Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Nové fyziky
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Nové fyziky Odpovědět s citátem

Nové fyziky vítám ,zkoušel jsem ji a je podstatně lepší a jezditelnější než současná ,ale proč změna modelu a jak moc bude pozměněn ,momentálně se dokončuje náš nový skin - budeme muset předělávat ????

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út leden 10, 2006 11:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: Nové fyziky Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
Nové fyziky vítám ,zkoušel jsem ji a je podstatně lepší a jezditelnější než současná ,ale proč změna modelu a jak moc bude pozměněn ,momentálně se dokončuje náš nový skin - budeme muset předělávat ????


Ano je lepší ,ale všechno od základu měnit protože ze staré tam nic nepasuju.
A proč ta rychlá změna ,to mám zase trávit dny a noci nad hledáním nového setupu.
A v rozjeté soutěži?!?!?!?!
Tak to mě hlava nebere Exclamation Evil or Very Mad Question Exclamation Evil or Very Mad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út leden 10, 2006 11:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Fyzika N třídy by měla být téměř stejná - byly změněny jen default setupy... Staré setupy by měly fungovat, ale stačí to jenom nejdřív vyzkoušet.
Příspěvek Zaslal: út leden 10, 2006 16:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Fyzika N třídy by měla být téměř stejná - byly změněny jen default setupy... Staré setupy by měly fungovat, ale stačí to jenom nejdřív vyzkoušet.

Tak právě to už jsem dělal a ze starym setupem to opravdu není ono ,musím ladit a hledat znovu ,ale uznávám ,že defaultni setupy jsou tam dobré.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út leden 10, 2006 18:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Co sem zkoušel, tak sem nepostřehl extra změny - asi ponechám staré setupy - aspoň zatím, na nové teďka neni čas - ve škole se vrcholí před pololetím - hrůza.... A mně stejně už nic nepomuže - vždycky budu jezdit pomalu, tak ještě nebudu ztrácet čas se setupama...
Příspěvek Zaslal: út leden 10, 2006 18:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

LECIAN Lukas napsal:
Co sem zkoušel, tak sem nepostřehl extra změny - asi ponechám staré setupy - aspoň zatím, na nové teďka neni čas - ve škole se vrcholí před pololetím - hrůza.... A mně stejně už nic nepomuže - vždycky budu jezdit pomalu, tak ještě nebudu ztrácet čas se setupama...


Dokud stíhám tak se chci umístnit dobře a setupy mě docela pomůžou ,ladim je pro sebe a můj styl jízdy a alespoň vím co si můžu kde dovolit. Žádnej default neni ideální.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út leden 10, 2006 19:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nove fyziky jsou lepsi a aspon u me se na nich daji normalne dal provozovat stare setupy.

Ale mel bych pripominku k novemu modelu Lancera,lepereceno texture.
Proc je na nej pouzita stejna textura jako na Lancer WRC ?? Proc se tam nenechala Gigiho textura?

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: st leden 11, 2006 2:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HONZALEK Vratislav napsal:
Nove fyziky jsou lepsi a aspon u me se na nich daji normalne dal provozovat stare setupy.

Ale mel bych pripominku k novemu modelu Lancera,lepereceno texture.
Proc je na nej pouzita stejna textura jako na Lancer WRC ?? Proc se tam nenechala Gigiho textura?



je problém si ji tam dát??
U toho nového modelu je jiné mapování ..
Příspěvek Zaslal: st leden 11, 2006 8:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no tak ze se zmenila fyzika to mi je jedno skoro to nejde poznat ale ten model me sere daleko vic!! meli jsme udelane tym textury a ted je musime vsechny udelat znova a nebo to muze byt i tu? a ten pohled jak ho zmenim aby byl uprostred pristrojovky?

_________________
Jezdim na klavesnici :-/ RT--WRC--
http://rtwrc.ddaja.net
http://ddaja.net
Příspěvek Zaslal: st leden 11, 2006 10:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
je problém si ji tam dát??
U toho nového modelu je jiné mapování ..


Samozrejme ze neni.Taky jsem to udelal a zmenil potrebne cesty.Horsi je,ze to uplne koser nepasuje a nektere veci tam vypadaji divne.Jezdit se s tim samo da.

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: st leden 11, 2006 12:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALENTA Lukas





Založen: 27. 03. 2005
Příspěvky: 60
Bydliště: Litvínov

Příspěvek Předmět: POMOOOOC !!!!! Odpovědět s citátem

Mam problem s novou fyzikou a nevim co s tim.Jezdim sprinty s Puntem a nahral jsem si tu novou fyziku a blbne to.Neda se s tim rozjet na startu.Musim co nejrychlejs mackat spojku aby se auto dalo do pohybu.I pri jizde se mi zda ze to moc hrabe.Zkousel jsem to stahnout z rbrmcr i z rbrchamp a stejne to nejde.Dokonce jsem celou hru preinstaloval a furt nic. Sad((((((
Příspěvek Zaslal: st leden 11, 2006 20:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Asi by mohlo pomoct zapnout si pomocníka spojky...
Příspěvek Zaslal: čt leden 12, 2006 8:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SAJBAN Jan





Založen: 27. 07. 2005
Příspěvky: 76
Bydliště: Slovensko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Asi by mohlo pomoct zapnout si pomocníka spojky...

Nie asi, je to jedine co pomoze,vsetky male auta dostali fyziku Xsary kitcar,takze asi budes cumiet ako sa to auto na trati sprava,naviac s fyzikou Xsary si nikto nedal velku robotu a na male auta sa nehodi.Standart setup je kombinaciou Xsary a Punta.Za jazdy bojujes s dlhym razvorom a hmotnymi prevismi.Motor nema pod 6000 ziadny krutak a nad 8000 tiez toho moc nenarobi,1ka je strasne kratka a ostatne prevody moc dlhe, takze je tam diera.Strata na staru fyziku je zhruba 1.5-2 s na km.Neplati pre asfalt tam je mensia.Vecer skusim este popracovat na setupe ci sa to da eliminovat, uvidime, ale N a WRC uz nahanat asi nebudeme.Inak neviem aky problem je u MG S1600,ale ked si dam rychlu rally a chcem upravit standart setup, tak je tam nastavenie na WRC,konkretne na Xsaru. Surprised Surprised
Příspěvek Zaslal: čt leden 12, 2006 9:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Asi by mohlo pomoct zapnout si pomocníka spojky...


Díky.Pomohlo to, ale vubec se mi to nelibi.To rozjizdeni na startu je pekne blby.A vubec cela ta fyzika je takova zvlastni.
Příspěvek Zaslal: čt leden 12, 2006 15:04
Návrat nahoru
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no ja jsem seice na N4 musel predelat cele nastaveni ale ted zajizdim supr casy takze jsem spokojeny Smile nevim jak ostatni

_________________
Jezdim na klavesnici :-/ RT--WRC--
http://rtwrc.ddaja.net
http://ddaja.net
Příspěvek Zaslal: čt leden 12, 2006 15:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme