Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Napady do nove verze
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PRIKRYL Roman napsal:
Nevim kam to napsat ani kde to je tak se zeptam tu.Vysvetlete me nekdo pls ty poharky, proc me to pise vyhranych turnaju 9 a za tim 4x WRC 9xN4 2xS1600.To prece uz neni 9 vyhranych turnaju.A proc je tech velkych zaltych poharu 9 a jsou tam vyhrany tridy nejen WRC ale i N4 a proc je tech malych zlaty poharu 15 a jsou tam taky zastoupeny vsechny tridy?



Nevim jestli jsi to podekovani myslel ironicky ale pokusim se to shrnout, jeestli jsi to myslel ironicky tak to necti, mas 9 vyhranych celkove, z toho 4x to bylo WRC a tedy i celkove vytezstvi v turnaji, a pak si jeste vyhral 11x s S1600 nebo GrN, a z tech 11 to bylo 5x celkove vytezstvi v turnaji nejspise byli zkazane WRC, a tech 15 jsi spravne poznamenal ze, jsou tam vsechny tridy.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: út květen 09, 2006 18:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Michal napsal:
PRIKRYL Roman napsal:
Nevim kam to napsat ani kde to je tak se zeptam tu.Vysvetlete me nekdo pls ty poharky, proc me to pise vyhranych turnaju 9 a za tim 4x WRC 9xN4 2xS1600.To prece uz neni 9 vyhranych turnaju.A proc je tech velkych zaltych poharu 9 a jsou tam vyhrany tridy nejen WRC ale i N4 a proc je tech malych zlaty poharu 15 a jsou tam taky zastoupeny vsechny tridy?



Nevim jestli jsi to podekovani myslel ironicky ale pokusim se to shrnout, jeestli jsi to myslel ironicky tak to necti, mas 9 vyhranych celkove, z toho 4x to bylo WRC a tedy i celkove vytezstvi v turnaji, a pak si jeste vyhral 11x s S1600 nebo GrN, a z tech 11 to bylo 5x celkove vytezstvi v turnaji nejspise byli zkazane WRC, a tech 15 jsi spravne poznamenal ze, jsou tam vsechny tridy.
Teď jsem tě nepochopil za ja. Smile Embarassed

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út květen 09, 2006 19:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PRIKRYL Roman napsal:
NEMEC Michal napsal:
PRIKRYL Roman napsal:
Nevim kam to napsat ani kde to je tak se zeptam tu.Vysvetlete me nekdo pls ty poharky, proc me to pise vyhranych turnaju 9 a za tim 4x WRC 9xN4 2xS1600.To prece uz neni 9 vyhranych turnaju.A proc je tech velkych zaltych poharu 9 a jsou tam vyhrany tridy nejen WRC ale i N4 a proc je tech malych zlaty poharu 15 a jsou tam taky zastoupeny vsechny tridy?



Nevim jestli jsi to podekovani myslel ironicky ale pokusim se to shrnout, jeestli jsi to myslel ironicky tak to necti, mas 9 vyhranych celkove, z toho 4x to bylo WRC a tedy i celkove vytezstvi v turnaji, a pak si jeste vyhral 11x s S1600 nebo GrN, a z tech 11 to bylo 5x celkove vytezstvi v turnaji nejspise byli zkazane WRC, a tech 15 jsi spravne poznamenal ze, jsou tam vsechny tridy.
Teď jsem tě nepochopil za ja. Smile Embarassed
Oni jsou povoleny tam sice vsechny tridy, ale napr. ja jsem treba vyhral jen tridu S1600 a proto z rovna toho turnaje nemam velekj poharak.Protoze jsem nevyhral celkovou klasifikaci.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út květen 09, 2006 19:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
WINZIG Jiri





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: návrh Odpovědět s citátem

občas se ztrácím v seznamu turnajů - malý návrh, šlo by třeba pozměnit barvu písma u hlavních pohárů MČR, sprint Euro cup atd.
a třeba nějaký filtr pro výběr turnaje, třeba jen pro N4, WRC počet RZ atd.?
Příspěvek Zaslal: po květen 15, 2006 18:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: návrh Odpovědět s citátem

WINZIG Jiri napsal:
občas se ztrácím v seznamu turnajů - malý návrh, šlo by třeba pozměnit barvu písma u hlavních pohárů MČR, sprint Euro cup atd.
a třeba nějaký filtr pro výběr turnaje, třeba jen pro N4, WRC počet RZ atd.?

1. Zmena pisma pro specialni turnaje - neni a nebude Wink
2. Filtr pro vyber turnaje - popravde, chtelo by neco takovyho naprogramovat, ale zatim na to nebyl cas Sad Uvazoval jsem o filtru pres auto (vyberes ze seznamu auto a ukazou se jen turnaje, ktere s tim autem muzes odjet), no ale kdy to bude, popravde nejak netusim Sad

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po květen 15, 2006 19:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: návrh Odpovědět s citátem

Kdyz dojedu RZ, ma seznam vypadnuvsich nejaky system, nebo je to halabala? Vcera jsem jel a clovek, ktery havaroval byl uprostred ostatnich, kteri uz havarovali drif.
A nejsou tam nahodou i jezdci, kteri uz jedou ale jsou za mnou (myslim treba o RZ zpatky)?

Takze by bylo hezke u tech co vypadli mit treba misto casu OUT, eventuelne OUT 2 (jako vypadl na druhe RZ) a kdyby byli setrideni podle odpadnuti, tak byto bylo fajn Smile A jestli tam jsou videt i ostatni jedouci za mnou, tak je taky nejak oznacit, nebo jestli budou oznaceni vypadnufsi, tak ty jedouci uz netreba.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út červen 27, 2006 11:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: návrh Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Kdyz dojedu RZ, ma seznam vypadnuvsich nejaky system, nebo je to halabala? Vcera jsem jel a clovek, ktery havaroval byl uprostred ostatnich, kteri uz havarovali drif.
A nejsou tam nahodou i jezdci, kteri uz jedou ale jsou za mnou (myslim treba o RZ zpatky)?

Takze by bylo hezke u tech co vypadli mit treba misto casu OUT, eventuelne OUT 2 (jako vypadl na druhe RZ) a kdyby byli setrideni podle odpadnuti, tak byto bylo fajn Smile A jestli tam jsou videt i ostatni jedouci za mnou, tak je taky nejak oznacit, nebo jestli budou oznaceni vypadnufsi, tak ty jedouci uz netreba.

To pujde tezko, vsichni totiz dostanou stejny cas, tak se moc dobre tridit nedaji Sad

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út červen 27, 2006 12:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: návrh Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
To pujde tezko, vsichni totiz dostanou stejny cas, tak se moc dobre tridit nedaji Sad

Ve vsech turnajich, kdyz havaruju, tak dostanu imaginarni cas? Takze by slo napsat OUT. Ale to ma smysl, jen kdyz tam jsou i havarovani i odstartovavsi po me, jinak jsou to vsichni OUT a je zbytecne to tam psat.
Abys rozumel, vcera jsem jel zavod a soustredil jsem se jen na jedouci a kdyz mi Martin havaroval, tak jsem kouknul dolu, byl uprostred ostatnich a na konci byl Petr, ktery startoval az po me. Pak jsem si v 60 minutovem servisu odskocil na zachod, oplachnout si ksicht a napit se a po dalsi RZ uz byl Petr nahore s casem. Proto ten muj dotaz, jestli vsichni bez casu jsou OUT a pokud ne, jestli by to slo rozlisit.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út červen 27, 2006 14:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: návrh Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
KORAL Vaclav napsal:
To pujde tezko, vsichni totiz dostanou stejny cas, tak se moc dobre tridit nedaji Sad

Ve vsech turnajich, kdyz havaruju, tak dostanu imaginarni cas? Takze by slo napsat OUT. Ale to ma smysl, jen kdyz tam jsou i havarovani i odstartovavsi po me, jinak jsou to vsichni OUT a je zbytecne to tam psat.
Abys rozumel, vcera jsem jel zavod a soustredil jsem se jen na jedouci a kdyz mi Martin havaroval, tak jsem kouknul dolu, byl uprostred ostatnich a na konci byl Petr, ktery startoval az po me. Pak jsem si v 60 minutovem servisu odskocil na zachod, oplachnout si ksicht a napit se a po dalsi RZ uz byl Petr nahore s casem. Proto ten muj dotaz, jestli vsichni bez casu jsou OUT a pokud ne, jestli by to slo rozlisit.

Promin, asi jsem dneska nejakej blbej, ale asi te nejak nechapu. Zaprve, bavime se o vysledkach v pluginu nebo na webu?
A co se tyka casu, bud dostanes SupeRally cas (okamzite kdyz odstoupis), nebo mas jen priznak ze jsi na trati. Pokud server po nejakou dobu (tusim 5 minut) od tebe nedostane zadnou odezvu, bude si myslet, ze jsi to zanechal nekde na trati.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út červen 27, 2006 14:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Re: návrh Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
Hrouda napsal:
KORAL Vaclav napsal:
To pujde tezko, vsichni totiz dostanou stejny cas, tak se moc dobre tridit nedaji Sad

Ve vsech turnajich, kdyz havaruju, tak dostanu imaginarni cas? Takze by slo napsat OUT. Ale to ma smysl, jen kdyz tam jsou i havarovani i odstartovavsi po me, jinak jsou to vsichni OUT a je zbytecne to tam psat.
Abys rozumel, vcera jsem jel zavod a soustredil jsem se jen na jedouci a kdyz mi Martin havaroval, tak jsem kouknul dolu, byl uprostred ostatnich a na konci byl Petr, ktery startoval az po me. Pak jsem si v 60 minutovem servisu odskocil na zachod, oplachnout si ksicht a napit se a po dalsi RZ uz byl Petr nahore s casem. Proto ten muj dotaz, jestli vsichni bez casu jsou OUT a pokud ne, jestli by to slo rozlisit.

Promin, asi jsem dneska nejakej blbej, ale asi te nejak nechapu. Zaprve, bavime se o vysledkach v pluginu nebo na webu?
A co se tyka casu, bud dostanes SupeRally cas (okamzite kdyz odstoupis), nebo mas jen priznak ze jsi na trati. Pokud server po nejakou dobu (tusim 5 minut) od tebe nedostane zadnou odezvu, bude si myslet, ze jsi to zanechal nekde na trati.


Vašku Hroudič myslí přimo když jede turnaj ne na webu. Jestli se nemylím .
Příspěvek Zaslal: út červen 27, 2006 14:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: návrh Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
Promin, asi jsem dneska nejakej blbej, ale asi te nejak nechapu. Zaprve, bavime se o vysledkach v pluginu nebo na webu?
A co se tyka casu, bud dostanes SupeRally cas (okamzite kdyz odstoupis), nebo mas jen priznak ze jsi na trati. Pokud server po nejakou dobu (tusim 5 minut) od tebe nedostane zadnou odezvu, bude si myslet, ze jsi to zanechal nekde na trati.

Vcera jsem byl taky uplne mimo Very Happy
Ano v pluginu behem jizdy, respektive po dojeti RZ. A superrally tam neni, takze po havarce jezdec konci. A jel treba pred hodinou, takze server uz neceka a vi ze havaroval.

A propos, kdyz jsi to nakousl, kdyz padne spojeni, tak server ceka 5 minut a pak neco udela. Kdyz narazim do klokana a pokracuju v pluginu dal (potvrdim havarku, napisu komentar a koncim) tak je schopnej to server rozlisit?
Tim padem kdyz plugin rekne havarka, ulozi do vysledku "havarka", kdyz do peti minut nedostane nic, ulozi "odstoupil" (uz jsem se o tom kdysi bavili, ale nejak to vysumelo). Ted mi jde o to, jestli to jde technicky, ne jestli to budete delat Very Happy

ted jsem si to precetl jeste jednou a podle toho co pises to chapu, jako ze plugin nic nerekne, takze vlastne nic

BRUDER Martin napsal:
Vašku Hroudič myslí přimo když jede turnaj ne na webu. Jestli se nemylím .

Stary (cenzurovano - nevhodne) Dospely clovek je moudry a uz se nemyli, a kdyz ano, tak je neslusne mu to rict Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út červen 27, 2006 14:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: návrh Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
KORAL Vaclav napsal:
Promin, asi jsem dneska nejakej blbej, ale asi te nejak nechapu. Zaprve, bavime se o vysledkach v pluginu nebo na webu?
A co se tyka casu, bud dostanes SupeRally cas (okamzite kdyz odstoupis), nebo mas jen priznak ze jsi na trati. Pokud server po nejakou dobu (tusim 5 minut) od tebe nedostane zadnou odezvu, bude si myslet, ze jsi to zanechal nekde na trati.

Vcera jsem byl taky uplne mimo Very Happy
Ano v pluginu behem jizdy, respektive po dojeti RZ. A superrally tam neni, takze po havarce jezdec konci. A jel treba pred hodinou, takze server uz neceka a vi ze havaroval.

A propos, kdyz jsi to nakousl, kdyz padne spojeni, tak server ceka 5 minut a pak neco udela. Kdyz narazim do klokana a pokracuju v pluginu dal (potvrdim havarku, napisu komentar a koncim) tak je schopnej to server rozlisit?
Tim padem kdyz plugin rekne havarka, ulozi do vysledku "havarka", kdyz do peti minut nedostane nic, ulozi "odstoupil" (uz jsem se o tom kdysi bavili, ale nejak to vysumelo). Ted mi jde o to, jestli to jde technicky, ne jestli to budete delat Very Happy

ted jsem si to precetl jeste jednou a podle toho co pises to chapu, jako ze plugin nic nerekne, takze vlastne nic

BRUDER Martin napsal:
Vašku Hroudič myslí přimo když jede turnaj ne na webu. Jestli se nemylím .

Stary (cenzurovano - nevhodne) Dospely clovek je moudry a uz se nemyli, a kdyz ano, tak je neslusne mu to rict Laughing

Server sam o sobe nic neudela. Proste se podiva, jestli behem poslednich 5 minut dorazily nejaky vysledky. Pokud ano, predpoklada, ze je jezdec na trati; pokud ne, predpoklada, ze to nekde zanechal nebo padlo spojeni - DNF.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út červen 27, 2006 15:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: návrh Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
Server sam o sobe nic neudela. Proste se podiva, jestli behem poslednich 5 minut dorazily nejaky vysledky. Pokud ano, predpoklada, ze je jezdec na trati; pokud ne, predpoklada, ze to nekde zanechal nebo padlo spojeni - DNF.

OK takze to momentalne nejde a ten muj predesly dotaz?

..vcera jsem jel zavod a soustredil jsem se jen na jedouci a kdyz mi Martin havaroval, tak jsem kouknul dolu, byl uprostred ostatnich bez casu a na konci byl Petr, ktery startoval az po me. Pak jsem si v 60 minutovem servisu odskocil na zachod, oplachnout si ksicht a napit se a po dalsi RZ uz byl Petr nahore s casem. Proto ten muj dotaz, jestli vsichni bez casu (v pluginu po RZ) jsou OUT a pokud ne, jestli by to slo rozlisit kdo je OUT a kdo jede.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út červen 27, 2006 15:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ježiš, vo čem to je, dojít se vyčůrat a napít, někdy opláchnout ksicht. Já jedu dvanáctou erzetu a plnej močák a nepustím ani chlup. Dojíždím skoro pomočenej, hladovej a žíznivej a navíc si myslím, že adrenalin právě odejde s vyčůráním a napitím, takže pokud bych přerušil, je to jako se souloží, ale to sem nepatří... Laughing

_________________
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: út červen 27, 2006 20:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda: Ten kdo je dole ve výsledkách, může být taky ještě na trati. Správně by se tam asi měl objevit až po odjetí rz, pokusíme se to někdy v rámci možností opravit...
Příspěvek Zaslal: čt červen 29, 2006 1:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 7 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme