Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

5. Generation Rally 13. - 19.12.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JaPane: Taky se mi to nelíbí, ale my s tím nic neuděláme.

Když to někoho baví, jezdit takovým stylem a ještě to zveřejňovat, tak přeji příjemnou zábavu. Sad Poškození asi už nikdy v RBR lepší nebude, takže jen za sebe říkám, že na videa od určitých lidí "legend" se už raději nedívám. RBR a realistické poškození není ideální, proto když dám ránu po které si myslím, že by auto mělo být poškozené, tak odstupuji a nečekám až úplně zhasne motor... (můj problém, že to moc prožívám a snažím se to trochu přiblížit k realitě) Smile Teď se nechci dotknout tzv TOP jezdců, ale takový styl jízdy mi nepřijde jako nejlepší a hodný nějakého ocenění např. v TR, protože toto nemá s myšlenkou "simulátoru" RBR nic společného. (takovým doporučuji sérii CMR, NFS...) Ale to ať si každý přebere podle sebe. Wink

Jinak kdo by se chtěl podívat na můj sestřih (HD FULL) s první etapy právě probíhající rally, tak odkaz mám v podpisu. Ale je to nuda, žádné salta ani kotrmelce. Twisted Evil

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 17, 2009 11:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
CHLEBNY Ludek





Založen: 29. 05. 2007
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když vidím, s čím se dá ještě pokračovat, tak moje "škrábnutí nárazníku" a následné KO mi přijde nějak nesrovnatelné
http://www.youtube.com/watch?v=7r-m-1gY1lQ
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 17, 2009 12:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, je to možná asi dost subjektivní, ale myslím že KO jako výsledek tohoto nárazu je zcela správný. A ačkoli se mi nelíbí Ptákův styl jízdy a výběr nerozbitných aut, tak jeho náraz na PR IIa po odbočení byl subjektivně podle videa v menší rychlosti. Ale to bysme tam samozřejmě museli vidět rychloměr.... a i tak, JE TO PŘECE ZŘEJMĚ UPLNĚ JEDNO.
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 17, 2009 13:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

4 Ludek Chlebny
Nic proti, ale v reálu by jsi byl zřejmě bez kola.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 17, 2009 14:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HERTL Jaroslav





Založen: 24. 06. 2007
Příspěvky: 24

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ondrej VALOUSEK.
To by se ti ten výběr asi hodně ztenčil. Když jsem jen tak koutkem oka kouknul na bod. tabulku TR tak startuje (nebo je zareg.) asi 500 jezdců ale boduje dokola tak prvních 25 až 30. My ostatní nemáme ani bod. Kolik myslíš že by jich tu zůstalo. A k modelu poškození jsem se tu vyjadřoval tolikrát, že už to nemá cenu. To je snad jediná piha na kráse RBR. Jo kdyby se našli machři a bylo to vůbec možný a jako se dělají nové tratě, auta a fyziky, tak by šel upravit ten spropadený model poškození. Co jsem tu koukal na to video, tak s mojí Celicou 205 bych už tak 5krát skončil.
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 17, 2009 14:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHLEBNY Ludek





Založen: 29. 05. 2007
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem si nedovolil tvrdit, že bych v reálu jel dál. Jenom prostě některý auta tenhle náraz vydrží téměř bez poškození. Cliu bohužel stačí mnohem menší "dobře mířená" rána zepředu (menší než byla teď moje) aby se už nerozjelo. To je asi největší slabina tohohle auta.
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 17, 2009 16:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zatim jsem s Cliem mel jen dva narazy o kterych bych rekl ze jsou mirne nefer (skladaci stolek od poradatelu = auto KO, smrcek jak z lesni skolky = auto KO, vsechny ostatni KO jsou "v poradku" Smile), ale ani jednou mne nenapadlo to brat jako slabinu auta. Je to hra a ma svoje omezeni. No a tyhle jsou jedny z nich.
Ale je fakt ze nektery videa mi vyrazeji dech jak je mozny ze muzou jet dal Smile.
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 17, 2009 16:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TOMAN Patrik





Založen: 20. 09. 2009
Příspěvky: 27

Příspěvek Předmět: Snow Mod Odpovědět s citátem

Já ten snow mod nesnáším. Naprosto jsem kvůli těm téměř neprůjezdným bariérám zničil motor. Tak zase na příští rally Crying or Very sad

_________________
BMW ///M Power
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 17, 2009 20:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOMOLA Matej





Založen: 08. 08. 2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Senec - SR

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sak tie bariery maju byt neprejazdne Wink
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 17, 2009 21:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SKRABAL Roman





Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Machova u Zlína

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

prosím jake je počasí na RZ23 FWII mě to pořad pada tak at to mužu vyskoušet v šejku

_________________
Bourá jen BLB KRESTA A JAAA.
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 18, 2009 11:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud jsi odjel do RZ 22, tak bys to měl vidět ve výsledkách. Smile

povrch rozbitý a mokrý, špatné podmínky, dopoledne, mírný déšť, zataženo

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 18, 2009 12:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ULIK Marek





Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 156
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SKRABAL Roman napsal:
prosím jake je počasí na RZ23 FWII mě to pořad pada tak at to mužu vyskoušet v šejku


Romane jsme dva, ja uz nevim co delat, pokazde je to jina trat. Ted me to taky pada pri loadu RZ23, pada mi to i v shaku. Kua a to sem mel moznost dojet poprve v zivote TR do cile Mad
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 18, 2009 12:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud máte oba stejný průběh pádu, tzn při načítání RZ to cca u 4 pole padne do Win, mohl by být problém se souborem track-60_O_textures.rbz. Tento soubor obsahuje textury a není v balíčku textur ke Generation Rally. Je potřeba mít správný soubor z originální instalace otočených tratí. Buď si ho sežeňte od někoho komu to jede, nebo Vám to odpoledne někam hodím a pošlu odkaz. Není jisté, jestli to pomůže, ale mohlo by.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 18, 2009 12:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ULIK Marek





Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 156
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: ... Odpovědět s citátem

Michale pokud by to slo a budes na to mit cas, hod to prosim na nejaky upload nebo muzes poslat na mailik marek.ulik@seznam.cz , zkusim to a napisu. Diky
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 18, 2009 12:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TOMAN Patrik





Založen: 20. 09. 2009
Příspěvky: 27

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já vím, že mají být neprůjezdné. Prostě mi to na sněhu pořádně nejde. Je to samozřejmě moje chyba. Příště musím být opatrnější Wink

_________________
BMW ///M Power
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 18, 2009 13:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 8 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme