Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

5. Generation Rally 13. - 19.12.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já asi taky ne, ale určitě jsem si nebyl nikdy jistej tim, jestli to vyjde nebo ne. Spíš jsem měl problémy s těma dírama co jsou v lese.

Každopádně je super, že se o tenhle problém někdo postaral.

Honza Brablec: No ona nová neni, má jen posunutej cíl, takže by s ní bejt problém žádnej neměl.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: út prosinec 08, 2009 21:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KONARIK Vit





Založen: 14. 02. 2008
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S kanálama mají problém ti co brzdí před cílem Twisted Evil a to se mě netýká Very Happy Zato ty zákopy z druhé světové uprostřed cesty v lese mě dostanou vždy Laughing
Příspěvek Zaslal: út prosinec 08, 2009 22:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to vašek: to je mi jasné nejsem blb ale víš jak to bylo z otočenkama Cool
dodnes kdyš chchceš ,,,,,,,,,,,,treba snow od nekoho ...ok ale stejně je musíš reinstal Wink a teprve ti to jede Cool

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út prosinec 08, 2009 22:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZAK Jaroslav





Založen: 04. 03. 2009
Příspěvky: 253
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ty díry uprostřed lesa jsou mazec tam pomalu zastavím a ještě pomalec je přejedu.Horší je když zapomenu kde jsou a v plné rychlosti to přejedu Very Happy
Příspěvek Zaslal: út prosinec 08, 2009 23:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ZETAK Dennis napsal:
je to len skrateny original prospect ridge takze rozdiel v tom neuvidite


hmm soryy ...jsem tu "nový" to bych měl vědět Rolling Eyes Evil or Very Mad

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: st prosinec 09, 2009 0:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VONKA Leo





Založen: 25. 10. 2008
Příspěvky: 26

Příspěvek Předmět: Zkrácení RZ Odpovědět s citátem

Taky si přihřeju chleba. S tim zkrácením to není špatný- jen to asi nemělo bejt na poslední chvíli - já mám vždycky těžkej problém se "software" Very Happy Ale co sem chtěl hlavně napsat - taky mě to párkrát zbořilo auto - ale vždy jen když sem měl "placatý" nastavení - a nebo když sem už předtím poničil auto.Takže jediná změna bude zase je pro ty draky co lítaj sakra nízko nad zemí. Tak si to užijte. Stejně vás jednou všecky předjedu. Very Happy Ale asi by bylo dobrý nechat jen jednu verzi té RZ - kór když se to vlastně liší jen "hacknutým" cílem.
Příspěvek Zaslal: st prosinec 09, 2009 4:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Snowmod x Generation Rally + RT--WRC-- Rally Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu, že jakékoli, byť věcné argumenty směřované k vedení TR soukromě mimo fórum se zcela míjejí účinkem, jsem nucen zapsat pár svých názorů sem, kde to podle mne patří.

Jedná se o SnowMod. Můžete si všimnout, že v současném TR kalendáři je u Generation Rally zapsán snowmod, zatímco u zcela sněhové rally není. Dle mého soudu je to logický nesmysl. Ředitel soutěže mi ale sdělil, že se v TR pojedou vždy všechny soutěže se snowmodem. Ačkoli je to rozhodnutí již z doby TR 2007, nemohu s tímto souhlasit. Snowmod mění chování sněhových bariér a to zcela paušálně, tudíž se trať chová tak, jako by tam bariéra byla VŠUDE i tam kde vizuélně vůbec není. Proto, v místech kde vizuelně bariéra není, je snowmod nesmyslem, stejně tak jako je normální mod nesmyslem v místech kde bariéry jsou. Na tomto se snad všichni shodneme.

A nyní k nadcházejícímu podniku - Generation Rally je zčásti šotolina, zčásti sníh. Představte si takovou rally ve skutečnosti, jak by asi vypadala. Podle mého názoru tak, že prostě nenasněžilo tolik, aby byly všechny tratě zcela pod sněhem tudíž se jedou některé jen na šotolině. Z toho ovšem plyne, když to zprůměrujeme, že i na těch sněhových tratích asi nebude tolik sněhu, to by se asi část etapy musela odehrávat stovky km někde jinde. Tudíž ... i když tam sníh bude, tak bariéry sotva, a pokud tak jen malé.

A řekněte mi, proč se má v takovém případě paušálně nesmyslně používat snowmod, když je tu další rally v seriálu, kde je sněhu spousta a to použití snowmodu tam opodstatnění má ???

Apeloval jsem na ředitelství TR, aby v tomto smyslu podniky upravilo a protože na změnu Generation Rally je již pozdě, aby teda pro změnu bylo RT--WRC-- Rally bez snowmodu. Myslím že se tady najde spoustu jezdců, kterým snowmod z různých důvodů nevyhovuje a nevidím ŽÁDNÝ důvod, proč by měly být všechny sněhové podniky bez logiky paušálně se snowmodem.
Příspěvek Zaslal: st prosinec 09, 2009 14:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musím s tebou Jardo hrubě nesouhlasit. SnowMod se používá opravdu na všech sněhových rally v rámci TR už od samého počátku. Pokud není u RT--WRC-- rally uveden, jedná se pouze o chybu při tvorbě stránky a jistě bude brzy opravena. SnowMod dokáže svými vlastnostmi zabránit průjezdům barierou a tím zkracování trati, ke kterému tady někteří inlinují. Nedokážu si představit, jak by probíhala kontrola zkracování tak, aby se to dalo na všech sněhových RZ odkontrolovat. SM to dělá částečně za nás.
Skladba trati RBR Generation také není moc od věci. Stačí si připomenout letošní Bohemku. Stačilo pár hodin, cca 100m výškového rozdílu a jak všše vypadalo? Nahoře sněhu po prďku a dole bláto - stejně jako v Generation Rally

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st prosinec 09, 2009 14:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím s čím konkrétně Karle hrubě nesouhlasíš. Sám snad víš, že je na trati velmi hodně míst, kde kolem trati není vizuelně žádná bariéra. Je tu pak tendence tento úsek řezat. A reálně by to mělo i jít. Snow mod tomuto ovšem zabraňuje a to je prostě nesmysl. Na toto jsem již několikrát upozorňoval. Prostě jakkoli je default mod špatný, ani snowmod na tom není ideálně.

A zde jsem pouze upozornil na rozdíl skladby Generation Rally a RT--WRC-- Rally a přitom se na obou použije snowmod. A ačkoli jsem na Bohemce nebyl, snad mi nechceš tvrdit, že tam byly sněhové bariéry ??? Ano, sněhu tam bylo spousta, nedalo se to málem projet, ale to se jednalo přímo o trať a ne bariéry.

Je smutné, že na tento příspěvek reaguješ i ty takovýmto způsobem. Byla zde ode mne pouze snaha tyto podniky určitým způsobem odlišit vzhledem k dané skladbě rally.
Příspěvek Zaslal: st prosinec 09, 2009 14:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo na Bohemce, resp. kolem potenciálních tratí bariery po průjezdu těžké odklízecí techniky opravdu byly. A ne zrovna malé. Navíc jsem přesvědčen, že "zasněžené" budou díky Hroudovi i ostatní RZ.
A jakkoli je SM nedokonalý, je na sníh určitě lepší než default. Ale je to věc názoru a já ti tvůj neberu, ani nevnucuju svůj Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st prosinec 09, 2009 14:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, ano, já beru, že na SM může mít každý svůj názor. Na druhou stranu, je mi jako pořadateli soutěže vnucován názor že SM ano. Je pro mne opravdu hodně nestravitelné, že ačkoli jsem pořadatelem 7. soutěže, tak prakticky mám předem určeno co tam bude. A to se mi hrubě nelíbí.

Opravdu nechápu, proč nemůže být na pořádajícím týmu, aby si sami rozhodli, co chtějí. To už je samozřejmě trochu OT, nicméně jsem to napsal v logice sem.
Příspěvek Zaslal: st prosinec 09, 2009 15:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, je to hodně OT. Toto vlákno je ke Generation Rally a ne k RT --WRC-- Rally. Jak jsem Ti napsal v PM. V TR se vždy na sněhu jezdilo s použitím SnowModu a vždy se tak jezdit bude. Pokud se Ti to do RT --WRC-- Rally nehodí, může sedmým podnikem být soutěž jiného týmu. Na rozhodnutí o použití SM v TR rozhodně nic měnit nebudu.

Vraťme se v tomto vlákně ke Generation Rally. Příspěvky, které se tohoto podniku nebudou týkat, mažu.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st prosinec 09, 2009 15:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bez Snow Modu se na sněhu jezdit opravdu nedá a protože sníh je i v Generation Rally, SM tam rozhodně má být. Když jedeš po cestě, nemůže se ti nic stát.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st prosinec 09, 2009 15:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SINDELAR Martas





Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 25

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja snad pokazde .vydim kanal brzdim pred kanalem pustim brzdu a pridam plyn projizdim rychlosti 60km/h a prask auto na hadry .takze ted nebudu mit fobiie diky kluci.

_________________
Šindy
Příspěvek Zaslal: st prosinec 09, 2009 19:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bez snowmodu se jezdit dá a docela dobře, akorát se toho pak hodně zneužívá při katování a nejlepší způsob jak to pohlídat je snowmod. Já nevím Japane co řešíš, mám to zas na půl monitoru, jak kdybys tu byl nový. Měl bis už dávno vědět že skladby v TR nemají s realitou většinou společného vůbec nic, každý si to staví tak nějak na sebe. viz. vaše RT rally takže tak.

No jinak teda díky konečně za USA po snad 2 letech je i mokré USA dobré, ty 2 RZty loni v Revu ani nepočítám jako USA rally.

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: st prosinec 09, 2009 23:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 2 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme