Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Ojebávání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KHAMOTU





Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 71
Bydliště: United Kingdom at the moment :-)

Příspěvek Předmět: ... Odpovědět s citátem

No to si mi chut nepridal Smile

Co sa stane 12 februara? Bude zavedena neaka nova kontrola v plugine?
Pevne dufam,takto nam par uboziakov kazi radost z jazdenia...
Ja by som im bez vysvetlenia mazal konta a blokoval IP,mozno by casom pochopili?
Příspěvek Zaslal: so únor 10, 2007 19:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja by som im bez vysvetlenia mazal konta a blokoval IP,mozno by casom pochopili? Question

No já teda nevim, ale tohle neni řešení, na malejch turnajích je mi to celkem fuk a na velkejch je o to dobře postaráno, viz. třeba EURO pohár. Pokud je to baví, tak ať si jezdí. Rozhodně mi nezkazí chuť jezdit RBR.
Řešením by mohlo být začlenit kontrolu zkracovíní přímodo pluginu, bez toho aby byla volitelná, pak by jim to sekalo pentle.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: so únor 10, 2007 19:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SCHWARZ Armin





Založen: 28. 12. 2005
Příspěvky: 155
Bydliště: NDR

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Koukam, v tom turnaji je zakazana volba pneu a ti dva jeli od 3.RZ na slickach. Nemuze to bejt tim, ze jim byl povolen restart po preruseni a jeli na default setupu, tudiz i na slickach, zatimco ostatni na sotolinovych gumach? Pak jsou ty rozdily jasny, kdyz se jelo na asfaltu.
Příspěvek Zaslal: so únor 10, 2007 22:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav napsal:
Ja by som im bez vysvetlenia mazal konta a blokoval IP,mozno by casom pochopili? Question

No já teda nevim, ale tohle neni řešení, na malejch turnajích je mi to celkem fuk a na velkejch je o to dobře postaráno, viz. třeba EURO pohár. Pokud je to baví, tak ať si jezdí. Rozhodně mi nezkazí chuť jezdit RBR.
Řešením by mohlo být začlenit kontrolu zkracovíní přímodo pluginu, bez toho aby byla volitelná, pak by jim to sekalo pentle.
Popravdě já moc s kontrolou zkracovaní nesouhlasím, teda ani nee, že by mi nevadilo, že někteří cutujou o dost. Ale spíš mi vadí, že když jedu a mám nějakou krizovku a do té zatáčky prostě nekontrolovaně vletím a jsem rád, že pak můžu pokračovat (už teď ztratím čas) tam mi ještě přídá plugin penalizaci. A navíc vždycky si vybavím Cataluniyu v MS...
Příspěvek Zaslal: ne únor 11, 2007 11:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě by se to nejúčiněji vyřešilo tak, že když se dají obrátit tratě, oddělat vrchy stromů a dokonce vytvořit rz, tak do těch zkracovacích zatáček prdnout strom, nebo reklamní panel......tím se vyřeší problém udělování penalizací a když to někdo neudrží na cestě...viz. CERVENKA.
Myšlenka je dobrá, horší je asi realizace, že?
Příspěvek Zaslal: ne únor 11, 2007 15:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Martin





Založen: 25. 06. 2006
Příspěvky: 92
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

http://rbrczech.rbrmcr.com/index.php?act=tourmntres2&torid=591b03f32e5d8c98314d67544ee872f7&stage=1&class=0&retired=0&splits=0&comments=0

1. a 2. místo po 1. RZ, Joux Verte s N4 za 1:36.09, resp. 1:54.36 Question
Dál už nejeli a nejsou ani v odstoupených. Co to je?

_________________
Image
http://www.montekrally.estranky.cz/
Příspěvek Zaslal: út únor 13, 2007 8:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Co jsem si všiml, tak je tu teď plno turnajů s podivnými časy některých jezdců. Podle mě je to tím předěláváním serveru, kdy byl založen turnaj s nějakými tratěmi, následně ty turnaje během té přestavby některé mizely a pak se snad znovu objevily, nebo já nevím co, ale není to podváděním jezdců, ti holt jeli jiné RZ. U nově založených turnajů už se tohle nevyskytuje.

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: út únor 13, 2007 8:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Martin





Založen: 25. 06. 2006
Příspěvky: 92
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky myslím, že to bude nějaká chyba v matrixu. Takový čas by snad nešel zajet ani vzdušnou čarou Smile

_________________
Image
http://www.montekrally.estranky.cz/
Příspěvek Zaslal: út únor 13, 2007 9:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KHAMOTU





Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 71
Bydliště: United Kingdom at the moment :-)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To ano,to bude matrix Very Happy Ale aj tak nie je vsetko v poriadku,v SP 792 mi nalozili vsetky auta S1600 - zdoraznujem ze sa jazdilo na snehu,realistic a ja som isiel Fabiu WRC 2005 uz da sa povedat ako tak vyladenu,a to som isiel uplne na doraz... ze S1600 na suchom asfalte stiha WRC je OK,je to tak aj v skutocnosti ale ako moze S1600 na snehu nalozit WRCcku??? A nenalozili len mne ale aj o dost lepsim jazdcom... Teda bud podvadzali alebo to pani pri vytvarani fyziky pre S1600 prehnali a natlacili tym S1600 steroidy???
To asi nie,jasne ze vsetci tito SuperS1600 su rozni zahranicni jazdci ktori nejazdia ziadne pohare...
Ale ako vidim z vasich reakcii tak sa s tym treba zmierit a kludne to nechat plavat,viem ze sa to neda niako jednoducho riesit okrem mazania uctov tejto havedi a takisto su teraz dolezitejsie veci ako zrusit podvadzanie ale myslim ze by sa naslo viac ludi ktory by boli ochotni robit "sportovych a technickych komisarov" Very Happy
Příspěvek Zaslal: st únor 14, 2007 21:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Klid, ty časy jsou tak nesmyslné, že to bude chyba v databázích, které nejspíš způsobily výpadky pluginu během několika posledních dnů. Takto pitomě snad ani podvádět nejde Laughing


Naposledy upravil CHRASTINA Pavel dne st únor 14, 2007 23:09, celkově upraveno 1 krát

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: st únor 14, 2007 21:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FISERA Jan





Založen: 03. 08. 2006
Příspěvky: 216

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ale cloveka to zdrave namotivuje, kdyz zjede jeden ze svych nej vysledku na snehu s N4, vyjedou mu celkove vysledky a tam dostava od dalsich 20ti S16karu 2 minuty Very Happy Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st únor 14, 2007 22:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RYTIR Radek





Založen: 13. 04. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Unhošt' CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím na webu.CHtěl bych se zeptat jak zkracujete ty tratě?jakej postup bych vas poprosil.Díky

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá duben 13, 2007 14:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Trat si zkrátíš jednoduše... Very Happy Very Happy
A to tak, že místo po cestě, pojedeš po trávě, ale ne každá zatáčka se dá zkracovat, někde může být kámen a nebo tě to může nakopnout, a mohl by ses vysekat nebo zratit nějakou tu sekundu Wink Wink Wink

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: pá duben 13, 2007 16:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RYTIR Radek





Založen: 13. 04. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Unhošt' CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak sem to nemyslel na začátku tohodle tematu je napsano že to nekdo zkratil v itineraři myslim cíl ale ja badam jak to udelat a na nic sem nepřišel

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá duben 13, 2007 16:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A k čemu k čemu to potřebuješ???????

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: pá duben 13, 2007 17:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme