Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Automat/Manual?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Automat/Manual? Odpovědět s citátem

Mam solidni problem, zkoušel sem v noci onl. turnaje, ale vždy když se ocitnu na startu, tak sešlápnu plyn do půlky a auto vystřelí s 10vteřinovou penalizací, prostě mi tam nejde dát manuální řazení, a to ho mam navolený v nastavení hry. Zkoušel sem dva turnaje a vždy to byla katastrofa, automat prostě nemám rád. Dá se to někde přehodit? nebo musim jezdit na automat, podle tooh co sem četl, jezdí většina na manual, tak proč mi tam naskakuje ten šílenej automat? THKS
Příspěvek Zaslal: so duben 23, 2005 9:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To víš, že jezdíme všichni na manuál... Ve hře se dá nastavit manuála/automat na dvou místech. Pro turnaje záleží, jak je to nastaveno v menu Nastavení/Převodovka - po nastavení nezapomeň uložit profil. Pokud tam máš manuální, měla by i v turnajích fungovat manuální.
Příspěvek Zaslal: so duben 23, 2005 16:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, snad bude v budoucnu. V opšnu mam (měl) nastavenej manual. Spustil sem jeden turnaj na zkoušku a manual tam nebyl. Pak sem prolez snad všechno a zkusil další, nic. Pak sem teda chvilku zkoušel jezdit na automat a dal sem pohár, a pic ho, čekam až zařadí jeničku, motor vytočenej a nic. Máčknu knipl a ejhle je tam jednička, kde se vzal tu se vzal manual. Nemohl bejt třeba v těch předchozích turnajích vypnutej manual? Jinak pohár sem nedojel, vyskočilo na mne windows psr... reklamní okno a už sem se nedokázal vrátit do hry kua. Jinak z těch 7,8km co jsem zatim najel sem celkem nažhavenej na další, až zprovoznim svoji mašinu Mad
Příspěvek Zaslal: so duben 23, 2005 19:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Lucius Cifer napsal:
..... V opšnu mam (měl) nastavenej manual. Spustil sem jeden turnaj na zkoušku a manual tam nebyl......


Hnul jsi s tim? Me vziknul opacny problem Sad viz http://speed.onlinegames.cz/rbr/forum/viewtopic.php?t=59
Příspěvek Zaslal: st květen 11, 2005 22:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme