Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

10. Fido Rally - 28.3. - 3.4. 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VONDRA Honza





Založen: 15. 08. 2009
Příspěvky: 169

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To se mi taky stalo, na 3 RZ sem to bouchnul protože sem neveděl kam jedu, a na 4 RZ mi to chcíplo

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st březen 31, 2010 11:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOHNAL Michal





Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 156
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav napsal:
Nechápu proč je zase nastavený Verte na "neviditelno" už se to tu několikrát řešilo a opět neni v lese vidět silnice.
2 RZ naprosto super textury, opravdu jsem si liboval a už sem chtěl pět chválu, ale na RZ3 hned po startu neni vidět cesta Evil or Very Mad Je to naprd když neni někdo schopnej skontrolovat nastavení podmínek ve hře.

Mam zkusit zažádat o reset? Že neni vidět cesta? Ze zkušenosti z několika posledních podniků by mi to mohlo být povoleno ne? Přece za to, nemůžu já ani počítač, ale pořadatel Very Happy


Jžš Very Happy tohle je RALLY a při RALLY se jezdí za každých podmínek ... Textury báječný Wink

_________________
N4 (evo9)

TR 13, http://rbr.rallyfans.info/crf-cup-challenge --- http://rbr.rallyfans.info/
Příspěvek Zaslal: st březen 31, 2010 11:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle je RBR, v realu si rozsvítim světla.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: st březen 31, 2010 11:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem teda takové problémy neměl, viděitelnost byla na mé předpotopní mašine v pohodě, přirovnal bych to k viděitelnosti před západem slunce. Moc se mi to líbilo.
Mimochodem práce se stíny i na ostatních erzetách parádní, je zde vidět velký pokrok. Moc děkuji jak pořadatelům, tak myslím i wallymu, který má tuším většinu zásluh.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: st březen 31, 2010 11:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JAKUS Jan





Založen: 08. 07. 2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Praha - Páleč

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci, to počasí a textury mám na svědomí já s Hliníkem od nás a docela jsme se s tím napotili - třeba najít hodnoty pro ráno na Sosnové dalo práci - ranní poloha slunce atd...
Verte: Chtěl jsem aspoň trochu dosáhnout té předbouřkové tmy...nevím pánové, kdo nevidíte cestu, jak máte nastavené LCD (pokud nejedete CRTéčko ještě) a kontrast na něm, ale celé Verte mám dostatečně světlé - až na ten závěrečný sjezd, kde berte na vědomí > počasí - silně zataženo před bouřkou, ve vzduchu je už cítit voda a ten sjezd je ještě v hustém lese na odvrácené straně kopce od slunce = ještě větší tma!
Chtěli jsme podnik udělat trochu unikátněji, něž 24 RZ za pěkného počasí na suchu...Hrádek večer je uplně OK podle mě, viditelnost je dobrá...
Jediné mě mrzí to, že jste si toto počasí nemohli dopředu trochu víc ošahat...Ale chcete přece co nejautentičtější pocit z rally, ne?
Co se týče blábolů kolem zapnutí světel...myslím, že v rally i přes den občas vlítnou do hodně tmavého úseku lesa, a nemyslím si, že by na ten kousek zapínali světla, prostě mají oči na stopkách...
Pevně věřím, že většina ohlasů na textury a počasí bude kladná...
A doporučení: Vylaďte si kontrast na svých monitorech - ukázal bych screen, jak to mám "světlé" na tom Verte já...ale ti s tmavými monitory by to viděli stejně tmavě Very Happy

_________________
rbr.fidorallyteam.cz
Příspěvek Zaslal: st březen 31, 2010 16:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

4 Jakus
Aha, tak to jsem netušil, že jste tak šikovní, ještě jednou chválím první etapu, opravdu stíny a světlo výborné Cool

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: st březen 31, 2010 16:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CERVENY Martin





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Mělník - Czech Republik

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle se tu již kdysi v TR taky řešilo, že nebylo nic pořádně vidět, ale tenkrát to bylo se sněhem. Opravdu na to má velký vliv to nastavení monitoru.
V tomto závodě žádný problém s viditelností a to už není člověk nejmladší Very Happy Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: st březen 31, 2010 17:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOZMAN Lukas





Založen: 23. 01. 2009
Příspěvky: 34

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se akorát stalo,že jsem měl low detaily a na Sosnovej neměl silnici,takže jsem to obkroužil tak nějak podle okolních barier.A co se týče toho šera,tak jsem celkem i viděl,ale při pohledu z nárazníku mi jakoby před autem nepříjemně blikal stroboskop Laughing
Příspěvek Zaslal: st březen 31, 2010 18:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JAKUS Jan





Založen: 08. 07. 2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Praha - Páleč

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No to nas...těším se na vlastní TR jak malej Jarda a hned v 2. kole na Sosnovce mi spolubydla vyhodí pojistky mikrovlnkou...musím se zamknout v pokoji nebo asi spáchám zločin hrdelní.... Twisted Evil GRRR
Přeji všem pěkné svezení

_________________
rbr.fidorallyteam.cz
Příspěvek Zaslal: st březen 31, 2010 20:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FAZEKAS Jiri





Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Větřní - (okr.Český Krumlov)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musím pochválit, pěkné jarní textury a ty noční RZ se mi moc libili. Jinak s viditelností jsem neměl problém. Už se těším na druhou etapu.
Příspěvek Zaslal: st březen 31, 2010 21:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo ty jsi se svezl alespoň kolečko, já ted chtěl jet a zjistil jsem že při zapojení volnatu se mi sekne pc:( Zítra musím reinstnout winy snad to pomůže.
Příspěvek Zaslal: st březen 31, 2010 21:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj prosím o radu proč mi zase spadla sosnová. ten samy problem byl na tuningSk rally . proste v pulce načitani windows zvuk a konec.

rbr je po kompletni přeinstalaci ( i s pročištenim registru )

sosnovou jsem jel jen jednou a to na starem ( o hodne horším ) hardisku . na novem ani jednou

diky moc za rady (prosím neukamenujte me ale proste nechapu proč mi to nejde )

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st březen 31, 2010 22:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETRU Stanislav





Založen: 20. 01. 2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Jasenna [Zl] / Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Obcas me pada RBR pri nacitani vetsinou ceskych RZ. Dela to ale jenom pokud pred vstupem do turnaje odjedu neco jineho (napr. shakedown). Kdyz ale vlezu do hry a jdu primo do turnaje, nespadne to..Zkus to taky, jinak nepomuzu.
Příspěvek Zaslal: st březen 31, 2010 23:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

aha . sakra ja si myslel že to je naopka. neco takoveho mi řekli kdysi ( po tuning rally ) a ja si prave myslel že nejprve musim neco odjet aby to nespadlo a ono je to naopak Evil or Very Mad Very Happy no nic připravoval jsem se tak dlouho a stejne jsem ani nevyjel . škoda

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt duben 01, 2010 10:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PILAR Vladimir





Založen: 06. 01. 2006
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,mě taky padá při načítání HR+LI a vyřešil jsem to mačkáním entru když se RZ načítá a je klid. Jinak Rally opět nádherná a velmi náročná,bohužel nám nebylo dopřáno a do cíle jsme dojeli na podvalu.
Příspěvek Zaslal: čt duben 01, 2010 11:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 4 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme