Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

problem s turnajem
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní








Příspěvek Předmět: problem s turnajem Odpovědět s citátem

Cau, chtel bych se zeptat jestli nevite cim to je, kdyz se mi třeba po dokončení 2RZ v turnaji sekne hra? Dost mě to ...... Díky moc za odpověď
Příspěvek Zaslal: st duben 06, 2005 21:26
Návrat nahoru
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosim poraďte cokoliv, taklhe prostě nemužu dokončovat turnaje
Příspěvek Zaslal: so duben 09, 2005 14:05
Návrat nahoru
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To může být způsobeno tolika věcma, že těžko radit. Sekaj se ti i jiný hry? Co máš za graf. kartu? Jestli nemáš přetaktovanej počítač nebo graf. kartu, tak bych zkusil jiný ovladače. Fakt těžko říct...
Příspěvek Zaslal: so duben 09, 2005 15:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jiný hry se mi nesekaj,prostě se mi to sekne tak okolo 3 RZ na konci, kartu mám geforce fx5200, sice sem asi 3 turnaje dokončil ale..., jinak dik za odpověď, zkusim novější ovladače
Příspěvek Zaslal: so duben 09, 2005 15:26
Návrat nahoru
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

cau, mam uplne sejnej problem, uz se mi to kouslo za dnesek 2x, ale jak rika wally tak s timhle ti asi nikdo neporadi. me to stve hodne ale taky na nic nemuzu prijit, navic mi to dela i ve flatoutu a asi me casem preinstalace systemu nemine. ach jo
Příspěvek Zaslal: so duben 09, 2005 16:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě bych zkontroloval třeba po 2 RZ jakou máš teplotu procesoru a graf. jádra. Když bude moc vysoká, zkus jezdit s odkrytovanym počítačem. Jestli to nebude padat s odkrytovanym počítačem, je problém ve špatným chlazení...
Příspěvek Zaslal: so duben 09, 2005 17:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jach: kdybys tendle problem vyřešil určitě se ozvi, bud sem, nebo na mail dojdis@seznam.cz, Díky moooc
Příspěvek Zaslal: út duben 12, 2005 19:49
Návrat nahoru
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No ja uz si zvykam ze co se muze po...t tak me se zarucene po...e. Ze mi hra uprostred online turnaje zbuchne uz se ani nedivim, ale ze pri vstupu do offline turnaje mi na prvni rzte auto vytrvale odmita zaradit jakejkoli kvalt i kdyz na displeji radi o 106 to teda ziram. Ted cekam co prijde priste......
Příspěvek Zaslal: út duben 12, 2005 20:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

O tom, že nejde zařadit kvalt při startu psal někdo na anglickym fóru. Mně se to ještě ale nikdy nestalo. Stalo se to ještě někomu z Vás? A jaký máš nastavení převodovky, manuál?


PS: Mimochodem, když se Vám něco podobného stane, tak mě neváhejte kontaktovat - vygeneruju Vám nahradní turnaj a můžete jet znova...
Příspěvek Zaslal: út duben 12, 2005 23:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Wally"]O tom, že nejde zařadit kvalt při startu psal někdo na anglickym fóru. Mně se to ještě ale nikdy nestalo. Stalo se to ještě někomu z Vás? A jaký máš nastavení převodovky, manuál?

Pouzivam samozrejme manual a uz jsem zjistil ze mi to jeste dela v pluginu single stage, ale treba v pluginu single rally je to v pohode.
Jinak to ale zase tak neva, stejne je vetsina turnaju online. Spis me stve ze se nejak neumim krotit a vzdycky to dost brzo rosekam. Asi bych potreboval aby me za kazdou bouracku nekdo nafackoval (nehlaste se vsichni). Smile
Příspěvek Zaslal: st duben 13, 2005 18:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ta rozbita prevodovka na startu se mi stala jenom dvakrat, kdyz jsem jel RBR-Online. Mozna to bylo tim, ze jsem pouzil setup stazenej z netu, kdyz jsem dal svuj setup, tak se mi to nestalo. Ale jel jsem to jenom parkrat, takze z toho tezko vyvozovat zavery. I kdyz nekde v navodu k RBR-Online jsem neco na tohle tema cet.
Příspěvek Zaslal: st duben 13, 2005 19:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak ted se mi to stalo poprve ze jsem nemohl zaradit a to pouzivam svoje nastaveni. proste radim nahoru dolu a nic ani pomoc divaku mi nepomohla Sad

_________________
Jezdim na klavesnici :-/ RT--WRC--
http://rtwrc.ddaja.net
http://ddaja.net
Příspěvek Zaslal: čt duben 14, 2005 18:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak uz jsem taky postizenej, a zrovna u poharovyho turnaje. Radim jako o zivot, na displeji skacou kvalty a auto stoji. Mel jsem svuj setup a sel jsem rovnou do Plugins.
Příspěvek Zaslal: so duben 16, 2005 18:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A ted pro zmenu 2 sekundy zasek a pak prestal fungovat volant. Po ukonceni jsem ho hned zkontroloval v ovl. panelech a tvaril se OK.
Příspěvek Zaslal: so duben 16, 2005 19:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jach: Mužu se zeptat jak rychlý máš připojení na net? Mě připadá že se kousne díky pomalejšímu připojení...
Příspěvek Zaslal: ne duben 17, 2005 7:28
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme