Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. Tuning SK Rally 14. - 20.2.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

4 Krtek
Romane, já bych Ti i poradil, ale nebude to někdo brát jako podvod? Jsme kamarádi, to je přece klientelismus jak prase.
V pravidlech TR se sice o takovém případě nehovoří, ale určitě se najde někdo, komu se to nebude zdát.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 11:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RYBAR Jan





Založen: 17. 02. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Zarnovica/Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michal Šenk:
Najskor chcem povedat ze pracu celeho vedenia TR obdivujem (hlavne nervy s nami co rypeme stale Very Happy ) a patri vam za to vdaka, ale ku tomuto Jakubovmu protestu (ako to bolo nazvane) sa musim opet vyjadrit(inak vecer nezaspim Very Happy )


S resetom pre Jakuba súhlasím(v podstate) ,ale forma akou to bolo prevedené je divná...vznikol tu totiz situacia ze ked niekto poda protest resp. ziadost o reset ,tak aj ked to neurobi tak ako to kazu pravidla bolo by nespravodlive mu reset neudelit resp. sa aspon nezaoberat jeho ziadostou...viem ze v minulosti sa uz objavili pripady kedy sa jazdci(vetsinou novacikovia) pytali preco nedostali reset a odvovodnenim bolo to ze napr. nedosiel email so ziadostou resp. chybalo DMP. alebo nenahral replay a pod. a este ku tomu dostali odporucenie aby si poriadne nastudovali pravidla.Tak tu ja pridavam kratky vynatok z pravidiel TR kde sa pise ze:

10. PENALIZACE

Pokud plugin udělí jezdci penalizaci, o které se jezdec domnívá, že je neoprávněná, odešle email na rbrteamrally@seznam.cz s předmětem zprávy TR PENALIZACE (špatný předmět zprávy=neřešení penalizace!!). Mail musí obsahovat jméno jezdce dle pluginu, typ auta s kterým startuje. Replay z příslušné RZ nahraje jezdec na web pluginu. Pokud bude vše v pořádku, penalizace bude smazána. Pokud ne, bude kontaktován ředitelstvím, proč nebyla penalizace smazána.

Jakub evidentne nesplnil podmienku o nahrati replayu (pokial teda beriem do uvahy to ze vsetko ostatne urobil ako ma).Tu sa podla mna malo udiat to, co sa stalo uz pred tym viac krat, ako som pisal...proste vobec sa nezaoberat tymto protestom pretoze jazdec nesplnil to co mu kazu pravidla pro podavani protestu resp. ziadosti o reset.Keby to vsak urobil tak ako ma tak nevidim dovod v tom aby sa riaditel TR zaoberal tymto protestom a aby nakoniec neuznal opravnenost tohto protestu.Je to v podstate nieco podobne ako ked vam plugin prirata penalizaciu a vy ziadate o zmazanie...len je to trochu otocene s tym ze jazdec si sam uznal ze skratil trat no bohuzial mu to nezaratalo cas RZ ale dalo mu to SR...v tejto specifickej situacii si teda myslim ze jazdec mal dostat reset ale az po tom co si splni VSETKY povinnosti s tym spojene.A budem sa opakovat ked poviem ze uz niekolko jazdcov v minulosti nedostalo reset prave koli tomu ze nesplnili VSETKY veci ktore su potrebne pri predlozeni ziadosti...

Tolko moj nazor...

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 12:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRATOCHVIL Roman





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Čína,Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Miroslave,pneu jsem si nakonec zvolil náhodným způsobem,protože se nakonec nikdo nepřihlásil a neporadil.No škoda,myslel jsem,že radílků je tady mnoho Shocked
Nicméně jsem nějak do cíle dojel Cool
A napíše mi alespoň někdo,kdo je ten Šnek? Rolling Eyes

_________________
Krtek
SUPER ZELENĚ ZELENÝ ADMIN
http://www.hsfrt.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 13:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To RYBAR Jan:
Pěkně tu cituješ pravidla, ale opomněl jsi,nejn ty, že SADAC dal PROTEST, tudíž žádný replay na PLUGIN se dávat NEMUSÍ Rolling Eyes

... Každý jezdec má právo podat protest proti zajetému času. Protest podává manager teamu (není-li jezdec členem teamu, podává protest jezdec sám) odesláním zprávy s předmětem TR PROTEST na mail traťového komisaře rbrteamrally@seznam.cz . Ten zajistí od jezdce na kterého byl podán protest replay z příslušné rychlostní zkoušky a po prozkoumání rozhodne o případné penalizaci. Protest je nutné podat nejpozději do 24 hodin po ukončení podniku....

Tolik z pravidel TR o PROTESTU Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 13:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GORNER Vaclav





Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 103

Příspěvek Předmět: ... Odpovědět s citátem

Takže i já můžu podat za neoprávněné diváky na Sosnové ? Very Happy
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 13:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prostě si úmyslně zkrátil trat a hotovo, všude jinde by se s ním nepárali. Plugin se s ním taky nepáral, zkrátil si trat a je diskvalifikovaný
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 13:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RYBAR Jan





Založen: 17. 02. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Zarnovica/Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jirko Haze...a kto teda podal "protest" voci času Jakuba Hoffmana???on sam???alebo jeho vlastny manager???

EDIT:ja som to bral ako ze protestoval proti neopravnenej penalizacii SR...

EDIT2:aby dostal reset ten replay tam jednoducho musi byt to je v pravidlach...(nech zije byrokracia Very Happy Very Happy Very Happy )


Naposledy upravil RYBAR Jan dne so únor 20, 2010 13:46, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 13:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jeho manager.
Jinak Petře,už jsem to psal po icq,ale ty si chceš jen kopnout.... A pokud jsem četl dobře, Jakub si trat nezkrátil, ale spadl ze skalky po jezdecke CHYBĚ, takže ani nejde o pokus zkracování....

Jen kvůli takovýmhle "chytrolínům" zanechal své činnosti pro plugin Mira FRIC...ani bych se nedivil,kdyby toho nechal i SENK a pak si můžete pořádat své TR... se těším Rolling Eyes

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 13:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Asi můj poslední příspěvěk tomuto tématu. Je to hra, ale snaží se tady přibližovat k realitě což tohle slovo se tady zminuje skoro pořád, ale pořád to je hra, a když dojde na pravidla tak kde je ta ona zminovaná realita, najednou se jedná znovu o hru a ne o realitu, strašně divné a zamotané. A když spadl z té skály tak od čeho je pomoc diváků. To mi ted chcete namluvit že kdyby to dojel a nedostal by DNF tak by to bylo jako správně.
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 13:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RYBAR Jan





Založen: 17. 02. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Zarnovica/Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Petr:za to skratenie Jakub dostal penalizaciu 40 sek. takze to je v poriadku si myslim

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 13:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOCOUREK Vasek





Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

omyl nespad na silnici pod,zustal se chvilku hrabat ve strani a když se nemoh dostat nahoru,tak misto aby zavolal diváky,tak si to zkrátil z kopce dolu na silnici-umislně
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 13:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

UFF...nooo, ještě jednou UFF...protože tohle musim trošku rozdychavat...moc nechapu těch pár popsaných stran, "o ničem"...ani sem neměl sílu čísto to všechno...Team i jezdec vydaly prohlášení, vyjádřil se k tomu i (mimochodem velmi zodpovědný a uznávaný) traťový komisař...tak co tady furt řešíte??! To neumíte normálně číst nebo si zde potřebují nějací jedinci vylívat srdíčka??...tady se hádat nebudu...ale na ICQ jsem vám pánové plně k dispozici, pro ty co chtějí ještě něco objasnit kolem resetu Jakuba Hoffmana!! (461527355 - Solby)...a věřte tomu že jsem dosti rozlícen na to, abych s vámi vedl verbání roztržku Wink (dar rétoriky no Very Happy ) ..tak do toho

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 14:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENY Martin





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Mělník - Czech Republik

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hra na slovíčka, to vždycky zavání průserem.
Každopádně by do toho měl vnést pořádek hlavně pořadatel, jak vysvětlením dané situace, tak třeba i dodatečnou úpravou propozic.
Ty aféry, co se tu poslední dobou kolem TR dějou jí příliš na image nepřidají. Že by začátek konce ??? Sad
Ještě že jezdím v TR jen na pozice Svoz výsledků Very Happy Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 15:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pan Rybár je z toho evidentně špatný,...věřím že mu to nedá spát Cool Rolling Eyes

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 15:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAJER Petr





Založen: 10. 06. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

zdovolením.. taky bych se vyjádřil k situaci s Jakubem..

koukal jsem na replay a jakub chyboval v úplně stejném místě jako já.. s tím rozdílem že se "vyhrabal" sám.. já šel do lidí a jelikož jsem horká hlava a už jsem měl nakrku tuším 30 minut petle z 1. etapy následovalo ALT + F4 se slovy já se na to můžu ....

Ale zpět k Jakubovi.. kuba sice chyboval následně si krátil trať (né úmyslně), ale DNF bylo neoprávněné, takže reset je správná volba..

jistě zde některé pálí hlavně to, že se to stalo Jakubovi Hoffanovi a né Pepovi z horní dolní.. který jezdí 25. časy a je rád, že je rád..

Hold jsme češi a závist je naše nejoblibenější vlastnost..

Takže Jakub sice chyboval, ale následně došlo k chybě (asi pluginu) a díky tomu dostal Jakub druhou šanci.. kterou si vzít už nenechal..

aby to bylo úplně jasný - podle mě je reset spávnou volbou..

Petr Pajer - Kizz-me
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 17:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
Strana 11 z 13

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme