Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. Tuning SK Rally 14. - 20.2.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je mi to úplně buřt a výsledky by to stejně neovlivnilo, ale 40 sekund se mi zdá málo. Co jsem koukal, tak sklouznutí z trati a projetí skrz svah trvalo cca. 10 sekund. Kdo by se nechal nahodit zpět diváky, nechal by 40 sekund jen za pomoc a ještě se k tomu připočte čas, který tam krizovskou ztratíš než zastavíš. A ten šťouchanec hypoteticky taky určitě nebyl zadarmo, tak by se pár desetinek přidalo i na dalších erzetách Laughing

_________________
REVO is OVER, but it's staying in my heart.
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 17:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci z Tuningu, díky za soutěž, jedna z nejlepších zatim letos.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 22:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
POKORNY Lubomir





Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 105

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak....hodně náročná a pěkná soutěž.
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 22:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BACENKO Radoslav





Založen: 31. 01. 2009
Příspěvky: 57
Bydliště: Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ďakujem aj ja pekne za suťaž ale ibo po 8 RZ potom mi to spadlo a DNF a nemam narok na reset.TSKRT

_________________
Lepšie je 2 dni nič nerobiť a potom si oddýchnúť.

TUNING.SK RALLYE TEAM
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 22:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
VONDRA Honza





Založen: 15. 08. 2009
Příspěvky: 169

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pořadatelé připravili pěknou soutěž. Francie vypadala hodně podobně jako Monte Carlo. Pěkné textury. Škoda že se nepovedl výsledek. Ale jinak bezva rally. Jo a a k tomu resetu Kuby Hoffmanna. Stalo se a nikdo to už neovlivní Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 23:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím ke kontrole zkracování z TuningSK rally odesílejte RZ2 Strýčkovy okruh a RZ5 Cote d´Arbroz 2. Časový limit pro uploadnutí vyprší ve čtvrtek 25. 2. ve 23:59.


Naposledy upravil CHRASTINA Pavel dne po únor 22, 2010 14:48, celkově upraveno 1 krát

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: ne únor 21, 2010 23:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K této soutěži bych chtěl napsat také pár řádek.

Soutěž byla pěkně logicky seřazena co do počtu RZt a také se mi opravdu velmi líbily textury na asfaltu. České tratě vypadaly perfektně, úplně neotřelý vzhled (ačkoli mám dojem, že už tento vzhled na některé soutěži byl, to ovšem nic neubírá na krásném dojmu). Naprosto úžasné pak byly asfaltové mokré tratě, to bylo opravdové Monte. Kloubouk dolů, tady se opravdu perfektně zapracovalo.

U sněhové části uplně spokojen nemohu být. Textury byly opět super, něco jako letošní Švédsko, začátek super, pak v jedné RZtě jakoby čerstvý sníh. Super. Nicméně co se týče počasí - tady bych rád od pořadatelů nějaké vysvětlení, zda to byl úmysl, či si to prostě vůbec neuvědomili.

Soubor Tracksettings.ini byl kompletně převzat z naší RT--WRC-- Rally, bez toho, aby nám (resp. mně jako autorovi těchto úprav) někdo řekl. Tak se také stalo, že počasí ke konci 2. etapy bylo zcela nelogické. Např. na RZ19 byl večer (červánky večerní), pak na RZ20 zase normální den, ale na RZ21 zase ráno. Nehledě na to, že jsem se s těmi barvami celkem hrál a chtěl jsem, aby v tomto směru (když už na sněhové rally nemáme moc na výběr RZty) byla naše rally unikátní, nicméně zde bylo "naše" počasí použito aniž bychom o tom věděli.

Takže ... předpokládám, že to byl pouze omyl, a že si autoři neuvědomili, že jsou v tom souboru i jiné změny, než jen podchycení bugu u finských otočenek a nebyl v tom úmysl.
Příspěvek Zaslal: po únor 22, 2010 9:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RYTIR Radek





Založen: 13. 04. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Unhošt' CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím Chrásta upřesnění posílání repleje.RZ 5 je Cote 2.Tak aby nevznikl chaos a neposílali Cote 1.Díky

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po únor 22, 2010 9:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Opraveno, číslovka se mi včera někde vytratila při sledování hokeje. Platí číslo rz samozřejmě a díky za upozornění.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: po únor 22, 2010 14:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A já doufám, že mi tomu mému příspěvku někdo z pořadatelů taky něco napíše Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: út únor 23, 2010 12:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HOZMAN Lukas





Založen: 23. 01. 2009
Příspěvky: 34

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mam jeden hloupý dotaz,když jsem havaroval na RZ2 Strýčkovy okruh,mám odesílat replay?Byl by to soubor: tm_TR 2009 - Tuning SK Rally _01_Mexican.rpl ?
Příspěvek Zaslal: út únor 23, 2010 17:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

replaye posielaju iba prvy desiati
Příspěvek Zaslal: út únor 23, 2010 18:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JUHAS Patrik





Založen: 30. 03. 2009
Příspěvky: 82

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a preco ho chces posielat ? Very Happy

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: út únor 23, 2010 19:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kontrola Tuning SK rally dokončena bez postihu za krácení. Penalizace 10 minut udělena Karlu Jadámkovi za neposkytnutí replayů ke kontrole.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: pá únor 26, 2010 8:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Jardo,
vetsinou nemam potrebu se tu vyjadrovat k nekterym nesmyslnym prispevkum, ale ty mi opravdu nedas.

Doufam, ze neplytvas svym darem psat o nicem a porad jen zde na foru a zivis se tim, protoze to co dokazes vyprodukovat by stacilo na nejeden bulvarni tisk.

Z tveho prispevku je citit, ze pokud by to bylo mozne, tak kvuli naprosto "nevysvetlitelnemu" mega problemu s tracksettings by jsi byl ochoten jit k soudu.

Prosim te nech poradatele trochu zit a vydechnout. Me osobne tve neustale na neco narazejici prispevky uz unavuji a stvou a to nejsem poradatelem, ktery ma na hrbu jine starosti nez resit naprosto bezvyznamne problemy, ktere ty tady vytvaris.

Diky za pochopeni
Michal
Příspěvek Zaslal: pá únor 26, 2010 11:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
Strana 12 z 13

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme