jedním kolem...no a co?Všude v pravidlech je psaný že musí bejt aspoň 2 kola na slinici,což on dodržuje,takže KLÍÍÍÍÍÍÍÍÍD .
A ty kraviny jako že by se měly těsně kolem tratí udělat nějaký zóny odkud by hned diváci zpátky házely na trať,to jsou fakt super nápady tohle Confused Rolling Eyes .Už te´d jsem nasranej když náhodou někde zachybuju,vyletím metr z cesty a potom co se na ní v klidu sdnažím dostat zpátky mi to najednou zčervená a minuta v pr.... A tohle by kvůli jednomu pošukovi mělo bejt všude?Tak to rovnou můžu zabalit protože sice nejzdím po poli ale s autem se peru od startu do cíle a mimo cestu jsem dost často....A vůbec,už ani nemám chuť tady nic psát....


Naposledy upravil MATOUSEK Vlastimil dne pá listopad 20, 2009 23:13, celkově upraveno 2 krát

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 23:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HOMOLA Matej





Založen: 08. 08. 2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Senec - SR

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Toto sa už fakt nedá čítať!!! Rolling Eyes
Čo bláznite??!! Spolu asi 15 strán o jednej hovadine, a neviem prečo do toho ťaháte TR, ktorá s tým nemá nič spoločné!!
A to nenominovanie vôbec nechápem...
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 23:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BAJGAR Petr napsal:
nezdá se ti že zase obracíš kartu, jednou tak po druhe zase tak

Nie,to čo som napísal o Stanovi,a píšem to tu už asi dva roky,odkedy začal jazdiť(v mojom týme)je holá pravda a stojím si za tým,on vie očom píšem...
Ale toto,akože brať nominácie do TR je už veľa kvôli PECHOVI,nie som zástanca nikoho,píšem neutrálne,ale takto sa kazí morálka medzi nami všetkými v TR(a nie len tam)...Je to na hanbu čo spravil,ale zas sa tu nehádajte medzi sebou,to fakt nemá cenu


Naposledy upravil MARGECANSKY Martin dne pá listopad 20, 2009 23:21, celkově upraveno 1 krát

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 23:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KYSELY Jiri





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 71
Bydliště: Třinec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jen tak přiložím do kotle:

Stando - Jak si byl s náma v Lamos, tak jsem si říkal, že jseš borec a N4 válíš, ale po tomhle tě jaksi nechápu, že máš vůbec odvahu sem psát a objevovat se.

Zbytku party - Chlapi, třeba o objetí retardéru jsem věděl díky texturám, které se tu objevily a nebyla tam kukuřice, jednou jsem totiž smetl ty barely a ocitl jsem se v poli, pak jsem z něj vyjel normálně mimo cestu a zjistil jsem, že se tam dá projet, avšak jen charakter nejspíš vypovídá o tom, že jsem o této "zkratce" věděl a nepoužíval jsem ji..... to nejspíš Standovi trochu chybí, ale už ho nechme chudáčka, protože jsme se teď všichni do něj obuli, a on se přece pro nás obětoval a ještě to i uploadoval aby to všichni věděli.




Jestli se někomu nelíbí můj komentář, tak mě to mrzí, bohužel, je to můj pouhý názor. Kdybych byl admin, má jediná reakce by na to byla - No comment a permanent BAN....


tak jinak hodně štěstí všem mým čestným soupeřům Smile GL Hoši... i holky Smile

_________________
Škoda Fabia S2k


GO !! ŠOPA Motorsport
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 23:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Opravdu se mi nelíbí kam až debata dospěla... Vůbec se nedivím, že se klukům nechce nasazovat své jezdce do pohárového turnaje s takovým "závodníkem". Za to, že takovým nečestným způsobem jezdí obyčejné turnaje a vyžívá se v získávání rekordů a pohárku by měl podle mě dostat BAN. (ani za celý roku se nepoučil) Kdybych to bral jako on, že se jedná "jen" o online hru. Very Happy Tak si myslím, že pokud by např. někdo takto podváděl třeba v CSku, vykopli by ho bez váhání, protože by proti němu stejně nikdo nechtěl hrát...

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 23:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasim s Bruďasem a spol. v tom, že je to hodně drsný a řešit by se to mělo, protože je to špína pluginu, ale už s nima nesouhlasim v tom, tahat do toho TR. Je to sobecký vůči členům týmu i vůči ostatním týmům, protože jim to timhle tahem znechutíte. Taky mě nebaví závodit s takovým podvodníkem, možná v TR nepodvádí a možná jo, jen třeba jinak než jsme viděli na videích. Ale není nic dokázáno, takže trestat ho v rámci TR je jednoduše nesmysl. Já osobně, kdybych měl tu pravomoc, dal bych mu měsíční ban na celý plugin, protože prohřešek se týká celého pluginu. Přijde mi to jako nejrozumnější řešení.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 23:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KYSELY Jiri





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 71
Bydliště: Třinec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

bohužel, je to smutné no, že takoví lidé se tady vyskytují, ovšem to je asi všude .... do TR bych to taky nezatahoval, poněvadž tento prohřešek nebyl v TR dokázán, myslím, že to jen vypovídá o tom, že by se měly replaye více kontrolovat Smile ..... a myslím, že každý kdo jezdí celou svou kariéru poctivě...(doufám, že nás je víc než těch co tak nejezdí) se může cítit podvedený..

_________________
Škoda Fabia S2k


GO !! ŠOPA Motorsport
Příspěvek Zaslal: pá listopad 20, 2009 23:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LILGE Peter





Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Martin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bolo by možné turnaje, v ktorých bude dovolené, alebo akceptovatelné, podvádzanie nejako označiť? To aby som sa im zďaleka vyhol. A ak mi náhodou rupne v bedni a rozhodnem sa takýto turnaj absolvovať, bolo by možné založiť fórum s návodom, kde sa to dá skrátiť a ako podvádzať a švindlovať...to aby som nebol v nevýhode...
RALLY JE LEN PRE DUŠEVNE ZRELÝCH A ŠPORTOVO ZALOŽENÝCH JEDINCOV A NIE PRE DETI...
Příspěvek Zaslal: so listopad 21, 2009 8:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JADAMEK Karel





Založen: 05. 11. 2007
Příspěvky: 121
Bydliště: Hodonín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tohle je hnus velebnosti Evil or Very Mad Jako účastník kategorie N4 jsem vážně nas*aný, že Pechovi takové sviňárny projdou... To můžem veškeré soutěžení rovnou zabalit. Jsem zenchucený jak nikdy v RBR... Člověk se x let snaží zajet solidní časy a pak přijde na takové podrazy... Arrow

_________________
>>>born to be wild<<<
Příspěvek Zaslal: so listopad 21, 2009 9:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak když už sem si přečetl celé vlákno, tak taky něco napíši, když už sem ztratil čas kvůli Pechovi to tak dlouho louskal..
Být po mě tak dostane BAN (a klidně bych přitlačil, než jen 2 měsíce), jelikož se jasně prokázal jeho ůmysl.. Se divim že má někdo čas a chut pilovat na oslim proleteni kolem toho retardéru, bylo jasně vidět na všech videích jak to má profi zmáklé, jak kdyby takhle jezdil vždy..
Mě tochut do závodů nevezme, jezdim pro radost, ale potkat někoho takhle v turnaji asi bych mluvil jinak...
Doufám v exemplární potrestání viz. Briatore, vůbec bych se s takovými lidmi nemazlil
Příspěvek Zaslal: so listopad 21, 2009 11:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jejej tak to je sranda tohle číst.
Kort když si vezmu jak se v minulosti zkarcovali tratě, než se začaly namátkově kontrolovat replaye, viď "Ptáku" Smile
Takovejhle lidí více či méně je tady na pluginu spousta a ani o nich nevíte. I já mam Rekord na Oslím, se klidně koukněte, a co? Je to taky podvodem když se to vezme kolem a kolem, sice ne úmyslným, ale je to tak. Podvod jako podvod.

Poslední dobou už je to tu samá hádka, RBR je fakt hlavně zábava co? Je to tady všude kolem fakt vidět. A divim se Brůďasovi, takovej starej pardál a takhle se nakrkne, však už jsi tady zažil všelico. Podvodníci byly, jsou a budou. Ne jen v RBR.

Kolikpak asi z WR je zajetých naprosto čistě?

Furt tady chcete někoho banovat, tak to tady rovnou můžem jezdit v pěti hezky tužku a to nám budou závody. V reálné rally se taky podvádí, nemluvě o F1, o atletice škoda mluvit.

Samé blbosti.
Kdyby jste radši řešily jak to bude dál s pluginem a tvorbou fyzik Idea

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: so listopad 21, 2009 11:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 7 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme