Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

9. REVO Rally - 7. - 13.3. 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hm a to jsem měl včera padesát Very Happy

_________________
http://www.f-r-t.wu.cz/
Příspěvek Zaslal: út březen 09, 2010 22:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOZMAN Lukas





Založen: 23. 01. 2009
Příspěvky: 34

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dotaz Laughing v 1rz se mi hra sekla hned na startu,reset jsem nedostal (halt podle pravidel Rolling Eyes) a ani ve statistice nemám turnaj zaznamenán.Připravoval jsem se tedy alespoň na II.etapu.Všechny testy bez nějakého spadnutí hry či podobně.Dnes jsem si tedy spustil hru s odhodláním pustit se do té II.etapy,ale turnaj ve hře v záložkách ani v seznamu k nenalezení...

PROČ?
Příspěvek Zaslal: čt březen 11, 2010 15:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A kde se Ti to Lukasi seklo ? Me se tohle stalo loni a bylo to hned ve treti zatacce. Do RZ jsem odstartoval, ale k prvnimu checkpointu uz nedojel a s tim ma server nejaky problem Sad Odborne Ti to nevysvetlim, ale uz jsem se nesvezl. Nepomohlo mi ani to, ze znam krtka.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt březen 11, 2010 16:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOZMAN Lukas





Založen: 23. 01. 2009
Příspěvky: 34

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stalo se to hned po odstartovani,jen jsem se rozjel,začal řadit 2 asi ještě 3,hlaska "na most" a kous a porad se opakovalo to namostnamostnamost Laughing Nechal jsem to par minut,jestli se to nevzpamatuje,ale nic,tak jsem to nas*ane vypnul Crying or Very sad
Takže jsem neprojel žádný checkpoint a mám teda smůlu jo Question
A to jsem zrovna měl docela poladěněj setup Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: čt březen 11, 2010 17:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MATEJKA Miroslav





Založen: 24. 04. 2008
Příspěvky: 27
Bydliště: Vlčice

Příspěvek Předmět: TR Odpovědět s citátem

Tak mě to pro změnu zamrzlo na 19 RZ. Sad
Příspěvek Zaslal: čt březen 11, 2010 19:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STOLFA Ondrej





Založen: 21. 06. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Vrchlabi

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím lidi.... potřebuju se s něčím svěřit! Na Rz22 (diamond creek II ) sem šel v první zatáčce na chvili mimo trat! Přetočilo mě to o 90° a přejel sem cestu napříč a vyjel mimo,při pomalém návratu zpět na trat před následující zatáčkou v místě kdy vubec nic nebylo v rychlosti 00prd se ozvala rána,auto zastavilo a skončil sem.... tak sem turnaj normálně ukončil,a že se podívám na replay kde se stala chyba, jenže replay vuebc nikde!!!! Tak bych se chtěl zeptat čím to??? Díky a mějte se
Příspěvek Zaslal: čt březen 11, 2010 20:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPISAK Stefan





Založen: 22. 03. 2009
Příspěvky: 205
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak, keď si dal odstúpiť replay musíš mať ! keď rovno, že Vrátit sa z5 do hlavní menu . tak replay sa neuloží Smile
Příspěvek Zaslal: čt březen 11, 2010 20:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POSPISIL Jiri





Založen: 22. 05. 2007
Příspěvky: 40

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Lukas: jo mas smulu,me se v minulem podniku tr na rz1 jeste pred prvnim mezicasem (hned v prvnim kole na sosnove) restartovalo pc a timto jsem mal taky schluss na cely 8.podnik tr...
Příspěvek Zaslal: čt březen 11, 2010 20:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TOMAN Patrik





Založen: 20. 09. 2009
Příspěvky: 27

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jupí tak jsem v cíli podniku Team Rally, mám takovou radost, že jsem snad konečně prolomil tu smůlu co jsem měl doteď. Nová technika (Fabia WRC 06) se osvědčila.

Do druhé etapy jsem sice nastoupil v rámci superrally a vypadalo to, že tu smůlu neprolomím, ale druhou půlku jsem si opravdu užil a hlavně Japonské tratě a nakonec se dočkal cíle.

Very Happy Very Happy

_________________
BMW ///M Power
Příspěvek Zaslal: čt březen 11, 2010 21:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STOLFA Ondrej





Založen: 21. 06. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Vrchlabi

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

me nejde o to,ze sem nedokoncil,ale o ten replay! ten se mi mel uložit,protože mi naskocilo okno se servisem a s tim,ze sem turnaj uspesne dokoncil se super rally. Proste divny!
Příspěvek Zaslal: čt březen 11, 2010 21:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PILAR Vladimir





Založen: 06. 01. 2006
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji pořadatelům za nádhernou Rally. Za skladbu tratě, podpořenou naprosto luxusními texturamy dávám plný počet bodů Wink .Díky a za rok čaoo.
Příspěvek Zaslal: ne březen 14, 2010 10:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SEKERA Tomas





Založen: 06. 01. 2007
Příspěvky: 17

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dalibore gratuluji k druhému místu v 16kach.Věděl jsem že tě v posledním jpn testu neudržím za sebou,ale doufal jsem.Jel si parádně.Jinak textyry byly luxusni jedny z nejlepších,pěkna práce od pořadatelů.
Příspěvek Zaslal: ne březen 14, 2010 11:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CECH Mira





Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Hodkovice n/M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,chtěl bych také poděkovat pořadatelům za vynikající soutěž,která mi sedla a i s pomocí soupeřů,kterým tímto děkuji za super souboje jsem dojel 5 v 1600 s Fabkou Kit,která opět ukázala že je konkurence schopné vozítko.Textury byly fantastický a konečně jsem měl z balíčku textur pocit že je vše OK.Myslím že manažer IF Motorsportu bude také velice spokojen.Tak zdar příště Wink

_________________
Míra Čech - Maximálně si užívám RBR a maximálně se snažím aby si RBR neužívalo mě.
Příspěvek Zaslal: ne březen 14, 2010 15:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se musím připojit k pochvalám pro pořadatelský tým. Zatím nejlépe připravená soutěž v letošním TR. Vše fungovalo. Jak přesný harmonogram pro nastavení soutěže, tak velmi vydařené textury.
Díky

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne březen 14, 2010 19:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PAJER Petr





Založen: 10. 06. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

také se připojuji k ovacím směrem k pořadatelům.. skladba byla velmi dobrá textury pak vinikající.. pro mě osobně to bylo jako na houpačce..
1. etapa hrozná a pak skoro snová 2. etapa.. pro Kizz-me WRT to byla jinak totální katastrofa..
Tak jsem vytvořil takový souhrn mého počínání v této TR -
jde o chyby hlavně v 1. etapě:
http://www.youtube.com/watch?v=-NbrGW0ISYA
Příspěvek Zaslal: ne březen 14, 2010 19:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme