Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

10. Fido Rally - 28.3. - 3.4. 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JILEMNICKY Martin





Založen: 03. 10. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak
Domácí rally krása moc pěkný počasí nám kluci připravili navíc se mi povedlo co jsem strašně moc chtěl Smile Smile
Příspěvek Zaslal: ne duben 04, 2010 10:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PAJER Petr





Založen: 10. 06. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

můj konec v závodě http://www.youtube.com/watch?v=CoOZ84VBD2I
i tak za něj díky.. 1. etapu jsem si náramě užil..
Příspěvek Zaslal: ne duben 04, 2010 11:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím ke kontrole zkracování z Fido rally odesílejte RZ10 Hrádek2 a RZ21 Bisanne2. Časový limit pro uploadnutí vyprší ve čtvrtek 8. 4. ve 23:59.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: ne duben 04, 2010 15:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VONDRA Honza





Založen: 15. 08. 2009
Příspěvky: 169

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkná rally, akorát se mi moc nepovedla Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne duben 04, 2010 22:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkný no,jen se musím přece jen zeptat oficiálně i když jsem to nechtěl vytahovat,a stejně už se nic nezmění.Jen by mě zajímalo proč se pořád brutálně upřednostňuje Francie a hlavně Joux Plane před krásnejma českejma rztama?
Proč se s tím vlastně ti tvůrci tak trápí když se to pak v tom nejprestižnějším turnaji absolutně zanedbává?Připadá mi to že český rzty se dělají jen pro poláky,když vidím denně 20 turnajů s českýma tratěma.Jezdíme českej pohár nebo Francouzkej?Takový nádherný RZty máme...Sorry ale tohle jsem už prostě musel napsat.Udělal jsem si nedávno menší statistiku Francie vs. CZ.
Když nepočítám Sosnovou tak máme 7 krásnejch českejch tratí,Francouzkejch 8.To asi ví každej Smile
Český tratě se v TR letos jely 58x,český "jen" 27x.To je docela nepoměr...
Tak moje poslední naděje se teď upírají k borcům z Kizz-me,že se konečně dočkám aspoň z 90% český soutěže.A ať mi nikdo neříká že z osmi rz když by se teoreticky použil už Šumburk nebo Sosnová (9) nejde udělat celá rally.V zimě kde máme prakticky jen 4 sněhový RZty + obrácený to šlo... Sorry za vykecání ale nedalo mi to už...

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: ne duben 04, 2010 22:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HOZMAN Lukas





Založen: 23. 01. 2009
Příspěvky: 34

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MATOUSEK Vlastimil>Až se začne jezdit i Šumburk,tak to pro mě znamená konec,protože na nový comp nemam.Tak jako v opravdové rally,začíná to být o prachach Laughing
Příspěvek Zaslal: ne duben 04, 2010 22:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PETRUJ Martin





Založen: 07. 05. 2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Francova Lhota

Příspěvek Předmět: trať TR Odpovědět s citátem

MATOUSEK Vlastimil>Nevím proč by se měl turnaj tr skládat jen z českých tratí,úctu ke stavitelům nových tratí máme určitě velkou,osobně mě příjde zajímavější postavit trať na více ůsecích a dát tam max. 2 průjezdy, než to jet třeba 4krát dokla.

_________________
<a>Fido Rally Team</a>
Příspěvek Zaslal: po duben 05, 2010 11:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PETRUJ Martin: Mates to asi nemyslel úplně tak,aby se něco opakovalo 4 za sebou,ale prostě tak,že celkově v tom ročníku se jednoznačně upřednostňují francouzské RZ.No a to je podle té stats naprosto evidentní,pač se jí jelo více než 2x tolik.Takže už by možná opravdu bylo na čase,kdyby taky na nějaké soutěži byly české RZty v převaze,vzhledem k tomu,že kilometrů už nabízejí skoro stejně.Pokud by už byl plně funkční Šumburk a Mlýnky,bude už evidentně víc nových asfaltů.Já mám třeba i podobný pocit s GB,která mě přijde,že se ani v této sezóně,ani v té minulé skoro vůbec nejezdila,ale teda nepočítal jsem to Smile .Jo a sorry za OT,tady to asi nepatří.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po duben 05, 2010 12:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zajic





Založen: 18. 06. 2007
Příspěvky: 12

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, sice budu OT,ale nedá mi to: Není hlavním mottem TR,že si rally poskladá daný team,dle toho,jak to JEHO jezdcům vyhovuje Question Rolling Eyes Pokud chtějí raději jezdit FR místo CZ,tak ať to jezdí. A až Tvůj team Vlasto bude pořád rally,klidně ať se jede 95% CZ tratě. Je to přece každého teamu svobodná volba, co se pojede. Jako dávat nějaké direktiva,že musí jet min. X% na asfaltu na CZ tratích je blbost
Příspěvek Zaslal: po duben 05, 2010 13:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zajic: Blbost je to,aby se např. ve 12 podnicích z 12 jelo pořád např. jen na asfaltu,jen protože si to tak týmy vyberou.A tuším,že to ani tak nejde a skladby se plus mínus dohadují již před sezónou,aby právě bylo od každého něco.Takže mám takový pocit,že poskládat si Rally přesně podle sebe vždy tým možnost ani nemá,což je dobře.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po duben 05, 2010 14:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nejsem manazer naseho tymu ale prave ze to neni vubec tak jak pises zajici. Ja zadnou rally neskladal ale podle toho ci rikal JaPan (manazer) jsme my na rtwrc rally museli pouzit ciste snehove trati a snow mod. JaPan nekse psal ze chtel do rally dat i nejakou sotolinu ale pry to neslo. Proste ta volba neni tak svobodna

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po duben 05, 2010 14:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych se omluvit Tomáši Tesařovi, nahrál sem špatně do galerie screeny a je to na jeho jméno Sad ....pardon, nevim jak sjednat nápravu.

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: po duben 05, 2010 20:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zajic





Založen: 18. 06. 2007
Příspěvky: 12

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Resl a Veverka:
Před startem TR se po vybrání pořádajících teamu jednotlivých rally manažeři dohodnou,o jakou skladbu (šoto,sníh,asfalt) mají zájem. Určí se kalendář a manažer si dle dohodnutého povrchu volí tratě SÁM. Jen se dodrží nějaké pravidlo (např.aby se nejela jedna RZ 8x v jedné rally).
Příspěvek Zaslal: út duben 06, 2010 10:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano Zajíci,ovšem pokud by měl každý zájem např. o asfalt,tak to prostě neprojde,že ano?Takže skladby se nějak promýšlejí dopředu,právě aby se člověk svezl tak nějak na všem.Navíc tuším bylo kdysi psáno,že protože je ve hře více šotolin,pojede se častěji na šoto,což všechno dává logiku.Určitě by nebylo fajn,kdyby si každý podle nějakého motta vybíral co chce a jezdilo se na pár RZ celý ročník dokola.Logiku by mě taky dávalo,kdyby přednost měly týmy z čela pořadí.Přesto si myslím,že je škoda,aby se např. Mineshaft jel za sezónu 20x a třeba Chirdonhead,Falstone 2-3x a nebo třeba vůbec.Prostě bych se snažil o to,aby se člověk tak nějak svezl všude podobně. Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út duben 06, 2010 11:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zajic





Založen: 18. 06. 2007
Příspěvky: 12

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je vidět,že každý mluvíme o něčem jiném Rolling Eyes Ty mluvíš o TR celkově a její skladbě,kdežto já o jednotlivé rally Exclamation Když si team vybral např. povrch šoto, nikdo mu asi do skladby tratě kecat nebude. Když si vybere asfalt a pojede se FR a minimum CZ,je to právo teamu, nebo se také pletu Confused

P.S. Jinak mě to připadá,že ať napíši cokoliv, ty musíš být přesně opačného názoru Razz
Příspěvek Zaslal: út duben 06, 2010 13:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme