Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Pri jizde to dela zvuk jak kdyz neco drhne o silnici

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BRUNNHOFER Vaclav





Založen: 11. 05. 2008
Příspěvky: 7

Příspěvek Předmět: Pri jizde to dela zvuk jak kdyz neco drhne o silnici Odpovědět s citátem

Cus, poradte mi, prosim nevim si rady. RBR mi fungovalo vzdy naprosto v pohode, az v posledni dobe se mi najednou pri jizde zacal ozyvat zvuk, jak kdybych mel porad zatazenou rucni brzdu. Nejde jen o jedno auto, ale o vsechny. Vazne se to stalo z niceho nic, samozrejme jsem za posledni dobu sasil s ruznymi balicky pro TR atd. kazdopadne hru jsem asi predevcirem preinstalil a nic. Mam audio.dat pro Grosse, ale nevim zda je to tim. Nevim ani jestli jde jen o zvuk nebo se "fyzicky" neco deje, ale napr. s WRC nedojedu momentalne ani jednu RZ abych neprisel o vykon a motor zace jet jak na min valcu. Dik za pomoc.
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 20, 2009 0:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mam stejny problem, ale zajimavy je ze jen na notebooku. Pritom instalaci bych rekl mam uplne stejnou jako na desktopu (kde to nedela).
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 20, 2009 17:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPISAK Pavol





Založen: 21. 03. 2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Moldava nad Bodvou (SK)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapci ja som mal stejný problém..a ked myslis presne to jak beres zakrutu krizom a potom zvuk gumi slysis dalej.. lenze ja na ten problem neprisiel lebo mi zhorel HDD a jak sem nainstaloval RBR do noveho HDD ta potom to uz nerobilo...ale ajtak nvm cim to je bo este na starom som skusal preinstalovat celé RBR a stejne to delalo
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 20, 2009 18:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

toto dělá kolize ovladačů zvukové karty s jinými. Odstranil jsem to instalací starších ovladačů

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 20, 2009 18:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUNNHOFER Vaclav





Založen: 11. 05. 2008
Příspěvky: 7

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, diky moc za info. Mne to zacalo delat z niceho nic, ale kazdopadne dulezite je, zda jde skutecne jenom o zvuk nebo jestli to neni ve hre, protoze ted jsem jel nekolikrat Jeux Verte a vzdy pred koncem RZ mi spadne vykon motoru, nevim zda to souvisi.

Kazdopadne diky za odpovedi, je to presne tak jak rikate, takovy ten zvuk kdy klouzou gumy po asfaltu.
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 20, 2009 21:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podívej se zde, řeší se tam ztráta výkonu motoru, což bude tvůj problém na Verte. Wink

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 20, 2009 21:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
BRUNNHOFER Vaclav





Založen: 11. 05. 2008
Příspěvky: 7

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dik, zajimavy.. kazdopadne jezdim uz asi 4 roky porad stejne a az ted se mi to zacalo stavat Smile
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 20, 2009 22:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme