Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLYE SARDINIA
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: RALLYE SARDINIA Odpovědět s citátem

PIŠTE
Příspěvek Zaslal: ne leden 01, 2006 19:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pyros2004
Anonymní







Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem kretén
Příspěvek Zaslal: ne leden 01, 2006 23:16
Návrat nahoru
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No to bych mohl napsat taky, ale nechci. Chtěl bych napsat něco drabet jiného a to: uff, takže pomalu se mi začíná točit hlava z toho jak se jezdí pořád dokola jedny a ty samé eRZety, vím že rbr zrovna neoplívá jejím množstvím, ale proč kua se pořád střídají greenhils, sipirkakim, chirdonhead a pár dalších, copak ty ostatní nejdou nebo co? Jako momentálně sem rozšlehal fiata za cílem na grenhils když sem vzal ten pojebanej lem, ale kvůli tomu sem nepíšu jen mi začíná vadit fakt, že si stěžujem na to jak je v rbr kriticky málo tratí na výběr, alůe stejně využíváme jen deset z celku (to sem plácnul, zatím sem se nezatěžoval to třídit) Chtěl bych apelovat na to, aby se drobet obmněňovala skladba jednotlivích podniku vzhledem k množství ostatních tratí. Třeba někomu to vyhovuje, ale já už se nemůžu pořádně dostat do pohody, když furt jezdim jednu a tu samou eRZetu, to je asi stejný jako když budeme číst pořád dokola jednu knížku, jasně když si jí přečtu podruhé, tak zjistim něco nového a budu jí mít přečtenou rychlec, když po páté, tak už nějaký kapitoly vynechám... atd. Zkrátka a prostě bych byl pro, kdyby se do podniků začlenilo více tratí. Snad nebudu ukamenovanej, ale stávající písnička už je mi opravdu ohraná a rád bych do hitparády zařadil i jiné hity. Tak co?

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: út leden 03, 2006 21:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kde se to podepisuje?

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: út leden 03, 2006 21:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasim s Luciferem, jedou se porad jedny a ty samy trate... Jinak dobrej povrch, lidi byli pbleceni... Super, ale proc tam nedat i jine trate??

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: út leden 03, 2006 22:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav napsal:
No to bych mohl napsat taky, ale nechci. Chtěl bych napsat něco drabet jiného a to: uff, takže pomalu se mi začíná točit hlava z toho jak se jezdí pořád dokola jedny a ty samé eRZety, vím že rbr zrovna neoplívá jejím množstvím, ale proč kua se pořád střídají greenhils, sipirkakim, chirdonhead a pár dalších, copak ty ostatní nejdou nebo co? Jako momentálně sem rozšlehal fiata za cílem na grenhils když sem vzal ten pojebanej lem, ale kvůli tomu sem nepíšu jen mi začíná vadit fakt, že si stěžujem na to jak je v rbr kriticky málo tratí na výběr, alůe stejně využíváme jen deset z celku (to sem plácnul, zatím sem se nezatěžoval to třídit) Chtěl bych apelovat na to, aby se drobet obmněňovala skladba jednotlivích podniku vzhledem k množství ostatních tratí. Třeba někomu to vyhovuje, ale já už se nemůžu pořádně dostat do pohody, když furt jezdim jednu a tu samou eRZetu, to je asi stejný jako když budeme číst pořád dokola jednu knížku, jasně když si jí přečtu podruhé, tak zjistim něco nového a budu jí mít přečtenou rychlec, když po páté, tak už nějaký kapitoly vynechám... atd. Zkrátka a prostě bych byl pro, kdyby se do podniků začlenilo více tratí. Snad nebudu ukamenovanej, ale stávající písnička už je mi opravdu ohraná a rád bych do hitparády zařadil i jiné hity. Tak co?


Nerad kritizuju někoho když to sám neumim ,ale k tomuto se nedá nepřidat -chtělo by to změnu a to rychle nebo budou lidi odcházet - a to už se děje ! Rolling Eyes

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st leden 04, 2006 6:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

me uz to taky stve. A vcera sem predvedl jak. Rozslehal sem to na cucky.

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: st leden 04, 2006 11:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VITA Tomas napsal:
me uz to taky stve. A vcera sem predvedl jak. Rozslehal sem to na cucky.


tak aby bylo jasno:

skladbu tratí provádím vždy tak aby charakter tratí v daném rally odpovídal skutečné rally dané země a výběru předchází pečlivé prostudování daného rally z eurosportu ... mám staženy z každého rally 3 hodiny záznamu.

Nemohu za to že Mexico, New Zealand a Sardinia mají v podstatě shodný charakter = rychlé a docela široké rz.

Např. nadcházející Cyprus bude charakterem úplně jiný ... protože je jiný i ve skutečnosti mnoho zatáček na totálně rozbitém povrchu.

Takže pokud sledujete světové rally tak mi dáte za pravdu i když v rbr se toho moc vybírat nedá Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: st leden 04, 2006 14:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj. jasne. Smile v RBR jic noc neni.

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: st leden 04, 2006 14:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je sice pravda, že v rbr je málo tratí, ale i tak, by možná mnozí z nás uvítali menší podobnost skutečné rally (respektive složení RZ) s rally v mčr, kdyby se jelo víc rozdílných RZ.... To je můj názor.
Příspěvek Zaslal: st leden 04, 2006 18:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOHOUT Pavel





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 170
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na jednu stranu souhlasim s těma, který už nebaví jezdit dokola ty samý erzety, ale OLSON to myslí dobře! Ty tratě by měly aspoň zhruba odpovídat charakteru skutečný soutěže, jinak nemá cenu ty podniky pojmenovávat podle těch reálnejch. Na vině je prostě RBR a nedostatek tratí - tak to vidim já. Ačkoli se mi třeba Sardinie moc nelíbila, tak respektuju tenhle záměr a přizpůsobim se.

Doufam, že se někdy v budoucnu dočkáme změněnejch povrchů, jak se chystá v RBR Online 2.0 - to bysme měli do zásoby hned šest dalších šotolin z Francie a víc asfaltů!
Příspěvek Zaslal: st leden 04, 2006 20:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LINHART Petr





Založen: 23. 05. 2005
Příspěvky: 13
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Přihláška Odpovědět s citátem

Mám dotaz. Jakým způsobem se mám přihlásit na Sprintrally Sardinia, když za pár hodin vyrážím do Rakouska na jeden nejmenovaný bezvýznamný podnik a vracím se až v neděli, tedy vlastně až po startu samotného sprintu? Upozorňoval jsem na to admina už několikrát dřív Wink , ale zatím jsem nedostal adekvátní odpověď... Když už se zavedlo to slavné přihlašování přes web, kdy to musí udělat každý sám jednotlivě, tak by to chtělo taky umožnit přihlašování v dostatečném předstihu. Dost už na tom, že ne příliš vhodné uspořádání druhé etapy (streda odpoledne az sobota) značně diskriminuje ty, co jezdí pravidelněji na soutěže...
Příspěvek Zaslal: čt leden 05, 2006 1:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SAJBAN Jan





Založen: 27. 07. 2005
Příspěvky: 76
Bydliště: Slovensko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je jasne, ze nie je z coho velmi vyberat.Aj ked to vypada tak, ze nas teraz cakaju tri rally zlozene z rovnakych RZ,maju totiz stejny charakter Mad Crying or Very sad mozno sme sa nemuseli tak striktne drzat predlohy a namiesto sardinie zaradit San Remo bolo by trochu vzrusa Very Happy Very Happy ved hej ja viem po bitke je kazdy general Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: čt leden 05, 2006 1:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: Přihláška Odpovědět s citátem

LINHART Petr napsal:
Mám dotaz. Jakým způsobem se mám přihlásit na Sprintrally Sardinia, když za pár hodin vyrážím do Rakouska na jeden nejmenovaný bezvýznamný podnik a vracím se až v neděli, tedy vlastně až po startu samotného sprintu? Upozorňoval jsem na to admina už několikrát dřív Wink , ale zatím jsem nedostal adekvátní odpověď... Když už se zavedlo to slavné přihlašování přes web, kdy to musí udělat každý sám jednotlivě, tak by to chtělo taky umožnit přihlašování v dostatečném předstihu. Dost už na tom, že ne příliš vhodné uspořádání druhé etapy (streda odpoledne az sobota) značně diskriminuje ty, co jezdí pravidelněji na soutěže...

Tak mu ji posli postou. V tomhle pripade je to asi Mikova chyba, pac turnaje vetsinou bejvaji online uz ve stredu v poledne, takze je velika sance, ze tu prihlasku uzna a poprosi nekoho z adminu, at te prihlasi "rucne" primym pristupem do DB.

Dalsi moznost je, ze holt jednou neodjedes sprint. Ja uz taky vim, ze na konci unora budu muset jednu rally vynechat z duvodu dovolene na horach.

A kritizovat elektronickou registraci se timto uredne zakazuje Very Happy

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt leden 05, 2006 9:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Re: Přihláška Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
LINHART Petr napsal:
Mám dotaz. Jakým způsobem se mám přihlásit na Sprintrally Sardinia, když za pár hodin vyrážím do Rakouska na jeden nejmenovaný bezvýznamný podnik a vracím se až v neděli, tedy vlastně až po startu samotného sprintu? Upozorňoval jsem na to admina už několikrát dřív Wink , ale zatím jsem nedostal adekvátní odpověď... Když už se zavedlo to slavné přihlašování přes web, kdy to musí udělat každý sám jednotlivě, tak by to chtělo taky umožnit přihlašování v dostatečném předstihu. Dost už na tom, že ne příliš vhodné uspořádání druhé etapy (streda odpoledne az sobota) značně diskriminuje ty, co jezdí pravidelněji na soutěže...

Tak mu ji posli postou. V tomhle pripade je to asi Mikova chyba, pac turnaje vetsinou bejvaji online uz ve stredu v poledne, takze je velika sance, ze tu prihlasku uzna a poprosi nekoho z adminu, at te prihlasi "rucne" primym pristupem do DB.

Dalsi moznost je, ze holt jednou neodjedes sprint. Ja uz taky vim, ze na konci unora budu muset jednu rally vynechat z duvodu dovolene na horach.

A kritizovat elektronickou registraci se timto uredne zakazuje Very Happy


všechny termíny jsou v kalendáři a ty se snažím dodržovat .. Sprintrally Sardinia = 5.1.2006 10:00 přistup k nominacím a přihlášení ..
tak nevím jestli to čtete ale je to tam takto ..
Příspěvek Zaslal: čt leden 05, 2006 9:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme