Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLYE SARDINIA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Re: Přihláška Odpovědět s citátem

LINHART Petr napsal:
Mám dotaz. Jakým způsobem se mám přihlásit na Sprintrally Sardinia, když za pár hodin vyrážím do Rakouska na jeden nejmenovaný bezvýznamný podnik a vracím se až v neděli, tedy vlastně až po startu samotného sprintu? Upozorňoval jsem na to admina už několikrát dřív Wink , ale zatím jsem nedostal adekvátní odpověď... Když už se zavedlo to slavné přihlašování přes web, kdy to musí udělat každý sám jednotlivě, tak by to chtělo taky umožnit přihlašování v dostatečném předstihu. Dost už na tom, že ne příliš vhodné uspořádání druhé etapy (streda odpoledne az sobota) značně diskriminuje ty, co jezdí pravidelněji na soutěže...


pokud máš přístup na web .. jakože máš tak pro tebe není problém se přihlásit třeba z .... no jakékoliv země .. nemám pravdu ??
Příspěvek Zaslal: čt leden 05, 2006 9:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to omluva.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt leden 05, 2006 9:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sad No stalo se mi uz hodne, ale abych v pravouhle zatacce nedobrzdil a takhle to ukoncil, tak to fakt zamrzi. Asi by to chtelo vic casu, ted sem nejak v presu se skolou Sad

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: čt leden 05, 2006 16:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LACIGA Jakub





Založen: 08. 07. 2005
Příspěvky: 172
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm tak rally Sardinie se pro mě vyjíjela dobře ale šlo to zkopce až to dopadlo skončení a přitom tak blbou chybu jsem udělal vletěl jsem na hzorizont kerej kopa 140 a už to bylo přímo do stromu bohužel už jsem neměl síly ject dál Sad
Příspěvek Zaslal: čt leden 05, 2006 16:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm, tak super. První etapu jsem posral - uznávám, důkazem je 20ti minutová penalizace. Do druhé etapy jsem se pustil s tím, že pojedu na jistotu a třeba budou nějaké body ve třídě.... Nejdřív to vypadalo docela slibně, jenže pak mně to před RZ22 spadlo při prohlížení komentářů - budiž, stane se. Reset turnaje a jedu od znova. Teď už to nebylo tak "slavný", ale i tak, aspoň bez penalizace.... Jedu, pohoda. Ovšem tušímže před 21.zkouškou jsem si odskočil na záchod cca 3 minuty Smile ... Dojdu a co to nevidím Crying or Very sad Zase to spadlo do windows.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad No kazdopadne dneska uz nemam naladu ani cas to jet po treti.... Uvidime co zitra... Uz aby bylo zprovozneno resetovani turnaje jen po servis....
Příspěvek Zaslal: pá leden 06, 2006 17:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: hodnocení Odpovědět s citátem

Z mého hlediska to pro mne nezačalo zrovna dobře ,obdržel jsem penalizaci v první etapě ,ale naštěstí jen 5 min. .To mě trochu probralo a začal jsem trochu topit abych do druhé etapy sundal co nejvíce z penalizace. V druhé etapě jsem byl rozhodnut jet tak , abych se srovnal s nejrychlejšímy .Díky rozhodnutí týmu eWRC o opatrné jízdě Kohouta se mě podařilo stíhací jízdou stáhnout a předjet již jmenovaného pilota a zvítězit. Jen škoda ,že v této rallye měla elita skupiny N smůlu a téměř odpadla . Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2006 13:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Dotaz nováčkovi Odpovědět s citátem

Omlouvám se za neznalost, ale asi sem ten pomalejší (nejen na trati). Nepřišel jsem na to, co je špatně, a do závodu při zalogování jsem skončil na znění "nesprávná licence", prosím poraďte, co musí předcházet, díky.
Zmenu nicku jsem provedl včera na jméno a příjmení, pak jsem odeslal přihlášku, i když jejímu vyplnění jsem moc nerozuměl, mimochodem ta přihláška se posílá na každej podnik v poháru zvlášť? A přes to, že jsem byl nominován, měl jsem se někde ještě přihlásit? Prosím poraďte, abych byl na další mistrák připraven. Díky moc.
Příspěvek Zaslal: po leden 09, 2006 9:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: Dotaz nováčkovi Odpovědět s citátem

METRIK Petr napsal:
Omlouvám se za neznalost, ale asi sem ten pomalejší (nejen na trati). Nepřišel jsem na to, co je špatně, a do závodu při zalogování jsem skončil na znění "nesprávná licence", prosím poraďte, co musí předcházet, díky.
Zmenu nicku jsem provedl včera na jméno a příjmení, pak jsem odeslal přihlášku, i když jejímu vyplnění jsem moc nerozuměl, mimochodem ta přihláška se posílá na každej podnik v poháru zvlášť? A přes to, že jsem byl nominován, měl jsem se někde ještě přihlásit? Prosím poraďte, abych byl na další mistrák připraven. Díky moc.


1. Licenci ti musi nastavit spravce, v tomhle pripade Mike Olson. Bez ni si MCR nezajezdis.
2. V okamziku, kdy mas v poradku licenci, muzes se prihlasit do turnaje. Prihlasovani se provadi elektronicky, v seznamu turnaju si rozkliknes turnaj do detailu a tam si vyberes auto, se kterym pojedes turnaj. Tot vse. Jedina zrada je, ze uzaverka prihlasek je X hodin pred startem turnaje, takze mas jen jednu sanci - zkus ukecat Mika, at ti da vyjimku.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po leden 09, 2006 9:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

<b>Koral Vašek</b>
díky skusím to
Příspěvek Zaslal: po leden 09, 2006 10:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ad Sprintrally.Z pohledu tymu vydarena-dojel jsem Wink Z meho pohledu jsem se zase nevyhnul v me kritecke casti 8-10rz chybam,do te doby bez jedine chybicky.Asi 20 s jsem nechal v parezich na chirdonhead,dalsi minutu na East West 2 a nakonec 5 minut na New Bobs 2,kterou jsem celou projel na zaseklou 1ku.Tudis mohlo byt o dost lip,ale za dojeti jsem rad.
Pridavam navic pochvalu za pekne odvedenou praci Mikovi,lec chybka se asi vloudila a to ta,ze vzdy v druhe rz po servisu nesel zadat komentar.

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: po leden 09, 2006 10:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HONZALEK Vratislav napsal:
Pridavam navic pochvalu za pekne odvedenou praci Mikovi,lec chybka se asi vloudila a to ta,ze vzdy v druhe rz po servisu nesel zadat komentar.


Nojo, chybicka se vloudi - viz Novinky na hlavni strance rally. Souvisi to nejak s moznosti pokracovat v turnaji od posledniho servisu, kdyz vam hra spadne a admini povoli. Zatim to vypada, ze se budou muset psat komentare za 2 RZty - aspon dokud nevyjde nova verze pluginu. Crying or Very sad

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po leden 09, 2006 10:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
HONZALEK Vratislav napsal:
Pridavam navic pochvalu za pekne odvedenou praci Mikovi,lec chybka se asi vloudila a to ta,ze vzdy v druhe rz po servisu nesel zadat komentar.


Nojo, chybicka se vloudi - viz Novinky na hlavni strance rally. Souvisi to nejak s moznosti pokracovat v turnaji od posledniho servisu, kdyz vam hra spadne a admini povoli. Zatim to vypada, ze se budou muset psat komentare za 2 RZty - aspon dokud nevyjde nova verze pluginu. Crying or Very sad


Myslím že je to snesitelná daň za to ,že lze při pádu hry restartovat o kousek zpět. Razz

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po leden 09, 2006 10:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
Myslím že je to snesitelná daň za to ,že lze při pádu hry restartovat o kousek zpět. Razz

Zvlastni, autori si myslej presne to samy Smile

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po leden 09, 2006 10:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:

Myslím že je to snesitelná daň za to ,že lze při pádu hry restartovat o kousek zpět. Razz

samozrejme ze to je u me v zebricku asi o 100 mist vyse.Spolu s kontrolovanim cile potrebna novinka,takze velky diky.Jsem chtel upozornit jen na pripadnou chybu.Komentovat kazdou rz taky nemusim Wink

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: po leden 09, 2006 12:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Rallysprint Sardinie Odpovědět s citátem

Par slov k tomu co jsem predvedl a jak to mohlo dopadnout.
zacal jsem z ostra ale ostatni zacali jeste lip a tak jsem prvni rz prohraval sice ne o moc ale dostaval jsem vse se obratilo na East Westu kde jsem zaletel fakt dobre jel jsem na 100% sel jsem do toho a povedlo se bey chyby a cas v mem rekordu a tak jsem sel do celnich pozic.
Na dalsi rz jsem zas dostal ale na East Westu 2 jsem zas zaletel (to nastaveni co mam mi na Australii funguje nejlip) a uz jsem byl v cele.
A pak to prislo Prospect jsem jeste jel dobre a bez chyby ale nazpatek jsem s tim 100m pred cilem letel bokem a neustal jsem pravou 5 a sel jsem do lesa nastesti bez rany ale cep v levem zadnim kole dostal co proto jak jsem hned vyjel tak jsem se to snazil dohnat a malem jsem byl v lese na houbach znovu.Po zhlednuti replaye to mohla byt poradna rana proste se stestim jsem to zaparkoval do lesa mezi 4 stromy presne mezi ne ufff.
No pak byla posledni Rz zapomnel jsem na ten cep a v ty levy dvojce dlouhy po startu jsem kosil travu a malem to roztrelil nastesti jsem to ustal a pak pomalu a jiste do cile a k vitezstvi.
Pisi to jen pro to ze zas tak v poho to nebylo a zase u mne stalo stesti uvidime jak dlouho se bude u mne drzet
Příspěvek Zaslal: čt leden 19, 2006 9:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme