Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

10. Fido Rally - 28.3. - 3.4. 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PETRAS Marek napsal:
Ukažte mi jeden rozumný příklad hostování v reálné rally. Hostování podle mě patří do kolektivních sportů, jakým je např. fotbal.

Duval bodoval v katalansku a korzice 08 pro ford, Pons a Sordo se v r.06 stridali v bodovani pro citroen, turecko a akropole 05 Sainz nahradil Duvala, Kresta taky nebodoval pro ford ve vsech zavodech 05 atd..

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: st březen 24, 2010 17:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

.... mne to naopak baví Wink

Osobně to vidím tak, že se závistí to nemá nic společného.

Piloti skutečně přestupují v rámci celé sezony a to, že si toho někdo všimnul až u tvého přestupu Martine, znamená v mých očích pouze to, že jsi prostě "celebrita" RBR.

Pojďme se skutečně zamyslet nad tím, jak takové přestupy efektivně regulovat.


Arrow tedy pokud se shodneme na tom, že to není košér. Pokud se dohodneme, že tak je ok, dobře každý se podle toho zařídí Wink

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: st březen 24, 2010 17:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ááá zase nějaký podivínský přestupy a zase v tom figuruje S..A.D.A.C. poprvé si ale nemusí stěžovat náš tým Smile

Co se týče skladby téhle rally, tak se mi moc nezamlouvá, hlavně počasí s kombinací tratí v jedné sekci. Tohle bude asi hodně odpadková soutěž. A tak se budeme držet hesla "Chceš do cíle? jdi pěšky!"

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: st březen 24, 2010 17:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vyshi,jenže v reálném MS se točí spoustu peněz a každý jezdec je rád,když vůbec dostane možnost usednout do továrního vozu.Pořadatel je zase rád za větší úroveň závodu a jedno zvučné jméno navíc,nehledě nato,že vybere o jedno další nemalé startovné navíc.V RBR si každý může jet pomalu kde chce,s čím chce za minimální náklady a konkrétně TR je pro mě více kolektivní záležitost,než nějaký boj jednotlivců,i když o ten jde samo že taky.Ale prostě dle vývoje v kolektivních sportech(třeba hokej),které se nějakému přestupování(hostování),těsně před koncem sezóny taky snaží zamezit.Řekl bych,že jde o to,jak zvednout sportovní,tak i celkovou úroveň toho daného sportu.
Zrovna v případě SADACU mě to připadá,že mají titul téměř v kapse a tak tímto akorát udělají guláš a pomůžou jednomu týmu na úkor druhých.Už jenom to,že někdo bude mět v týmové historii hop tam a za chvíli zase zpět mě prostě nějak moc nepasuje,ale proti pravidlům to momentálně není,takže nic nenamítám,jen píšu svůj pohled.
Takže tady vcelku souhlas s Karlem Kunclem,jen bych řekl,že čtvrtka sezóny je zase málo,půlka je pro mě ideál.Ovšem jak to zrealizovat?Jediné co mě napadá,je sehnat někoho,kdo každý závod zkontroluje,jestli někdo nejede na body pro tým po uzávěrce soupisek TR,v kterém nemá.Řekl bych,že až tak moc času a práce by to nezabralo.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st březen 24, 2010 18:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nepřestáváte mě překvapovat, co se tady dá všechno řešit Confused

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: st březen 24, 2010 18:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BAYER Jiri





Založen: 19. 10. 2005
Příspěvky: 56
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A mě si nikdo nevšimnul Crying or Very sad to mě mrzí asi nejsem tak slavnej.
No ale k věci na jedné straně tu propírate prěstup a v zasadě vam jde vlastně jen o Brzuďase to si přiznejte ..protože ostatní vas tak nezajímají na druhou stranu Karle píšeš že chceš efektivně rešit přestupy a sam si do tymu přijal tento měsíc 2 jezdce to same Carlsbad Exclamation .. a tak bych mohl pokračovat a to nikoho nezajímalo ... to mě vede k zamyšlení že vam vadí přestup pouze Brudase Evil or Very Mad a to je trošku divné ne???
Příspěvek Zaslal: st březen 24, 2010 18:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vyshi, ale to je trochu o něčem jiném, ti kluci jezdili soukromě nebo případně s autem dané továrny, tak týmy využili toho, že jsou na nějakém povrchu kvalitní a nominovali je. Nikdo z nich ale např. nejel na body pro Ford a nepůjčil si ho pak na jinej závod v sezoně třebas Citröen. (Ono, to by asi taky byl dobrej poprask a ani si to nedokážu představit Very Happy)

Jinak nešlo mi tím, co jsem napsal o nějaké dodržování pravidel nebo tak, šlo mi čistě o morální věc. Připadá mi to přesně jak píše reslik, Sadac má hotovo, tak pomůže KCM a to je to, co se mně nelíbí. Navíc, vyjadřuju tím pouze svůj názor, tak nevím, co zase máte proti Carlsbadu chlapi. Když už jste zmínili ty přestupy, např. "zvíře" KCM vyhodili za nevhodné komentáře, tak jsme se ho jako talentovaného jezdce chopili i s výhledem do budoucnosti. A to samé platí o všech jezdcích, co k nám v horizontu posledních měsíců přestoupili.

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: st březen 24, 2010 19:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bůčku, myslím, že si každý tvého přestupu všimnul Wink jen nebylo co řešit, prostě si skoro na celou sezonu šel ke KCM a nevím, jak to máte domluvené pak a jestli půjdeš zase z5 do Sadacu, ale předpokládám že jo, vzhledem k tomu jak se s bruďasem znáte atd. Jde mi o to, že se mi nelíbí hostování.

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: st březen 24, 2010 19:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechápu co tady zase řešíte. Proti pravidlům to není, tak je to jejich věc. Tak tady zase nezaplňujte vlákno zbytečnostma.

Trochu jsem to tady promazal. Vraťme se prosím k podstatnějším záležitostem. Děkuji za ukončení debaty ohledně hostování Bruďase v KCM.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st březen 24, 2010 19:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ROHLENA Martin





Založen: 11. 07. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Dobruška

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak konečně domácí TR tak doufám, že alespoň tady se bude dařit. Jinak skladba moc hezká. Konečně něco na mokrém asfaltu a ne jen za sucha. Smile
Příspěvek Zaslal: čt březen 25, 2010 21:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Textury tentokrát z dílen Fido týmu jsou ke stažení ZDE a jako vždy i ve výpisu turnaje.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt březen 25, 2010 21:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nevím jestli se mi to zdá ale všechny textury ve Francii mi připadají jako původní textury.I s původníma reklamama.CZ tratě jsou OK,koukal jsem že už mají v kraji Fido týmu jaro měsíc předem Wink ale vypadá to nádherně.Jen ta Francie nějak nejede,je to tak schválně?
Jinak opět jsem zklamanej že se českej tratí jede zas tak málo,proč se s nima tvůrci tak dřou když se v TR používá stejně jen Francie a českejch tratí minimum?Sorry ale musel jsem se zeptat.Nějak mi to prostě nedá spát Wink

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: so březen 27, 2010 13:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JILEMNICKY Martin





Založen: 03. 10. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jojo hlásim stejný problém jako má Vlasta..po nainstalování balíčku mi ve francii nejdou, ale než jsem měl balíček měl jsem beta verzi od nás a ta mi šla Cool
Příspěvek Zaslal: so březen 27, 2010 13:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOTIK David





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Překrásná vesnička na Vysočině

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky hlásím problém s texturami... Francie je úplně stejná, změnu jsem zaznamenal pouze u ČR, bude se s tím něco dělat? Nebo to necháte jak je? Abych si když tak stihnl stáhnout správný opravený balíček. Confused
Příspěvek Zaslal: so březen 27, 2010 13:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

david ja to iste... na CZ tratiach su textury exelentne ale na FR tratiach je to original
Příspěvek Zaslal: so březen 27, 2010 14:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 2 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme