Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Po intru to ztuhne
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
george_tesin
Anonymní







Příspěvek Předmět: Po intru to ztuhne Odpovědět s citátem

Dobry den, mam takovy problemek s touto hrou.Po zapnuti vse jede skvele, projede intro a pak kdyz se maji loadovat profily to ztuhne.Jednou mi to uz jelo normalne a skvele slo hrat.Pocitac je vykonny dost.Mam semprona 2800+ 64bit,512RAM,radeona 9600 128MB 128bit,zvukovka realtec integrovana. Stalo se to uz nekomu?Jo a deska je MSI s chipsetem k8t800. Chcem si zahrat Sad. Moc diky za jakoukoliv radu.
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 25, 2005 15:15
Návrat nahoru
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nenapsal si jestli máš patch 1.02. Zároveň je známo, že na Radeonech dělá RBR většinou problémy - mjusí se vyzkoušet víc verzí ovladačů a trochu si pohrít s jejich nastavenim.
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 25, 2005 17:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Take pokud nemas, tak je potreba XP SP2, na SP1 mi to taky neslo. Dale je potrena u techto grafickych karet nastavit nativni rozliseni monitoru. Ale je pravda, ze s tim nabihanim mam take problemy...

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: po prosinec 26, 2005 10:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
george_tesin
Anonymní







Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No prave ze ten patch 1,02 tam mam, mam i win xp SP2. Ona ta hra se mi uz dari i spustit... s tim patchem 1,02 a po nahrani novych ovladacu..jenze hraju a behem hry to uplne vytuhne.Rozhodne to nemuze byt prehranim nebo tak neco, neb procak ma nejakych 30 stupnu a na grafice mam artic silent - takze je vse uplne malilinko zahrate.
Příspěvek Zaslal: po prosinec 26, 2005 12:17
Návrat nahoru
Lister





Založen: 19. 12. 2005
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak máme hodně podobnou konfiguraci, taky ATI 9550(což je jen podtaktovaná 9600) a integrovaná zvukovka Realtec. Obecně doporučuju co nejnovější ovladače na grafárnu i zvukovku - u mě to jelo dost nestabilně - furt to padalo a měl jsem konflikt s FW - při zapnutém Kerio FW asi po pěti minutách hraní modrá smrt. Při použítí co nejnovějších obvadačů to jede mnohem líp, víc si hra vybírá mezi ovladači na zvukovku - Mám desku s NF2 a ovladače na zvukovku jsem stahoval přímo u nich:
nForce Audio Driver - Windows XP / 2000 Version: 4.62
EDIT: až teď jsem si všiml že ty máš jiný čipset(podle označení asi VIA ne???)

Na grafárnu mám Omegy, poseldní Omega drivers stahuj třeba zde
A ten tvůj problém s tím menu je tak na 90% způsobený vypnutým FastWrite(rychlý zápis) - musí být zapnutý jina RBR nejede. Při instalaci Omega Drivers se tě to zeptá, jestli to chceš mít zapnutý nebo vypnutý. Ale dá se to myslím nastavit i posléze, jen to momentálně nemůžu najít.

Jinak AGP nastavit na 4x(néjlépe v biosu), pokud je 8x tak to taky může blbnout.
Příspěvek Zaslal: út prosinec 27, 2005 15:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
george_tesin
Anonymní







Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Listere diky moc za odpovedi. Mezitim mi odesla grafika do vecnych lovist takze cekam na novou z reklamace Smile. Pak to zkusim. Ale mas pravdu ze fast write mam v biosu vyply a AGP je nastaveno na 8X. Celkove se mi zdalo to PCdlo s tou ATInou dost nestabilni, ted tam je na chvili stara Geforce a je to mnohem lepsi - az na vykon teda.
Ano mam cipset prave ze Via k8t800. Ty nejnovejsi ovladace zvukovky stahnu.Uz vysly novejsi, tak uvidim. Zatim dikes moc, behem pristiho tydne se ozvu, jestli to fici Smile
Příspěvek Zaslal: st prosinec 28, 2005 16:17
Návrat nahoru
Anonymní








Příspěvek Předmět: Re: Po intru to ztuhne Odpovědět s citátem

george_tesin napsal:
Po zapnuti vse jede skvele, projede intro a pak kdyz se maji loadovat profily to ztuhne.
To delalo kolegovi s 9600 taky a fakt jsme si s tim v praci vyhrali (ovladace, firmwares, reinstalace woken...) a nic Sad Jelo to jen s vypnutyma detailama.

Hrouda
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 29, 2005 20:41
Návrat nahoru
george_tesin
Anonymní







Příspěvek Předmět: po intru to ztuhne - reseni Odpovědět s citátem

Tak jsem povolil v biosu fast write a uz to fici!!! takze kdo ma ati 9550-9600xt povolte ten fast write,pak to bezi.dik za rady!!
Příspěvek Zaslal: ne leden 22, 2006 9:40
Návrat nahoru
janusz





Založen: 19. 02. 2006
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Help me please co nejdriv Odpovědět s citátem

Ja kdyz si tu hru pustim,tak me najede intro a ponem mi to napise ze neslo vytvorit pixel shaders,mam grafiku Hercules 3D prophet Radeon 7500 Series a patche mam taky ty nejnovejsi,nevi nekdo co stim???a kdyz nahraju ten 3D analyze tak me to hodi xp chybu jestli cghci odeslat zúravu o chybach nebo neodesilat....HELP
Příspěvek Zaslal: ne únor 19, 2006 11:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Re: Po intru to ztuhne Odpovědět s citátem

george_tesin napsal:
Dobry den, mam takovy problemek s touto hrou.Po zapnuti vse jede skvele, projede intro a pak kdyz se maji loadovat profily to ztuhne.Jednou mi to uz jelo normalne a skvele slo hrat.Pocitac je vykonny dost.Mam semprona 2800+ 64bit,512RAM,radeona 9600 128MB 128bit,zvukovka realtec integrovana. Stalo se to uz nekomu?Jo a deska je MSI s chipsetem k8t800. Chcem si zahrat Sad. Moc diky za jakoukoliv radu.

Chtel jsem se zeptat autora, jak vypada konkretnejc to vytuhnuti.... Ja jsem u kamarada nainstaloval RBR a intr jde, kdyz to vsechno preskakuju entrem, tak ok. Pak to nacte tabulku s profilem a konec... Nejde nic udelat... Ale me to pripada, jako kdyby se odpojila klavesnice, nereaguje to vubec na nic. Ma ji na PS2. Me to taky delala klavesnice, ale ja ji mam na USB takze jsem ji vytahnul a zadnal a uz to bezelo... Myslite, ze tedy take pomuze sehnat novejsi ovladac na grafickou kartu? Ja tohle fakt nechapu, proc to dela...

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: čt březen 02, 2006 22:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak s tím mám teĎ taky problém, přesně to co popisuje Skorpion, předvčerem sem měl v compu ATI Radeon 9200 128 MB a vše jelo v pohodě, včera sem si tam dal ATI Sapphire 9600XT 256MB a najednou to po intru ztuhne při výběru profilu... Skoušel sem asi 7 druhů a verzí ovladačů na GK a nic.... Sad skošel jsem odpojit zvukarnu a jet na integrovanou taky nic.... Sad Poradil mi jen Marta_CZ ať nastavím nízký detaily, a ono to jede Confused ale Rozlišení mám 1280x1024 32b detaily na nízké, stíny zapnuty, kvalita částic vysoká.... a jede to, ale v RBR se to pomalu vykresluje na to nastavení, obzvlášť příbram... Sad Sad nemáte někdo rady jak to spustit s vysokýma detailama tak aby se to po intru neseklo u výběru profilu? Question Dík za každou radu, jinak klávesnici mám PS/2

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: čt duben 05, 2007 0:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kolega Korinek mel uplne stejnej problem, mysleli jsem taky ze to je klavesnice. Musel nakonec snizit rozliseni a jelo to. S tim jsme se samozrejme ale nesmirili a na radu Ladi Kadlece uplne odinstalovali ovladace desky a grafiky a instalili nove, jim doporucene. Jednalo se o desku K8 neco a grafiku 9600. Jakmile bude nekdo z nich dostupnej, tak sem napise o co slo. Ted to slape fantasticky.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: čt duben 05, 2007 9:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OT, ale nechci zakládat nové. Je možné, že deska neutáhne větší počet zařízení připojených přes USB2? Mam s tím problém, protože trendem dnešní doby je všecko páchat s konektorem pro USB a já mam téměř všecko narvaný do USB (9 komponent). Nejhorší je, že si třeba zapnu RBR a než to začne načítat menu, tak mi to spadne do woken a hlásí chybu, že byla odpojena klávesnice, no a pokud neodpojim některá zařízení, tak mi pak u volantu nejede FF atd.... Sad Jenže to pak znamená zase nahazovat všecky věci znova, obzvlášť s TV kartou je to problém. Řešim už novou desku, ale nevim jestli mi to pomůže.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: čt duben 05, 2007 9:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Stejskal Petr: Zatím díky, ovladače na grafiku sem zkoušel catalyst 5.2, 5.11, 6.4, 6.10, 6.12, 6.14, 7.3 a furt nejde, tak ještě skusím něco s tou zakladkou a odebrat to upe všechno. A taky uvažuju o format C: a format D: Very Happy sem už zoufalý...

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: čt duben 05, 2007 11:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak můj problém "asi" vyřešen. Zapl jsem Fast Write a jde to ale když resetnu komp tak se mi ten Fast Write sám vypne....Sad No a když jsem hrál tak jak sem při hře znmačkl Esc že si zavolám pomoc, tak se to seklo stejně jako při tom startu RBR u načítáni profilu.... Sad

EDIT: Tak šlo mi to jen jednou. Už to nejde vůbec s žádným nastavením.... Sad ach jo Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: čt duben 05, 2007 11:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme