Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

CZECH TEAM WCN
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 28, 29, 30  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No Romane nevim co z toho udělal Bruďas, ale jde o pohár národů. Růžička si taky nesloží nároďák z kluků co se přihlásí, ale vezme ty, o kterých je převědčen, že něco předvedou a tak by to asi mělo být i v tomto případě. Menší podvod projde i se snowmodem, ale bez něj můžu jet celou rychlostku rovně.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út leden 05, 2010 17:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martas
Vůbec si nepochopil o čem píšu. Na konec prvního odstavce sem napsal že to respektuju to znamená že to respektuju a když už se to tak rozjelo tak je to podle mě správné. Jen sem tím chtěl říci že se tu nafoukla velká bublina.

No to slovo podvod sem dal do uvozovek, nemyslel sem přímo, že to někdo vezne rovně,, spíš sem psal o takových těch malých přilepšeních si. Nejde jen o katy a hlavně o resety. Myslím si že, když je to pořadatel schopný pohlídat tak at se jede klidně snow France, rozhodně to může být pěkná rally.

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: út leden 05, 2010 17:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano respektuješ, co ti taky zbejvá Very Happy Ale nechápu proč se tomu divíš, je to naprosto logický a já bych chtěl aby to tak bylo i kdybych tam neměl bejt. Tam kde se utkávají národy by mělo bejt to nejlepší z něj a pro každého by měla být čest, že může reprezentovat.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út leden 05, 2010 17:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IRCup Organizrer





Založen: 09. 10. 2006
Příspěvky: 23

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

I understand your concerns and I assure you that we work hard. Soon we will make organizational team. It will include representatives from several countries. They will be, CzRepublic, Poland, Finland and some more. All together we will take important decisions. Another problem is that someone is disturbing you : must choose a snowmode, or Snow France. I also think that without snowmod, this is a big minus.

BICA Martin, I give all of myself and I hope this does not become "velká fraška" ... believe me.

Best Regards
Příspěvek Zaslal: út leden 05, 2010 17:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak předem bych chtěl říct že jestli bude turnaj dobry či ne dělá hodně přístup jezdců. Romane nikdo tu nic nenafukuje. Aniž by si ty o tom věděl tak s pořadateli jednáme o podmínkach a pravidlech a snažíme se prosadit některé myslím spravné věci. Pro mě je důležité že chuť ze strany pořadatelů je a chce vytvořit dobry turnaj jaky tady zatím není. To jestli bude turnaj dobry či ne ukaže čas ale byla by chyba být nepřipraveny Rolling Eyes A ja to beru tak jak to psal Martin vyše.... Tam kde se utkávají národy by mělo bejt to nejlepší z něj a pro každého by měla být čest, že může reprezentovat. A tak se snažím s Tomašem poskládat opravdu dobry tym kteremu budem moct třeba jen držet palce a sledovat jak se jim daří Cool
A to jaky turnaj bude jsme nevěděli ani před startem TR a koukni se dneska .. je to pecka... a pravidla se přitom ladí už 3 sezonu Idea
Tak že dejme tomu čas a šanci nikdo nic nenafukuje ale proč se připravit o super zabavu Wink

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: út leden 05, 2010 19:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Believe you, Organizer Wink I hope.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út leden 05, 2010 19:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl jsem se zeptat,jak probíhá komunikace s pořadatelem?Pravidla(zkracování,kontrola repley,snowmod),jak to má být?Ještě něco,jak to bude s tvarem jména?Pokud mám závodit proti: seb91,colinfan01,TIM@BJR-team,Thunderace,kristo260 a podobně,tak je mi to opravdu líto,ale v tom případě se od toho distancuju.Opravdu si nemyslím,že by se Champ s tímto názvem a duchem jakési reprezentace měl odehrávat s nějakýma anonymníma nickama.Opravdu mě to mrzí,pač myšlenka takového poháru je opravdu vynikající,ale pro mě to asi skončilo dřív než začalo.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st leden 06, 2010 18:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IRCup Organizrer





Založen: 09. 10. 2006
Příspěvky: 23

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Guys, looking for someone to join the composition of the Race Control. RC will decide on contentious issues. The membership includes:

Marek Sepp (Estonia)
Uros Rovan (Slovenia)
Daniel POPOV (Bulgaria)

Will expedite our many if any of the Republic joined RControl.
Let's do this championship, what we want to be.

Stanimir
Příspěvek Zaslal: st leden 06, 2010 18:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IRCup Organizrer





Založen: 09. 10. 2006
Příspěvky: 23

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RESL Jan, thanks for the concern and I assure you that we work hard, and optimize current rules to end on time. Keep a little mercy on us, we also want everything to be properly before the championship. I sent messages to all managers for the names of the pilots. When all the drivers change their names into the plugin, then I will give a license. Do not really our fault that the pilots have such names. Subject (zkracování, kontrola repley, snowmod) ... collect team who will deal with exactly that. Still expect a member of your team to connect with me on this issue. As for the Rally of Sweden, will be held with snoumod (stages Finland). Final decision will announce it after one week. Thank you for your understanding ..... and advice Wink

Best Regards
Příspěvek Zaslal: st leden 06, 2010 19:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RESL Jan napsal:
Chtěl jsem se zeptat,jak probíhá komunikace s pořadatelem?Pravidla(zkracování,kontrola repley,snowmod),jak to má být?Ještě něco,jak to bude s tvarem jména?Pokud mám závodit proti: seb91,colinfan01,TIM@BJR-team,Thunderace,kristo260 a podobně,tak je mi to opravdu líto,ale v tom případě se od toho distancuju.Opravdu si nemyslím,že by se Champ s tímto názvem a duchem jakési reprezentace měl odehrávat s nějakýma anonymníma nickama.Opravdu mě to mrzí,pač myšlenka takového poháru je opravdu vynikající,ale pro mě to asi skončilo dřív než začalo.


hlavne neni duvod delat ukvapena rozhodnuti;)
do pravidel kecat hodlam, jen jsem dnes byl pul dne pryc Wink

co se tyce snowmodu uz jsem ti odpovidal, ze nevim jestli je tam technicky mozne provozovat ho se snowfrance.

co se tyce replayu, v pravidlech uz ted je, ze bodujici jezdci jsou povinni uploadovat replaye, zbyva jen "vypsat" tresty za odhalene zkracovani. jenze ozvali se slovinci, ze jim nahravani nevyhovuje z duvodu utajeni setupu.. vec se vyviji a budu vas informovat

co se jmen tyce, brudas uz me na to upozornil a samozrejme to budu tlumocit poradatelum

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: st leden 06, 2010 23:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ok,jsem rád,že to řešíte.Já budu taky rád,pokud se to doladí do nějaké solidní podoby.Prostě takovýto Champ se nedá dělat jen tak pro srandu.Bud to bude mět nějakou úroveň,nebo to podle mě nemá cenu.Jak jsem řekl,myšlenka je to opravdu dobrá,tak snad se to podaří.K těm repleyum,já je třeba budu muset uploudovat taky,to se nedá nic dělat,ale pořád lepší,než abych jezdil Tanner rovně,nebo hledal zkratky všude možně.To se halt nedá svítit,v tomto bych opravdu nebral na Slovince ohled.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt leden 07, 2010 1:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sice se neúčastním, ale snad něco napsat mohu Wink Jelikož Cup pořádají Bulhaři, musí se ostatní více méně podřídit, pokud chtějí jet. Diskuze je jistě vítaná, ale pokud bude mít více národů námitky a nenajde se kompromis, stejně rozhodne pořadatel Exclamation To by se mělo respektovat. Pokud se mi něco nebude zdát, nemusím přece jet, je to o dobrovolnosti (snad) Laughing A jak zde již někdo napsal, TR má pravidla, které se upravují za pochodu již 3. rokem, tak buďte trošku tolerantní k organizátorům. A je na managerovi a jeho teamu pomocníků, aby hájil naše zájmy a podával návrhy organizátorům. Nechte jej v klidu pracovat. Do ostrého startu je tuším měsíc a za tu dobu se dá vše překopat k dokonalosti, nebo naopak Rolling Eyes Svět též nebyl stvořen za jediný den Razz

P.S. Teprve teď jsem si přeložil co napsal Stanimir a vypadá to dobře... Takže bych se tohoto Cupu nebál Exclamation

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt leden 07, 2010 18:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pomalu se nam rysují nominace a po konzultaci s jezdci a manažerem mužu zveřejnit naší sestavu v některých třídach co mame uzavřené.

A8

KUNCL Karel
VALENTA František
NOVOTNÝ Pavel
KULHÁNEK Aleš
JILEMNICKÝ Martin

S1600

JANAC Ondrej
HOFFMANN Jakub
HATLE Pavel
PAJER Petr
SEKERA Tomas

N4

PELANEK David
UTRATA Lukaš
HRBAČEK David
PETERA Jirka jun
NEZVAL Adam

WRC

VANĚK Jakub
KUČERA David
VYŠKA Tomaš
PTAČEK Martin
BAYER Jiří

S2000

BUJACEK Jakub
BICA Martin
KOZISEK Martin
RESL Jan
??? čekám na odpověď Wallyho

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: pá leden 08, 2010 19:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALENTA Frantisek





Založen: 27. 06. 2005
Příspěvky: 173
Bydliště: Liberec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Doufám, že je dostatek náhradníků ? Wink

_________________
CARLSBAD Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá leden 08, 2010 21:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JJ nahradníci jsou Wink

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: pá leden 08, 2010 21:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 28, 29, 30  Další
Strana 4 z 30

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme