Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

LOGITECH MOMO FF- problem s pedaly??? kuk sem

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ANTOS Michal





Založen: 04. 12. 2005
Příspěvky: 18

Příspěvek Předmět: LOGITECH MOMO FF- problem s pedaly??? kuk sem Odpovědět s citátem

Nedrzelo me to osy a tak jsem zacal. Update ovladacu nic. Clear calibration nic. Tak sem se nasral a rozsrouboval to. Shocked. Jak si muze dovolit Logitech dat do nejdrazsiho modelu stejny potentiometer, jako do nejlevnejsiho??? Idea Rozdelal jsem i ten. Po vycisteni a napruzeni toho(sorry za mou neodbornost, ve vyjadrovani), co by se melo uvnitr dotykat a nasledne kompletaci- KONECNE NEMAM PROBLEM. Pravda potentiometer jsem musel trosicku zakapnout sekund. lepidlem, aby drzel zase pohromade.
PS: Az to budete rozdelavat, bacha na ty 4 protiskluzove gumy, sroubky jsou i pod nema:-). Jestli nekomu praskaji nervy a nevi co dal, at do toho de, asi fakt jedina moznost, krome koupeni novych potentiometru.
Příspěvek Zaslal: pá leden 13, 2006 23:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bobika 2
Tak to je hustý. Já mám stejný typ volantu, ale podobný problém jsem zatím neměl. Ani jsem volant ještě nerozdělával. Dost mě překvapuje, že firma Logitech u TOP volantu ve své době za 8.000,- použije SHIT součástky. To teda koukám. Dneska už se nedá věřit fakt ničemu. Jen by mě zajímalo, zda by šli potencimetry vyměnit za nové anebo jsme slysšel názor, zda je nevyměnit za optické snímače, které jsou naprosto spolehlivé. Nevíš o tom něco. Já nejsem elektroodborník.
Jinak jsem slyšel celkem chválu na výrobky fy. SAITEK. Známý co je blázen do let. simulátorů mi říkla, že v okruhu lidí co lítají letadla, jsou joysticky od fy. SAITEK brány za ty NEJ. Fa. SAITEK dělá i 2 druhy volantu, jeden bez FF a druhý s FF. Nevypadají nici moc, ale po mechanické stránce možná budou v POHO. Neznáš někoho, kdo má volant od SAITEKU?
Kdyby jsi si chtěl vyměňovat názory na MOMO Froce, tak mi můžeš napsat na max.mates@atlas.cz.
Příspěvek Zaslal: čt březen 09, 2006 7:58
Návrat nahoru
Tomas Holba





Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 114
Bydliště: Banska Bystrica,Slovakia

Příspěvek Předmět: Re: LOGITECH MOMO FF- problem s pedaly??? kuk sem Odpovědět s citátem

ANTOS Michal napsal:
Nedrzelo me to osy a tak jsem zacal. Update ovladacu nic. Clear calibration nic. Tak sem se nasral a rozsrouboval to. Shocked. Jak si muze dovolit Logitech dat do nejdrazsiho modelu stejny potentiometer, jako do nejlevnejsiho??? Idea Rozdelal jsem i ten. Po vycisteni a napruzeni toho(sorry za mou neodbornost, ve vyjadrovani), co by se melo uvnitr dotykat a nasledne kompletaci- KONECNE NEMAM PROBLEM. Pravda potentiometer jsem musel trosicku zakapnout sekund. lepidlem, aby drzel zase pohromade.
PS: Az to budete rozdelavat, bacha na ty 4 protiskluzove gumy, sroubky jsou i pod nema:-). Jestli nekomu praskaji nervy a nevi co dal, at do toho de, asi fakt jedina moznost, krome koupeni novych potentiometru.


Ak by si niekto xel pozret, z coho sa taky volant sklada a ako sa da vlastny volant vyrobit, videl som jednu zaujmavu stranku http://www.pelikan.host.sk/e_vol_m.html#volant . Je tam aj komplet chcema..

_________________
Imagewww.peugeotmotosk.szm.com
Příspěvek Zaslal: čt březen 09, 2006 10:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
FILIPCIK Roman





Založen: 01. 10. 2006
Příspěvky: 4

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

čau lidi,taky vlastním momo racing a problém s pedáli jsem poznal při jízdě F1 2006 u rally jsem si toho nevšimnul.Plynový pedál byl bez problému,ale brzda spínala sama od sebe.Ne moc,ale dokázala mě spomalit na jedno kolo i o 5 sekund,což je opravdu hodně.Pořád jsem si lámal hlavu čím to je,hledal jsem chybu ve hře.Jednou jsem se naštval,pedály rozebral,vyčistil a od té doby bez problému.Pod pedáli jsou ze spodu dost velké díry,kama se dostane prach a ten dělá bordel.Doporučuju občas vyčistit a neměl by být žádný problém.Jinak volant je super a doporučuju.Po roku častého používání se nevyskytla jediná závada a vůle v řízení už vůbec ne.Volant super padne do ruky.
Jelikož miluju závodní simulátory,tak momo dostane brácha a mě zítra dojde Logitech G25,to bude jízda.

Laughing
Příspěvek Zaslal: st duben 04, 2007 10:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FEAR





Založen: 12. 04. 2007
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám taky momo racing a žádnej problém sem u žádný hry neměl. A mam tam optický snímače polohy.
Příspěvek Zaslal: ne únor 10, 2008 19:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SLIVA Ales





Založen: 15. 12. 2007
Příspěvky: 38

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Momo Racing mám taky a musel jsem už jednou čistit pedály, protože mi normálně samy od sebe skákaly osy...
Příspěvek Zaslal: so únor 23, 2008 12:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme