Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

5. Generation Rally 13. - 19.12.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Romane,meleš tady nesmysly.Něco už jsem odjezdil,ne jen pořád dokola s 206 S1600,ale testoval jsem už téměř všechny auta.Brždění má sice velký vliv,ale některým autům,světe div se ani nebrzdit nepomůže.Světlá výška nato vliv má a to dost zásadní.Nejdřív si to odzkoušej třeba na Focusu 03 a pak tady něco breptej.Zkus si schválně projet s Focusem se světlou výškou třeba 200 a pak dej vědět Wink .A ten kanál Romane,nenakopává skoro vůbec.Buď ho projedeš bez problému,nebo stojíš jak při čelňovce do skály.Mnohem víc třeba nakopávají brody na Rally School.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 13, 2009 17:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já tam taky problémy nikdy neměl a pak když jsem začal s 207, tak najednou jsem nebyl schopnej to bezpečně projet. Minule na TR jsem prostě před tim kanálem skoro zastavil. A to jsem si schválně zkoušel dokonce auto zvednout jak to nejvíc jde přes geometrii i pružinama, nic platný. Takže ano, kanál a jeho kolize je chyba hry a jsem rád za posunutí cíle. Kluci díky.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 13, 2009 17:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Docela mě udivuje, jak se tady dokážě několik lidí dohadovat o ničem a to i přes to, že změna vede k lepšímu. Confused

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 13, 2009 18:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky nechápu co tady zase řešíte. V poslední době se tady holt furt někdo musí kvůli něčemu hádat.
Díry, narozdíl od kanálu se dají objet. Jediné co je na tom chybou je to, že se na tom nevylomí kolo, ale auto odletí nelogicky někam do kytek (teda do stromů). Kanál se u několika modelů aut prostě objet nedal, proto se to řešilo. Zabrzděte ty věčné dohady o něčem! Věnujte se radši vlastnímu ježdění.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 13, 2009 18:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZAK Jaroslav





Založen: 04. 03. 2009
Příspěvky: 253
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

první etapu jsem si moc užil.Jedna díra mě sice nakopla dost slušně ale souhlasím že díru mám object.Děkuji za super první etapu Very Happy Wink
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 13, 2009 21:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOZMAN Lukas





Založen: 23. 01. 2009
Příspěvky: 34

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já to pěkně pohnojil,zabil jsem auto o keřík Crying or Very sad Kdy bude druhá etapa? Embarassed
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 13, 2009 22:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JOHN Tomas





Založen: 18. 08. 2007
Příspěvky: 43
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OT: Až skončí první.. Laughing
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 13, 2009 22:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jinak chtěl bych podotknout... teďka ne v TR, ale všeobecně.... když si nastavite v setupu na sotolinovej setup 80 mm na pomocny tlumice... tak vas ten kanal u konca na neupravene Prospect II nezabije Wink
u stryca jsem to tak vyřešil na C4... a na dalsich WRCech Wink

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: po prosinec 14, 2009 7:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem z toho dajaky zmäteny Sad

Nainstaluju RBR_PR2A.exe
Nainstaluju Generation.exe

(mam v tuhle chvili vse pro odjeti Generation Rally?)

Odinstaluju Generation.exe

(mam v tuhle chvili RBR zase v rychtyku?)


Diky za rozumne nakopnuti (t.j. pokud mozno ne o dve stranky nazad, kde si muzu vylosovat asi tri mozne varianty).
Příspěvek Zaslal: po prosinec 14, 2009 15:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: dotaz 2 Odpovědět s citátem

I já bych se přidal, kolem snowmod je hodně nejasností a nikde to není vysvětleno formou jasného FAQ.

- musím snow mod odebirat, pokud chi jezdit asfalty? týká se tedy a pouze jenom finska?
- pokud ano, ktere presne soubory ci adresare si mam zalohovat?

? celý MAPS
? RichardBuRns.ini
? psyhics.rbz

díky za jasnou odpověd, preju vsem stesti do zavodu
Příspěvek Zaslal: po prosinec 14, 2009 19:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPERGL Martin





Založen: 03. 08. 2007
Příspěvky: 230

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SnowMod je změna fyziky na sněhu (nebo spíš sněhových bariér), takže záloha physics.rbz. Se SnowModem můžeš jet pouze turnaje kde je nastaven "SnowMod" a ne originál "Fyzika tratí".
Příspěvek Zaslal: po prosinec 14, 2009 19:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALUSEK Ondrej





Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 25
Bydliště: Kateřinice u Vsetína

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jak tady furt sleduju některé připomínky a "chytré" kecy některých jedinců,začínám si myslet že by TR mělo jezdit jen několik předních týmů s co nejmenším počtem právě těch co se jim furt něco nelíbí...pokud chci závodit tak se musím starat sám o svoji techniku(tj.třeba PC)když mi něco nejde taky hned nepíšu do fora kde se stala chyba ale raději prolezu celé forum ptže vím že ten problém už určitě někdo někde řešil...a když si to neumím dát dokupy tak ať nejezdí nebo se obrátí na někoho ze svého týmu...vůbec se vedení TR nedivím že je to přestává bavit...řešit pořád něco dokola...já bych navrhl že by se TR jela jen ve vybrané společnosti několika předních týmů...sice by to moc nepomohlo ptže i v těchto týmech se najdou takoví ale to už není tak hrozné...navíc většina jezdců z těchto týmů má víc zkušeností,ví co a jak a jezdí hlavně pro radost...nenechme si kvůli několika "idiotům" kazit to super závodění a přetahování o vteřinky které pro nás vedení TR připravuje...
Příspěvek Zaslal: po prosinec 14, 2009 20:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

for KOZA: Stáhni si instalátor se snow modem na http://revoklatovy.tym.cz/index.php/install-car.html a odpadá ti problém se zálohováním atd... Smile
Příspěvek Zaslal: po prosinec 14, 2009 20:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ondřej Valusek: Hmm a to by si chtěl jako vybírat podle čeho? Very Happy
Jinak s tebou nesouhlasim, TR je téměř pro všechny CZ/SK jezdce s alespoň nějakýma zkušenostma, ne jen pro vybrané jedince.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: po prosinec 14, 2009 20:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VALUSEK Ondrej





Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 25
Bydliště: Kateřinice u Vsetína

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

třeba podle umístění...nějakou představu jak bych to udělal mám ale to nebudem rozebírat,to je zbytečné Smile jen sem tím chtěl říct aby se každý snažil poradit sám nebo v týmu a aby se hralo Fair Play Wink nic proti tomu jak je to teď nemám(aspoň je pořádná konkurence)ale myslím si že je zbytečné zatěžovat vedení TR našimi problémy(a že jich určitě při každém závodě musí být mrtě když odstartuje přes 400 jezdců)...určitě mají mnoho práce se samotnou přípravou Wink
Příspěvek Zaslal: po prosinec 14, 2009 21:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 6 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme